Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Ratunku :(  (Przeczytany 5794 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ratunku :(
« Odpowiedź #30 : 2003-02-01, 15:01 »
Myszek, uspokój się, przeczytaj posty jeszcze raz, zastanów nad odpowiedzią i dopiero wtedy pisz.
Moim zdaniem sam nie wiesz, czego chcesz. Po co kupiłeś myszkę? Nikt Ci nie powiedział, że musi mieć odpowiednią klatkę? Sam się nie domyśliłeś?
Żądasz od forumowiczów, żeby pstryknęli palcemi i wyczarowali dla Ciebie klatkę?
A dlaczego klatka dla ptaków jest taka zła? Bo "nie wygląda"? Przecież nie chodzi tu o wrażenia estetyczne, tylko o bezpieczny "dom" dla zwierzątka. I nie wmawiaj mi, że u Ciebie w domu myszka biegająca luzem jest całkiem bezpieczna. To nie prawda. Nigdy nie przewidzisz, co wskoczy Ci pod nogę, albo co przyciśniesz dosuwaną właśnie szufladą. A to malutkie zwierzątko.
Rzeszów nie jest znowu taką mlutką mieściną. Jest tam sporo zoologików. Wystarczy odrobinę wysiłku. Jeżeli klatka zakupiona w sklepie nie spełnia, wbrew zapewnieniom sprzedawcy, swoich zadań, masz pełne prawo ją zwrócić. A sprzedawca ma obowiązek ją przyjąć. No chyba, że Ci się nie chce.


BTW - bardzo nie podoba mi się Twój post dotyczący oduczania myszki wychodzenia z klatki.
Cytuj
UWAGA UWAGA UDALO MI SIE WYLECZYC MYSZKE Z UCIEKANIA !! PRZEZ TO JAK JA MECZYLEM GDY ZNALAZLA SIE NA ZEWNATRZ (BO CHCIALEM ZOBACZYC SKAD UCIEKA) TERAZ NAWET GDY BIORE JA I KLADE POZA KLATKA LEDWO JA PUSZCZE A TA SRRRRRRRRRRRU PEDEM DO KLATKI PRZELAZI JAK NAJSZYBCIEJ I CHOWA SIE W DOMQ - BOI SIE WYJSC POZA KLATKE.

To naprawdę wspaniale świadczy o Tobie. Według mnie, jesteś dzieckiem, bo tylko dzieci się tak zachowują.
Przemyśl mój post, proszę, i napisz jak to w końcu z tą myszką i klatką jest.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kasia

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #31 : 2003-02-01, 15:32 »
Myszka, popieram  :wink:

co to znaczy, że "męczyłeś" myszkę??
Zapisane

Saba

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #32 : 2003-02-01, 16:47 »
Myszek, jeśli chodzi o mnie - to mam w domu trzy klatki i gdy je kupowałam patrzyłam tylko na wielkość, wygode no i cene, a nie na wygląd.
Nie używasz trudnych słów, ale to nie nasza wina, że w Rzeszowie nie ma klatek (jeśli to oczywiście prawda). Zapytałeś o radę, wszyscy dali ci taką samą, a ty się wściekasz. Jeśli nie jesteś w stanie kupić klatki to trudno, ale nie krzycz na nas bo nikt ci źle nie radzi. Poprostu nie widzimy innego sposobu na rozwiązanie twojego problemu. Nie podoba ci się to, trudno, ale to nie nasza wina, ze kupiłeś złą klatkę.
A tak w ogóle to jak dobrze pamiętam kupowałeś ją w Warszawie, a tam wybór chyba jest (nawet nie chyba...).

No właśnie, z tym męczeniem to już zwróciłam wcześniej uwagę, ale jakoś Myszek nie odpowiedział :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku :(
« Odpowiedz #32 : 2003-02-01, 16:47 »

Emilka

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #33 : 2003-02-01, 16:56 »
To wszystko zaczyna mnie juz draznic. :?
To nie ma sensu.
Myszek!! Czy ty nie rozumiesz...Nas??
musisz kupić nowa klatke dla myszy,jesli wedlug Ciebie zadna nie jest ladna moze wcale nie powinienes miec tego zwierzatka, skoro nie podobaja Ci sie warunki w jakis powinno zyć. Ewentualnie kup akwarium ostatecznie tez jest dobre dla myszki..i chyba sie nie wybiera akwaria pod wzgledem wygladu :?
P.S ja tez mialam kochana,osfojona myszke..i miala tez piekna klatke dwu pietrowa, z parterem..
Zapisane

