Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Transport ze sklepu do domu  (Przeczytany 6431 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #60 : 2005-02-13, 13:22 »
nio takale  niestety kartonowe pudełeczko jest za malo a jeszcze pewnie wtedy kostko nie bylo -10  :(
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #61 : 2005-02-13, 15:04 »
Napisałam, że włożyłam w czapkę wełnianą jeszcze
Zapisane
emocjonalne kanapki

M0j0_J0j00

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #62 : 2005-02-13, 15:08 »
Ale pssia kostko ten typ na d Tobą tak mimo zę sama wozi po warszawie chomiki w kieszeniach w zime i w kartonowych pudełeczkach i mówi że nic im nie bedzie a później wirus  u niej sie wytwarza wiec nie reaguj na panią zwaną Kirą.


Myszki przepraszam za post w sumie nie na temat ale nawiązxuje do worzenia zwierzątek  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedz #62 : 2005-02-13, 15:08 »

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #63 : 2005-02-13, 16:26 »
Cytat: M0j0_J0j00
Ale pssia kostko ten typ na d Tobą tak mimo zę sama wozi po warszawie chomiki w kieszeniach w zime i w kartonowych pudełeczkach i mówi że nic im nie bedzie a później wirus  u niej sie wytwarza wiec nie reaguj na panią zwaną Kirą.


Myszki przepraszam za post w sumie nie na temat ale nawiązxuje do worzenia zwierzątek  :wink:

 wiesz zwierzat nie wirze wkartonowych pudełkachTYLKO w transporterkach
 o co ci chcdzi Kacper ja sie tylko  kostki  zapytałam JAKA BYLA WTEDY TEMPERATURA BO NIEBYLO RACZEJ MINUS 10 jak ostatnio  :roll:  jak masz kilka minut to nie powinno musie nic stac ale jak juz rasa pól godzinna to moze byc gorzej Kacper nie porównuj    pogody jesiennej  okolo 10 minimum na plusie do   10na miunusie  w zimie i to takiej jak TERAZ jest  :roll:  wiesz
Dziecko wirus pochodzi z złej chodowli  od osobyz ZWM :roll:  wszstko pomieszałeś
Zapisane

mafinia

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #64 : 2005-02-13, 16:42 »
mojo zdecydowanie przesadzasz na kazdym kroku krytykujesz i wcinasz brednie w wypowiedzi :P
Zapisane

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #65 : 2005-02-13, 17:22 »
mafina juz  nie warto
w kazdym badz raziew taka pogode ponizej zera nie jest dobez nosic zwierzakw  pudełku ani transportrku nie wyscielonym polarami szalikamiitp. wiórki   to w tym chomikowi  tak moze byc zimno  :(
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #66 : 2005-02-13, 18:37 »
Dobrze przepraszam cie mafino ale na tym temacie ja skomentowalem ale ona zaczela wojne ze mna i cathy i sie dziwi ja nie chce sie klocic na forum ale ona chce.


W sumie to i w tranporterze chomikwo zimno z siankiem i masa trocin trzeba jeszcze obłożysz jakimś cienkim renccznikiem wentylacje  :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #67 : 2005-02-13, 19:26 »
Cytat: M0j0_J0j00
ale ona zaczela wojne ze mna i cathy i sie dziwi ja nie chce sie klocic na forum ale ona chce.
:roll: ... mozesz mpisac jaśniej
ja twierdze jedno transportr ocieplacze reczniki n  koce na daleka droge transportemmiejskima  jak  z domu doz ologika 3 kroki to przynajmnej transoprtr i polarowy szalik dos rodka i na zewnatrz recznik :roll:  NA TA POGODE a codo jeskeini d tonawet tras arkadia  moktów nie jsert straszna w transporterki i obłozonym bezrekawnikiem :wink: polarowym
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #68 : 2005-02-14, 21:10 »
Wtedy jak kupowałam chomika nie było ponad -2 lub -3 stopnie i było jeszcze w miarę ciepło
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedz #68 : 2005-02-14, 21:10 »

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #69 : 2005-02-14, 21:25 »
no tak  ato dla zwierzaka jest róznica czy  -2 czy minus 13 :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #70 : 2005-02-14, 22:00 »
aaaa przestancie !! zwariuje, kazdy temat na gryzoniach opanowany kłótnią kira vs. mojo..

opanujcie sie prosze..
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #71 : 2005-02-14, 22:13 »
Vio przepraszam ponownie ale kto tu zaczyna kłótnie o bzdety.

I sie tak zawsze przyglądałem zwierzęciu który z zoologika wędruje do mnie do domua ten chomiczek lub inny gryzoń miał raptem zaciekawiony przestrasozne oczy i ta jego postawa ruchowa jest super jak zaczyna szybko chodzić a w pewnej chwili przystaje i stoji jak nieprzytomny z otwartymi oczkami  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #72 : 2005-02-14, 22:30 »
czy zwierzospec to juz ostatnia ranga????? :lol:  narazie na to wyglada ;)
Wiesz nie ja zaczynam  :)  walto czyw   wiosne póna mozna  przenoscic zwierzakiw  kieszeniach jak sa oswojone
a  i komu wsicnołes najstarszego zwierza by moc kupic nowego ????
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #73 : 2005-02-15, 14:28 »
Cytuj

Vio przepraszam ponownie ale kto tu zaczyna kłótnie o bzdety.


Mojo, to badz madrzejszy i ignoruj to.

Cytuj

czy zwierzospec to juz ostatnia ranga?????  narazie na to wyglada  

no chyba tak :P
Zapisane

Kira

  • Gość
Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #74 : 2005-02-15, 16:57 »
chyba ze nas na 10tys zaskoczą :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedz #74 : 2005-02-15, 16:57 »

KiK

  • Gość
Odp: Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #75 : 2007-02-18, 17:53 »
Art świetny, zawarte chyba wszytsko to co właściciel królika wiedzieć powinien. Poprostu kawał dobrej roboty :D Tylko jeszcze malutki komentarzyk :)

Cytuj
Generalnie mówi się, że samiec jest bardziej płochliwy

z tego co ja zawsze słyszałam to mówi się na odwrót, ze samica jest bardziej bojaźliwa. Co w moim przypadku się zgadza :)

Cytuj
samica będzie przechodzić urojone ciąże

może przechodzić ale nie musi :) I chyba są one rzadziej spotykane niż np. u suczek. Tylko podkreślam chyba. Nie spotkałam się jeszcze aby właściciel króliczki skarżył się na cos takiego, za to u psów nie jednokrotnie :)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #76 : 2007-02-18, 18:11 »
nie dokonuj ekshumacji starych tematów! on wygasł 2 lata temu!
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

KiK

  • Gość
Odp: Transport ze sklepu do domu
« Odpowiedź #77 : 2007-02-18, 18:28 »
sorry ale to nie miało być do tego tematu a do info królizcego. N ainnych forach klikając "nastepny" przechodze do następnej karty tematu :) I nawet nie skapłam się, zę dałąm to nie tu gdzie miałam :). Więc jeśli mozna post usunąc :)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.248 sekund z 25 zapytaniami.