Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Do dołu

Autor Wątek: My Chemical Romance  (Przeczytany 100167 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #90 : 2006-11-05, 00:17 »
jak dla mnie on zawsze byl sliczny :D teraz serio troche na kena wyglada, ale co tam :P
muzyka to prawda...zaczepista :D i kropka.
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #91 : 2006-11-05, 10:27 »
On wogóle niektóre zachowania ma eee... takie troszkę "delikatne..." :lol: Ta mimika, to przeżywanie jak śpiewa... :lol:
Ale widze że stracił jeden nawyk- zawijanie kabla od mikrofonu na ręce... :lol: :lol:

No prawda muzyka jest super, chociaz jak kiedyś słyszałam jego śpiewanie na żywo a w tle leciał podkłąd (jak tworzyli teledysk helena) to nagle tak się wydarł wnosząc tą trumnę, że łohoho, ryczałam ze śmiechu... :lol: W tle tak ładnie, płynnie, a tutaj jakby przechodził mutację głosową i nagle mu się głos załamał... :lol: Także bez zbędnego wydzierania się, bo już słyszałąm od tych którzy widzieli koncerty na żywca, że głos ma beznadziejny (no ale przecież to tylko załamanie... :lol: ), także niech lepiej śpiewają w studio... :p
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #92 : 2006-11-05, 10:37 »
Najlepiej faktycznie bylo w srednio krotkich czarnych ;d W tych co teraz blond tez niezle ;) ale dlugie, czarne wlosy? NIEEEEEEEEEEEE! :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #92 : 2006-11-05, 10:37 »

Zimoludka

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #93 : 2006-11-05, 12:05 »
Wcześniej słuchałam tego zespołu. Odkąd jest o nim tak głośno ( czyli z miesiąc) nagle zespół na pełno fanów. Zawsze wiedzialam, ze kiedys MCR sie wybije i będzie o nim głośno dlatego słuchałam go sobie póki jeszcze w Polsce była cisza. A teraz nie mam ochoty być kojarzona z resztą "fanów" MCR. Nie lubie robić tego co wszyscy robią. Ciekawi mnie tylko jak długo wam sie bedzie podobac ten zespół. Bo jak na razie jak czytam ten topic to jestem... załamana ;)
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #94 : 2006-11-05, 13:48 »
"dlatego słuchałam go sobie póki jeszcze w Polsce była cisza. A teraz nie mam ochoty być kojarzona z resztą "fanów" MCR. Nie lubie robić tego co wszyscy robią. "
Zimuś, to się nazywa snobizm... ]:-> Jak ja nie moge sama, to inni też nie. :lol: Nie martw się mam to samo, a może to po prostu przez to, że każdy teraz się "obnosi" mcr i to jest denerwujące.
Ale dajmy się "wykruszyć" fanom, każdy zespół ma swoje wzloty i upadki, za miesiąc, a może za dwa już będzie cicho o mcr, bo nagle wzniesie się inny zespół. ;P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #95 : 2006-11-05, 21:21 »
no wlasnie mowie :P linkini wydadza nowa plyte i nagle bedzie masa ich fanow :D znaczy i tak maja duzo, ale beda miec dwa razy wiecej :P
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #96 : 2006-11-05, 21:31 »
Bo jak na razie jak czytam ten topic to jestem... załamana ;)
miło, nie ma co. ;p
Ale widze że stracił jeden nawyk- zawijanie kabla od mikrofonu na ręce... :lol: :lol:
a masz może jakiś filmik z tym..? :>
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #97 : 2006-11-05, 21:33 »
Ale o ile dobrze mi wiadomo, każda muzyka jest dla ludzi. I to chyba nie jest naszą sprawą, czy ktoś słucha MCR od dwóch lat czy od dwóch dni. Nie przesadzajmy znowu.
Ja słucham od miesiąca z groszami, a nie uważam się za 13 latkę, która słucha zespołu bo nagle zrobił się modny. Szczerze mówiąc, zaczęłam słuchać bo mi poleciła dobra znajoma, która ma b. podobny do mnie gust muzyczny. Przedtem nie widziałam ani jednego ich teledysku. O.
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #98 : 2006-11-05, 21:47 »
no owszem są ludzie, którzy chcą być mHHHHroczni, punks not dead i ave satan i szukają pierwszego lepszego 'ostrzejeszego' zespołu, a tu akurat MCR pod ręką, bo nowa płyta i wszyscy oddech wstrzymują. ale ten temat już tu przerabiałyśmy. ;)

ja słucham MCR od ponad pół roku, teraz słucham ich więcej - ale to chyba zrozumiałe, skoro jest 14 nowych piosenek?