kasia

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #34 : 2003-02-01, 22:09 »
Myszek....brak mi słów...przeczytałam raz jeszcze Twoje posty....
najpierw robisz aferę, bo mysz ucieka z klatki (w porządku każdemu może sie zdarzyć pomyłka)....potem, kiedy próbujemy Ci pomóc złościsz się, zaczynasz obrażać niektórych forumowiczów ( :grr: ),.....nastepnie twierdzisz, że "wytresujesz" stworzonko, "męcząc" je ( :grr: )....a na końcu stwierdzasz, że nie kupisz klatki, bo zadna nie jest ładna...i "myszka jest bezpieczna nawet bez klatki" (czyżbyś nie miał w domu drzwi, szuflad, szafek, PRZEWODÓW ELEKTRYCZNYCH, innych domowników..itd.?!)

Czy Ty przemyślałeś decyzję kupne tego stworzenia? (jak już kilka osób to mówiło, może to była tylko moda lub taki odruch- jakie to ładne, kupię sobie..?)

W jednym poście napisałeś, że "myszka jak tylko Cie zobaczy to ucieka i chowa sie w klatce"... Myslę, że to opisuje cały Twój stosunek to tego biednego stworzenia.... Jak można tak męczyć zwierzę?? :grr:
Zapisane

Siersc

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #35 : 2003-02-01, 22:55 »
Mam kumpele w rzeszowie, wlasnie z nia gadalam...powiedziala ze sa zoologiki i sa klatki dla myszek , wiec nie wiem o co ci chodzi....moze ci sie poprostu nie chce szukac i kombinowac...ja zanim jakiekolwiek zwierze kupie...to chodze z centymetrem mierze i ogladam..jak kupie klatke to ide po zwierzaczka...
Pozdro.

P.s.: moze ty poprostu lubisz szum wokol siebie robic?!?!?! malo ci zainteresowania twoja osoba czy jak....?!?!?!
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #36 : 2003-02-02, 14:32 »
Cytat: kasia

próbujemy Ci pomóc złościsz się, zaczynasz obrażać niektórych forumowiczów ( :grr:
Cytat: kasia



po pierwsze
1. za taka pomoc np. Siersc kiedy mnie obraza - podziekuje
2. I KTO TU KOGO OBRAZA CO?? CZY JA ZACZELEM?? CZY JA KOGOS ATAKOWALEM?? TO SIERSC NA MNIE NASKOCZYLA Z BYLE PIEPRZONEGO POWODU !!!!!!!
3. Nie meczylem ja. Musialem zobaczyc ktoredy ucieka.
4. Masz dziwne kolezanki Siersc.
5. Nie bede latal z linijka po sklepach zoologicznych, sciagal klatke, mierzyl ja pod lupa, kazal sprzedawcy przysiegac na Boga ze mycha ni e uciekni itp. Moze wy tak robicie - ja nie
6. Nie mowie ze klatki dla ptakow sa zle i brzydkie ale mysz w takiej klatce to jest juz wstretne !!!!!!!!!!!!!
7. Moze juz zakonczymy ta dyskusje. A ja liczylem na pomoc  :lol:  :lol:  :lol:  Na tym forum - pomoc  :lol:  :lol:  :lol:

narqa
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #37 : 2003-02-02, 14:35 »
Aha i jeszcze jedno :
Widzisz Saba nie dokladnie czytasz moje posty bo wyraznie napisalem ze klatke kupilem w Rzeszowie (mimo ze wydaje sie to niemozliwe).
Zapisane

Siersc

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #38 : 2003-02-02, 14:42 »
Moze zakonczmy juz mowe o Tobie...bo jak cie namierze to ci taki mandat wlepie ze sie twoi rodzice nie pozbieraja....z zaplata....jestem kims waznym wiec sie uspokoj...
mowisz ze cie atakuje a co kiedy ty atakujesz mala myszke bezbronna.....SADYSTA!!!
A tak wogole to wez se daj siana....kazdy ci chcial pomoc a ty do calego swiata ... jak ci sie nie chce z linijka chodzic to nie mecz myszy....tak samo jej nie mecz jak masz problemy z wyborem pomiedzy dobrem myszki a wygladem myszki w klatce....

