Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Połączmy siły! Zapobieganie powstawaniu kolejnych ph!  (Przeczytany 2939 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Co Wy na to, aby uczynić wreszcie Wielką Akcję Przeciw PseudoHodowlom ?


Pseudohodowle są wszędzie, występują przy wszystkich gatunkach zwierząt domowych…
Zarówno jak i u psów, królików (a także innych zwierząt też).
Jednostkami za wiele nie zadziałamy, ale jak połączymy siły, kto wie?
Więc mam propozycję i prośbę, najpierw prośba. Ja jestem tylko na forach o tematyce króliczej i psiej, jeśli ktoś siedzi na forach innych zwierząt to byłoby spoczo, jakby też zamieścił ten pomysł na nim.

Walki z ph trwają ciągle, jak widać mało skutecznie…

Więc przedstawiam Wam teraz mój pomysł. (:
Różne organizacje, fora zwierzęce - wspólnie zebrały pieniądze na spot reklamowy.
Każdy ma telewizor i ogląda (nawet wbrew woli) reklamy, dotarlibyśmy naszym przekazem także do normalnych ludzi.
Co byłoby w tej reklamie? Myślę, że mogłaby być scenka jak pani z zoologia kłamie klientkę, że królik większy nie urośnie (i pokazane dwie najczęstsze sytuacje, jakie po tym następują: królik umiera, gdyż został oddzielony za wcześnie od matki, a także druga sytuacja jak królik zostaje wyrzucany na ulicę z powodu, że za duży urósł i porównanie jego wielkości do królika hodowlanego, żeby pokazać, że to normalna wielkość królika miniaturki).
Także po tym scenka, jak jakaś babka sprzedaje komuś słodkiego szczeniaka (gdzieś na mieście), opowiada po nim, że jest po rodowodowych rodzicach itd. Każda wraca w swoją stronę, sprzedawczyni wraca do swojej hodowli (syf, 10 psów w jednej klatce itp.) i wypowiada słowa „Haha świetnie, zarobiłam 1000 tys. na kolejnej frajerce”.
Oczywiście byłyby też pokazane sytuacje innych zwierząt, wymyśliłoby się coś. :3
Na końcu tej reklamy byłaby podana jakaś strona (może powstać specjalna do tego) o pseudohodowlach. Na tej stronie pisałoby coś o ph oczywiście, a także zostałyby tam podane odnośniki i linki do różnych organizacji zwierzęcych, stron, for popierających tą akcję.
Także można byłoby zrobić tam działy psów ze schroniska różnych ras, królików, świnek morskich, kotów etc.
Np. ktoś klika zakładkę „Yorki” i ukazują mu się wszystkie Yorki w potrzebie z całej Polski (mógłby być też podział na województwa).


Co sądzicie o tym?


A i jeszcze jedno, ja nie jestem na wszystkich psich forach i króliczych, więc jak ktoś nie widział na nim tego "planu" to prosiłabym też o wstawienie, ew. poinformowanie o tym tam. ;)
Jak ktoś zamieści to jak pisałam wcześniej na innym zwierzęcym forum (np. o kotach) niech napisze o tym tutaj i wstawi cytaty co tam sądzą o tym...
Chodzi o zjednoczenie wszystkich miłośników zwierząt, bo indywidualnie nic to nie daje (na psim interesują się psami, na króliczym królikami itd.), a to jest wspólny problem.


Może założyć "neutralne" forum, aby przedstawiciele miłośników poszczególnych  zwierząt mogli ze sobą się porozumiewać w tej sprawie?


Oczywiście, pewnie niektórzy napiszą "lepiej wydać pieniądze na psy/zwierzęta w schroniskach", ale myślę, że ta reklama uświadomi niektórych ludzi i da do myślenia, więc lepiej zapobiegać, aby psy nie trafiały do schroniska, niż nie przejmować się tym, że psów z dnia na dzień średnio przybywa tam coraz więcej. ;)
Trzeba najpierw usunąć przyczynę, a potem leczyć skutki.

Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 26 zapytaniami.