Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Do dołu

Autor Wątek: My Chemical Romance  (Przeczytany 100293 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #60 : 2006-11-01, 20:35 »
Oj zabieram się, zabieram, narazie siedzę na theblackparade.com, więc w pierwszej kolejności przesłucham ostatni album ;)

EDIT: Aaaaj! :) toć Blackuś mi przesłała Romance na maila :) idę słuchać :P
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #61 : 2006-11-01, 21:19 »
O mamo, co to za określenia "chcę być bardziej punkowa"??????????? :lol: :lol: :lol: Porażka... Ludzie zastanówcie się co mówicie... ;)

Ja wiem, że teraz wśród młodzieży popularny jest punk rock, rock, metal, i inne gatunki tego typu (chociaż teraz zauważyłam że regge i najarani są w modzie...) ale bez przesady... :shock:

Ja odrazu Wam wszystkim proponuje przerobienie się podczas operacji plastycznych na coś w stylu zespołu MCR, będziecie zapewne "mhhhroczne". Błagam, nie załamujcie mnie...

Ciekawa jestem dlaczego teraz nagle po wydaniu nowej płyty wszyscy tak nagle słuchają mcr...? Dlaczego w 2001, kiedy zespół grał równie dobrą muzykę nie był tak popularny...? Nagłe objawienie czy jak? :P Ja nie mam nic do tego, że może się komuś spodobać, ale odrazu przerabianie się na mhrok i wyznawce szatana? :lol:
Odpowiem na wszystko po kolei ;)
Z tym że chce być bardziej punkowa to nie jest taki sobie wybryk na kilka dni, zmieniam swój styl i szukam czegoś dla siebie od 1,5 roku, teraz już wiem jak chce sie ubierać i raczej mi sie to nie zmieni....

punk, rock i metal popularne?? u mnie jakoś tego nie zauważyłam, połowa osób w moim wieku słucha tehna, rapu/hh. Znam dosłownie kilka osób z mojego otoczenia które słuchają takiej muzyki jak ja....

Jakoś nie mam zamiaru robić sie bardziej mhroczna :roll:

Objawienie z MCR?? Słuchałam tego rok temu przez dłuższy czas a teraz dziewczyny w WOT'cie mi o tym przypomniały

Nina ja tez mixuje....ale to wszystko dlatego ze slucham tylu ronych zespolow, ze nie potrafie zostac przy jednym stylu :P
U mnie jest tak samo ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #62 : 2006-11-01, 21:20 »
Co nie pytaj? Alyszku coś kręcisz... :P :lol:
mam taki charakter, że jak coś to od razu się oczyszczam z zarzutów - podobno na problemy w chińskim horospokie mam Węża {że się wyślizguje z każdej sytuacji}, coś w tym musi być. :wink:
Romance mam, ale nie przesłuchiwałam jeszcze. ;)
edit: przesłuchałam! pierwsze skojarzenie - Szekspir. :mysli: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #62 : 2006-11-01, 21:20 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #63 : 2006-11-02, 06:54 »
Ktoś się przerabia na wyznawcę szatana? Kto? :mysli:
Zmiana stylu to też nic złego moim zdaniem. U mnie jest jak u dziewczyn, dotychczas taka mieszanka, a chciałabym coś bardziej uwidocznić :P
Romance mam. Słyszałam. Podoba mi się (a co mi się nie podoba z płyt MCR? :PP )
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #64 : 2006-11-02, 18:46 »
Własna matka już mnie nie potrzebuje. Ok! :P
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #65 : 2006-11-02, 18:50 »
Disenchanted. :kocham:
i tylko tyle mogę powiedzieć. :kocham:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #66 : 2006-11-02, 19:20 »
To The End. :kocham:
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #67 : 2006-11-02, 20:07 »
"punk, rock i metal popularne?? u mnie jakoś tego nie zauważyłam, połowa osób w moim wieku słucha tehna, rapu/hh. Znam dosłownie kilka osób z mojego otoczenia które słuchają takiej muzyki jak ja...."
no to dziwne miasto, gdzie się poruszę to widzę dziewczynki przerobione na trampeciary, glaniary, czy jeszcze co tam innego... :lol: a "umc umc" to słuchają dresy i barbi.

Nina- wybacz, ale takie wrażenie jest kiedy ktoś powie "no ja już chcę być bardziej punkowa", jak to brzmi?! Jak coś takiego słysze to mnie dosłownie cholera bierze- a może jakieś idee bardziej "punkowe", myślenie? wątpie czy styl ubioru działa na to kiedy ktoś staje się "bardziej punkowy", bo punk to o ile się nie myle przede wszystkim subkultura, a nie założenie na siebie szmat i trampek, oraz pokazanie światu przez to jakim jest się niezwykle "zbuntowanym punkiem".