btw. dopiero dzisiaj zobaczyłam teledysk do 'I'm Not Okay', a wczoraj do 'Heleny'. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #98 : 2006-11-05, 21:47 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #99 : 2006-11-06, 08:23 »
Ale o ile dobrze mi wiadomo, każda muzyka jest dla ludzi. I to chyba nie jest naszą sprawą, czy ktoś słucha MCR od dwóch lat czy od dwóch dni. Nie przesadzajmy znowu.
Ja słucham od miesiąca z groszami, a nie uważam się za 13 latkę, która słucha zespołu bo nagle zrobił się modny. Szczerze mówiąc, zaczęłam słuchać bo mi poleciła dobra znajoma, która ma b. podobny do mnie gust muzyczny. Przedtem nie widziałam ani jednego ich teledysku. O.

Malka, dokładnie :P Ja zaczęłam ich słuchać w wakacje, ale to chyba nieistotne, przynajmniej moim zdaniem.
Alysz, który teledysk twoim zdaniem lepszy? :D
Zapisane
Why so serious?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #100 : 2006-11-06, 16:05 »
I'm Not Okay oczywiście! zarypisty.  :wink:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #101 : 2006-11-06, 16:07 »
Jeszcze świetny jest The Ghost Of You, przynajmniej moim skromnym jak zawsze zdaniem :lol:
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #102 : 2006-11-06, 17:38 »
Ja myślę, że Zimie po prostu chodziło o to, że teraz każdy jak już pisałam "obnosi" się mcr (no sorki, nie że mam coś do kogoś, ale spójrzcie same na swoje podpisy, avatary itd.- to po prostu wywiera na innych wrażenie, jakbyście się faktycznie "obnosiły" tym zespołem, ale nie twierdzę że tak jest ;)). Bo jeśli ktoś słucha mcr od wakacji, to czemu nikt w wakacje nie miał avatara, czy podpisu z jakimś kawałkiem mcr? :lol: To mnie tylko dziwi... :lol: No ale nie wnikam.

Alya- na I'm not okay i bodajże Helenie tak sobie właśnie "oplatuje" kabelek wokół ręki... :lol: I chyba na "vampires will never hurt you" (dobrze napisałam...? :lol: ) też tam bodajże obwiązuje sobie łapkę kablem, no ale nie pamiętam, bo dawno nie oglądałam tych teledysków. :lol:
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #103 : 2006-11-06, 19:04 »
hmmmm moze dlatego wczesniej mani mcr nie bylo bo ucichli po ostatniej plycie? i "znowu wrocili" , tak samo jest teraz np. z GD :P
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #104 : 2006-11-06, 19:43 »
Ja myślę, że Zimie po prostu chodziło o to, że teraz każdy jak już pisałam "obnosi" się mcr (no sorki, nie że mam coś do kogoś, ale spójrzcie same na swoje podpisy, avatary itd.- to po prostu wywiera na innych wrażenie, jakbyście się faktycznie "obnosiły" tym zespołem, ale nie twierdzę że tak jest ;)). Bo jeśli ktoś słucha mcr od wakacji, to czemu nikt w wakacje nie miał avatara, czy podpisu z jakimś kawałkiem mcr? :lol: To mnie tylko dziwi... :lol: No ale nie wnikam.
bo teksty z TBP mi się bardziej podobają? nie wiem, może to po prostu angielski mi się poprawił od maja. :roll:
może tak: praktycznie przy każdej nowej płycie jakiegokolwiek zespołu fan odczuwa pewne odrodzenie fascynacji. gdy zaczęłam ich słuchać, myślałam, że to będzie tak sobie o, posłucham 1,5 miesiąca i przestanę.. dlatego nie 'obnosiłam' się z tym, bo jakbym miała tak z każdym zespołem, którego słucham, to.. :roll: :P ale jednak zawładnęli mną na dłużej, a nawet bardziej dłużej.
a zresztą - przepraszam, czy kogoś to razi? to moja sprawa, czego słucham i jak bardzo mi się to podoba. a jeśli mi się coś bardzo podoba, to czuję potrzebę podzielenia się tym. niekoniecznie po to, żeby pokazać, jaka to ja jestem KUL i na czasie, po prostu muszę wyrazić swoje emocje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #104 : 2006-11-06, 19:43 »

