Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Robale w karmie!  (Przeczytany 7721 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #30 : 2004-12-25, 00:29 »
sygnałemze z pkarmeem jest cos nie tak jest  posklejane ziarno na  i czesto pryczepione do boków pudełek lub do wierzchu od srodka ;)  czasamirbaki sa  maciupkie i warto odczekac troche zanim  sie da bo one wychodza do góry :wink:
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #31 : 2004-12-25, 08:49 »
posklejane ziarno do bokow pudelek, to jeszcze nic.. bo to moze byc jedynie tylko od kleju sklejajacego pudelko ... jednak mozna zobaczyc, ze pokarm jest z robakami po obecnosci pustych ziaren owsa, tj. takich blonkach .. bo te robaki wlasnie powstaja w owsie ..

najlepiej kupowac sprawdzone ziarno i w takim sklepie, gdzie mozna wymienic .. zareklamowac, bo nie wszedzie to uznaja .. ja kupuje w jednym sklepie i zawsze moge otworzyc pudelko i sprawdzic ...


[ moja myszka ... moja myszka .. juz odeszla ...  :cry:  ]
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #32 : 2004-12-25, 11:33 »
Mrówka naprawde :(? Bienda mysia ale sama odeszła czy ją uśpiałaś ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Robale w karmie!
« Odpowiedz #32 : 2004-12-25, 11:33 »

MrówkA

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #33 : 2004-12-26, 08:41 »
sama .. w noc wigilijna ... :(
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #34 : 2004-12-28, 10:58 »
robaki nie maja nic do raka .. ona zdechla przez raka ... :( ... ale robaki sa wstretne i moga duzo zaszkodzic...
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #35 : 2004-12-28, 11:05 »
Ja myśle że temat jest zakończony, ale robaki mogą zaszkodzić miedzy innymi na żołądek gryzoniom. I myśle że jak komuś sie to przyrafi to niech napisze bo narazie nei ma o czym gadać.
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #36 : 2004-12-28, 11:13 »
nie tylko na zoladek !! ogolnie caly organizm staje sie zagrozony !! moj Wiki niestety tak mial i .. musialam go uspic, bo glupia wetka .. jedza wstretna .. eh .. szkoda gadac ..

Mojo .. bynajmniej jeszcze nie jestes moderatorem, wiec nie komentuj w ten sposob ... temat umrze to umrze..  :P
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #37 : 2004-12-28, 11:22 »
Nigdy nei bede wiec wiesz  :wink:  :wink:  ale po co pisać głupoty i nikt sie z nich nie łapie
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #38 : 2004-12-28, 11:24 »
ja tylko odpisalam .. a dlaczego nigdy nie bedziesz moder...?? nikt by potem nie odp i bylobyy po temacie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Robale w karmie!
« Odpowiedz #38 : 2004-12-28, 11:24 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #39 : 2004-12-28, 11:30 »
Mrówka koniec korespodnecji bo nabiliśmy ho ho postów jeden za drugim po sobie, ale mi sie nidgy nie przytrafiły w karmie robale i mam nadzieje że nigdy ich nie bedzie


koniec  :D
Zapisane

Kira

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #40 : 2004-12-28, 14:13 »
Cytat: MrówkA
posklejane ziarno do bokow pudelek, to jeszcze nic.. bo to moze byc jedynie tylko od kleju sklejajacego pudelko ... jednak mozna zobaczyc, ze pokarm jest z robakami po obecnosci pustych ziaren owsa, tj. takich blonkach .. bo te robaki wlasnie powstaja w owsie ..

najlepiej kupowac sprawdzone ziarno i w takim sklepie, gdzie mozna wymienic .. zareklamowac, bo nie wszedzie to uznaja .. ja kupuje w jednym sklepie i zawsze moge otworzyc pudelko i sprawdzic ...


[ moja myszka ... moja myszka .. juz odeszla ...  :cry:  ]
ale czasami sa na kolbach i taka pajeczynka wiem  :roll:
Zapisane

Miyu

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #41 : 2004-12-31, 13:42 »
Kup inną karmę! Np. Vvitapol albo Animals
Zapisane

Kira

  • Gość
Robale w karmie!
« Odpowiedź #42 : 2004-12-31, 18:12 »
Cytat: Miyu
Kup inną karmę! Np. Vvitapol albo Animals
miyu jakie masz zwierzaczki??? :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 22 zapytaniami.