"edit: przesłuchałam! pierwsze skojarzenie - Szekspir."
:lol: :lol:


"Własna matka już mnie nie potrzebuje. Ok!"
Bo mnie Alyszontko wyręczyło. ;d Malkszu ależ nie możesz się na mnie fochować, nie pozwalam.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #68 : 2006-11-02, 22:42 »
zgadzam sie.. "To the end" :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #68 : 2006-11-02, 22:42 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #69 : 2006-11-03, 09:40 »
no to dziwne miasto, gdzie się poruszę to widzę dziewczynki przerobione na trampeciary, glaniary, czy jeszcze co tam innego... :lol: a "umc umc" to słuchają dresy i barbi.

Nina- wybacz, ale takie wrażenie jest kiedy ktoś powie "no ja już chcę być bardziej punkowa", jak to brzmi?! Jak coś takiego słysze to mnie dosłownie cholera bierze- a może jakieś idee bardziej "punkowe", myślenie? wątpie czy styl ubioru działa na to kiedy ktoś staje się "bardziej punkowy", bo punk to o ile się nie myle przede wszystkim subkultura, a nie założenie na siebie szmat i trampek, oraz pokazanie światu przez to jakim jest się niezwykle "zbuntowanym punkiem".
Bo moje miasto jest dziwne, to jest duża wiocha  :roll:
Cały czas pisze że chodzi mi o styl ubioru, napisałam punkowe bo ciężko to inaczej określić. Idee punkowe? Wiele z nich "wyznaje" (brak odpowiedniego słowa ;) )


"To the end" jest świetne ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #70 : 2006-11-03, 09:50 »
Nina- wybacz, ale takie wrażenie jest kiedy ktoś powie "no ja już chcę być bardziej punkowa", jak to brzmi?! Jak coś takiego słysze to mnie dosłownie cholera bierze- a może jakieś idee bardziej "punkowe", myślenie? wątpie czy styl ubioru działa na to kiedy ktoś staje się "bardziej punkowy", bo punk to o ile się nie myle przede wszystkim subkultura...

hes zgadzam się. Punk to bardziej sposób bycia, myślenia niż tego co się na sibie zakłada :P


Zauważyłam, że MCR zrobił się kolejnym zespołem ''dla mas''. No trudno ._.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #71 : 2006-11-03, 15:19 »
Mała Czarna, a nie może? Co prawda, niektórzy posłuchają ich z miesiąc i odstawią na półkę (być może wśród tych osób będę ja, kto wie (mam nadzieję, że nie :P )). Ale mają swoich wiernych słuchaczy i skoro znów zyskali na popularności, mogą również zyskać kolejnych fanów ich twórczości...
Zapisane
Why so serious?

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #72 : 2006-11-03, 15:23 »
może, może :P ...
bo czemu by nie :P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #73 : 2006-11-03, 15:31 »
Zauważyłam, że MCR zrobił się kolejnym zespołem ''dla mas''. No trudno ._.
chodzi Ci bardziej o to, że 'grają pod publiczkę' czy, że teraz masa ludzi nagle się nimi zafascynowała?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #74 : 2006-11-03, 17:57 »
Mamo, jeszcze się zastanowię nad tym fochem. :P
Na razie się upajam "The Sharpest Lives"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #74 : 2006-11-03, 17:57 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #75 : 2006-11-03, 19:52 »
Ok, Malkszu daj znać.

Alyszku, chyba chodzi o to, że ludzie "nagle" mieli objawienie i zaczeli tego słuchać, bo taka moda. :P
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #76 : 2006-11-03, 19:55 »
dostałaś esemesa? :D