Pozdro.
OLEJMY TEGO GWALCICIELA PRAW ZWIERZAT NA SWOJE KORZYSCI!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku :(
« Odpowiedz #38 : 2003-02-02, 14:42 »

Saba

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #39 : 2003-02-02, 16:12 »
Słuchajcie!!! Już wiem kto może pomóc Myszkowi!!! Trzeba poprosić Harry'ego Pottera albo Gandalfa. Jeden machnie różdżką, drugi laską i po problemie. Im się na pewno uda go usatysfakcjonować, bo wśród nas przecież sami idioci. No więc: jeśli ktoś ma na Gandalfa lub Harry'ego namiary niech się zgłosi :wink:  :wink:

PS. Na skomentowanie twojego ostatniego postu, Myszek szkoda mi czasu i klawiatury (właśnie ją sobie umyłam :idea: ) Mam nadzieje, ze wyżej wymienieni panowie pomogą bo już innej rady nie ma :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #40 : 2003-02-02, 17:15 »
do Hogwartu, do Hogwartu, tam znajdziemy Albusa Dumbledore'a :) może mu pomoże  :lol: w końcu jest bardzo dobry, pomaga innym :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #41 : 2003-02-02, 22:30 »
hehe, racja  :wink:
Trzeba wysłać sowe do Albusa Dumbledora, pewnie z chęcią pomoże  :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #42 : 2003-02-03, 00:54 »
racja...

tylko czary pomoga ;)...ale skoro ktos tu ma czarowac..to niech lepiej ta myszke zmutuje..niech myszka pokaze czego chce  ;)  :wink:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #43 : 2003-02-03, 08:53 »
Cytat: Saba
Gandalfa


Gadndalf?? a co to za lewar?? z ,,Wladzio z Czeczenii" ?? Nie wim - nie gladam i nie czytam takich szajzoof
Gandalf...... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #44 : 2003-02-03, 08:55 »
Cytat: Gerda
Albusa Dumbledore'a może mu pomoże  w końcu jest bardzo dobry, pomaga innym


No widzisz szkoda, ze tylko w ksiazkach ludzie pomagaja sobie czego przykladem jest to forum
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku :(
« Odpowiedz #44 : 2003-02-03, 08:55 »

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #45 : 2003-02-03, 08:58 »
Cytat: Siersc
Moze zakonczmy juz mowe o Tobie...bo jak cie namierze to ci taki mandat wlepie ze sie twoi rodzice nie pozbieraja....z zaplata....jestem kims waznym wiec sie uspokoj...


moja odpowiedz jest tylko jedna :
Chrzań sie  (bez urazy)
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #46 : 2003-02-03, 09:00 »
Cytat: Saba
szkoda mi czasu i klawiatury


Mi tez szkoda tej Twojej biednej klawiatorki  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #47 : 2003-02-03, 09:02 »
Cytat: Siersc
wez se daj siana


 heh od razu widac ze wiesniaczek  :lol:  :lol:  SE  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Bez urazy
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #48 : 2003-02-03, 09:08 »
Cytat: Siersc
jak ci sie nie chce z linijka chodzic to nie mecz myszy


Widzisz chetnie bym to zrobil. Wzial i nie meczyl myszy tylko ja gdzies wypuscil, ale tylko z tego powodu ze nie jestem sadysta jeszcze nie zawolalem kota sasiadow mimo ze juz nie raz mialem ochote to zrobic ale jak tak patrze na mojego Sub-Zero........... On jest taki slodki :D  :D
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku :(
« Odpowiedź #49 : 2003-02-03, 09:17 »
Cytat: Saba
Myszek, jeśli chodzi o mnie - to mam w domu trzy klatki i gdy je kupowałam patrzyłam tylko na wielkość, wygode no i cene, a nie na wygląd.
Nie używasz trudnych słów, ale to nie nasza wina, że w Rzeszowie nie ma klatek. Zapytałeś o radę, wszyscy dali ci taką samą, a ty się wściekasz. Jeśli nie jesteś w stanie kupić klatki to trudno, ale nie krzycz na nas bo nikt ci źle nie radzi. Poprostu nie widzimy innego sposobu na rozwiązanie twojego problemu. Nie podoba ci się to, trudno, ale to nie nasza wina, ze kupiłeś złą klatkę
:


Dobrze Saba dziekuje za ta rade i wszystko byloby ok gdyby nie Siersc ktora non-stop mnie obraza i prowokuje. i jz wam tumaczylem ze kupilem zla klatke bo SPRZEDAWCA TAK MI POWIEDZIAL ZE JEST DOBRA !!
A wielkosc nie jest wyglądem ?? Wlasnie mi o to chodzi. Zeby ta klatka wygladala ,,jakos"
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 26 zapytaniami.