Zimoludka

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #105 : 2006-11-06, 23:43 »
Ja tam do was nic nie mam ;) Rok temu szał na GD, niedługo będzie na LP ;) Lepiej zebyscie słuchały MCR niż Mandaryny :D To chyba taki wiek, ze koniecznie szuka sie jakis idoli ;) Za pare lat sie będziecie śmiać z tych postów.. Wiem z autopsji ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #106 : 2006-11-07, 07:55 »
Możliwe że będziemy ;) Ale póki co, jak widać, jest dobrze nam jak jest.
Zapisane
Why so serious?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #107 : 2006-11-07, 08:15 »
Ja słucham od miesiąca z groszami, a nie uważam się za 13 latkę, która słucha zespołu bo nagle zrobił się modny. Szczerze mówiąc, zaczęłam słuchać bo mi poleciła dobra znajoma, która ma b. podobny do mnie gust muzyczny. Przedtem nie widziałam ani jednego ich teledysku. O.
ja zaczęłam słuchać przez blackie xP
jak w szkole siedze ze słuchawkami w uszach i ich słucham i ktoś sie mnei zapyta czego słucham i mu odpowiadam że My Chemical Romance to ze zdziwieniem mi odpowiadają "kto to?!" xP
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #108 : 2006-11-07, 12:43 »
Jejejejeeee, mówiłam, że zaraźliwe.
U mnie w klasie nikt nie zna poza moim koleżankami. Bo Blackie klepie o nich godzinami :D I zarzuciła 3 pioseneczkami na płytkę do radiowęzła :D
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #109 : 2006-11-07, 17:45 »
"a zresztą - przepraszam, czy kogoś to razi? to moja sprawa, czego słucham i jak bardzo mi się to podoba. a jeśli mi się coś bardzo podoba, to czuję potrzebę podzielenia się tym. niekoniecznie po to, żeby pokazać, jaka to ja jestem KUL i na czasie, po prostu muszę wyrazić swoje emocje."
dobrze, przecież ja nie zabraniam, ani nic nie mam do tego- pisałam we wcześniejszym poście, że nie wnikam w nic, tylko po prostu mnie kilka rzeczy zastanawia.

A wrażenie jakie mam takie mam, trudno. ;) Może tak jest, może nie, ale nic nie zmieni tego, że myślę jak myślę.
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #110 : 2006-11-07, 19:28 »
dobra, to robimy rozejm. :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #110 : 2006-11-07, 19:28 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #111 : 2006-11-08, 07:35 »
Alyś, podobno kupiłaś sobie płytkę? Gdzie jak i kiedy? :D Dawaj szczegóły :lol:
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #112 : 2006-11-08, 17:24 »
a ja nie mam avatara i podpisa z nimi. o. ;d
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #113 : 2006-11-08, 21:24 »
ja tez nie...avatara przez kilka miesiecy juz nie zmienialam....:P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #114 : 2006-11-09, 16:37 »
A ja mam i co w związku z tym? :mysli:
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #115 : 2006-11-09, 22:38 »
Nothing special, Blackie. :D
A ja ściągnęłam starą płytkę i się narkotyzuję. :kocham:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #116 : 2006-11-10, 07:11 »
Aha :P no to okej. Pomyliły mi się wątki z Samotnicami
Mój winamp jest zly na mnie, bo "Our lady of sorrows" i "I never told you..." lecą bez przerwy prawie :D
Zapisane
Why so serious?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #117 : 2006-11-11, 22:31 »
tak nawiasem mówiąc to gerard mi sie bardziej podoba w blond włosach xP ale..........


















i tak frank żondzi xP
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #117 : 2006-11-11, 22:31 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #118 : 2006-11-11, 22:44 »
wszyscy wiedzą, co ja sądzę na temat Franka. :P

Blackie, jak tam hyyymm... GRA? xD :lol:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #119 : 2006-11-12, 01:38 »
Który to Frank? :P
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.