żeby nie było, że off się robi - zaczęłam słuchać 'You Brought..'. ;d
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #77 : 2006-11-03, 19:58 »
Właśnie nie wiedziałam od kogo to... :lol: Ale dzięki!!!!!!!!!! :D
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #78 : 2006-11-03, 21:04 »
co do zafascynowania sie.....jesli macie na mysli rowniez mnie to ja ten zespol juz wczesniej mialam na oku ale jakos mi ulecial...ich muzyka na prawde mi sie podoba. nie robie tego dla mody. poza tym jakos nie zauwazylam zeby sie wszyscy nimi fascynowali, a nawet jesli sa takie osoby to jest to tez powod nowej plyty...a jak linkini wydadza nowa plyte w przyszlym roku to moze tez bedzie na nich taka moda??  tylko ile to ma trwac? ten komu sie serio podoba to bedzie nadal sluchac, a jesli znajdzie sie ktos kto zrobi to ze wzgledu na mode to trudno, sprawa. zespol na tym nie ucierpi.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #79 : 2006-11-03, 21:07 »
co do zafascynowania sie.....jesli macie na mysli rowniez mnie to ja ten zespol juz wczesniej mialam na oku ale jakos mi ulecial...ich muzyka na prawde mi sie podoba. nie robie tego dla mody. poza tym jakos nie zauwazylam zeby sie wszyscy nimi fascynowali, a nawet jesli sa takie osoby to jest to tez powod nowej plyty...a jak linkini wydadza nowa plyte w przyszlym roku to moze tez bedzie na nich taka moda??  tylko ile to ma trwac? ten komu sie serio podoba to bedzie nadal sluchac, a jesli znajdzie sie ktos kto zrobi to ze wzgledu na mode to trudno, sprawa. zespol na tym nie ucierpi.

I wyraziłaś słowami to, czego ja nie umiem :P Popieram ;)
Faza na "Mama" trwa ;)
Zapisane
Why so serious?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #80 : 2006-11-04, 09:20 »
wydrukowałam sobie fotkę Gerarda a tu wyskoczył mi napis na pół obrazka - 'NOT FOR SCAN'. -_- :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #80 : 2006-11-04, 09:20 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #81 : 2006-11-04, 15:58 »
Ależ Gerard jest okropny! :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #82 : 2006-11-04, 18:54 »
Ależ Gerard jest okropny! :lol:


COFNIJ TO!! :lol:
Co prawda, lepszy był w czarnych włosach, ale nie w tych najdłuższych... Ale to tak nawiasem :D
Cancer mnie uzależniło. Więc słucham na przemian z Mama xD
Zapisane
Why so serious?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #83 : 2006-11-04, 19:07 »
COFNIJ TO!! :lol:
NOO! :lol:
Co prawda, lepszy był w czarnych włosach, ale nie w tych najdłuższych... Ale to tak nawiasem
wcale nie!! wy się nie znacie! :lol: teraz wygląda najlepiej i KROPA! :lol: :P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Zapisane
Why so serious?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #85 : 2006-11-04, 19:18 »
no, ten znośny.. ale z długimi włosami jak sierotka z niepowodzeniami życiowymi!
http://britt-combs.tripod.com/people_i_admire/gerard_way__1.jpg o..!

a tu najlepszy!
http://img292.imageshack.us/img292/5060/gerardzikit2.jpg
:kocham:

pees. nie patrzcie na adres ostatniego obrazka.. :lol:
pees2. a nie, jednak jest jedna grafika, na której Gerard z długimi, czarnymi włosami wygląda wspaniale. http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/306/b/e/my_chemical_romance_by_ball_jointed_Alice.jpg :P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #86 : 2006-11-04, 19:21 »
Jako blondynek nie jest zły... W długich wygl.ądał grubo, ale i tak był super xD
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #87 : 2006-11-04, 20:21 »
On zawsze wyglądał tragicznie... :lol: Czy w długich, czy w krótkich włosach, a blon+krótkie=totalna katastrofa. :lol: Nie wiem co mu odbiło, żeby robić z siebie kena. :lol: No, może znośnie wygląda w krótkich, czarnych...

Maleczku, widzę, że gust masz po swojej pięknej, mądrej i znanej Mamusi, brawo.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #87 : 2006-11-04, 20:21 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #88 : 2006-11-04, 20:33 »
Gerard zawsze byl sliczny xP naj wygladal w dlugich czarnych wlosach ;D i w krotkich niezle ;] a teeraaaz to tak nie najlepiej xP
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #89 : 2006-11-04, 21:45 »
On zawsze wyglądał tragicznie... :lol:
Gerard zawsze byl sliczny xP
jaka różnica zdań. :P

ale za ten blond to ma jeden minus - jak się czarną kredką wymaćka to wygląda jak pedałek. :lol: {patrz www.feeltheromance.com :P }
ale ja myślę, że co do jednego to się wszyscy zgodzą - muzykę robi zarypistą.. :P

edit. ojaciebie alee zarypiste! http://www.youtube.com/watch?v=2YC-ovrf-8s !!! może samo wykonanie nie, ale ZWIASTUN TBP, tzn. do momentu, jak nie zacznie śpiewać, i oprawa graficzna!! i Gerard wygląda fajnie!! :wink:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.