Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szybkie, proste ciasto do zrobienia przez kuchennego głąba - znacie jakieś ?  (Przeczytany 13709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Tak jak w temacie :P Powinnam zrobic jakies ciasto, bo siorka ma urodziny, ale nie chce mi sie za bardzo wysilac :lol: Poza tym nie umiem wiele w kuchni zrobic  :bezsilny: Macie jakieś sprawdzone przepisy na jakieś ciasta spelniajace te moje wymagania? Aha, najlepiej zeby jeszcze bylo smaczne  :lol: :P  :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

mgiełka

  • Gość
ciasto w proszku! tanio, szybko i bezbolesnie :P
Zapisane

kasja

  • Gość
Ciasto w proszku tez można przypalić i upiec zakalec, proponuje kupic spód biszkoptowy, na niego owoce(tylko nie arbuzy) i zalać go galaretką, ciasto szybko i bezboleśnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
kasja......no własnie..zakalec..pamietam ten mój piernik z płynnym wkladem :lol:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Pewnie już po urodzinach siostry Taruni, ale znajdą się inne okazje... Czasem robię tak, jak radzi Kasja, kupuję spód tortowy, dwa kremy w proszku [delekty lub gellwe]. Spody nasączam rumem lub spirytusem wymieszanym z wodą, przekładam kremem, do którego można dodać mielone orzechy. Wierzch też smaruję kremem i dekoruję orzechami i cząstkami brzoskwiń. Smacznego! :)
Zapisane
IBDG Wrocław

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
mozna upiec kruche ciasteczka wycinajac foremkami:
Bardzo łatwe i smaczne KRUCHE CIASTECZKA   
Składniki Przepis
- 450g mąki
- 300 g msała
- 1 jajko
- 150 g cukru
- 1 łyżeczka proszku do pieczenia
 1. Mąkę przesiać na stolnicę. Dodać jajko, cukier, proszek do pieczenia i masło. Masło przesiekać nożem.
2. Do ciasta dodać według upodobań: cynamon, kakao, zapach midałowy, rumowy, waniliowy lub skórkę otartą z cytryny.
3. Bardzo szybko zagnieść ciasto i włożyć do lodówki na 1 godzinę.
4. Ciasto rozwałkować na ok. 0,5 cm i wycinać ciasteczka. Układać je na natłuszczonej lub wyłożonej papierem blaszce. Można posmarować je rozkłuconym jajkiem i posypać cukrem.
5. Piec w 180 stopniach 10-12 min.
 
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Aj ! Polecam Łaciatka ! Muszę, po prostu muszę podzielić się przepisem ! JEst mega w kosmos pyszny ! Robi się szybko i łatwo !  :D
http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=15&t=1414&start=0
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Znalazłam hasło, a że szukając przepisu na marchewkowe trafiłam tu i zobaczyłam ten temat...
http://chiliiczekolada.jogger.pl/2010/09/26/krowko-brownie/
Tego sie chyba nie da zwalić, a jest cudowne, szczególnie jeśli poda sie go z dżemem czy czymś żurawinowym(tym do mięsa, bo lepiej, żeby było kwaskowate, bo ciasto jest opór słodkie)
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.