Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)  (Przeczytany 4752 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« : 2003-02-03, 15:44 »
No wiec balem sie ale zdecydowalem sie zadzwonic  do sklepu ZOO gdzie kupilem klatke. Bylo ok. Liczylem coprawda na zwot pieniedzy ale koles powiedzial ze moze wymienimy na inna.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #1 : 2003-02-03, 18:12 »
No to gratuluję  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #2 : 2003-02-03, 19:39 »
Cytat: Myszka.xww
No to gratuluję  :wink:



Dziekuje, dziekuje. Ale smuci mnie jedno. nie powiedzial mi ze zwroci kase tylko wymieni na inna. Poprosilem go zeby m wymienil na jakas pietrowa i zapytalem czy sie taka znajdzie. powiedzial ,,zobaczymy ale chyba sie znajdzie" Chcialem jednak zeby mi zwrocil kase bo za 38 zl. klatke dla myszy?? ponoc sa tansze - pietrowe. Ale coz...nie bede wybrzydzal :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedz #2 : 2003-02-03, 19:39 »

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #3 : 2003-02-03, 19:47 »
Aha i jeszcze jedno znowu mi mysza uciekla> Ale tym razem Sub-Zero byl sprytniejszy niz zwykle zawsze go szukalem ok. 30 sek.  i znalazlem. Teraz sie znalazl po 2-3 godz. Na szczescie nikt nie wiedzial o ucieczce bo by byla taka panika  :lol:  Ale szczerze mowiac.......tak szczerze....to ja......sie....tego no... :oops:  Balem o Sub-Zero :oops:  Balem sie ze juz go zywego nie zobacze :?  A wiec zostawilem na srodku pokoju plastrek sera :) ale ja glupi bylem po co jej ser jak na podldze lezal stos karmy  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  no ale po jakis 20-30 min. zauwazylem ze ser - nadgryziony a wiec juz wiedzialem ze zyje   :D  :D  :D  Juz go znalazlem. Jutro nowa klatka ale.....jak do jutra....... :?  :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #4 : 2003-02-03, 20:53 »
Gratuluję  :wink:

A masz problem z trzymaniem myszki? Do czego go (jak wnioskuję  ;) ) włożyłeś?
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #5 : 2003-02-04, 07:58 »
Dam Sub-Zero do pudeleczka pod opieka siostry bedzie. A ja jade na miasto :)
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #6 : 2003-02-04, 08:24 »
SUB-ZERO ZNOWU ZWIAL  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

kasia

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #7 : 2003-02-04, 08:41 »
Myszy sa sprytne... trzeba było włożyć do czegoś wiekszego (w ostateczności nawet wiadra)  :lol:

To teraz szukaj :D
Zapisane

Visenna

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #8 : 2003-02-04, 09:50 »
Ja schowałam moją mysię (miałam podobny problem) do opróżnionego kosza na śmieci. Mój wygląda jak duże metalowe wiaderko. Wyścieliłam jej ściółkę, dałam jedzonko, wodę...No i...miałą zastępcze mieszkanko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedz #8 : 2003-02-04, 09:50 »

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #9 : 2003-02-04, 16:11 »
No wiec poszedlem wymienic klatke a ten cham mowi mi ze maja tylko taka (oblesna 2 pietrowa) i mowi ze innej nie znajdzie pozniej mi wmawial jaka to on mi wielka laske robi ze wymienia bo nie moze wydac kasy i ze i tak łaskę robi ze wymienia  :grr:  :grr:  :grr:  chcialem mo powiedziec zeby mnie pocalowal w  :twisted:  pozniej powiedzial ze jedzie z tej klatki centralnie  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  A wiec wzielem klatke za 35 zl. a dalem 38 za tamta  :grr:  I jeszcze tamta miala w srodku bajery a ta nic - null  :grr:  :grr:  No ale jest bezpieczna i wielem ta klatke. Teraz Sub-Zero siedzi w oblesnej dwu pietrowej (jezeli mozna nazwac to pietrami) dla kanarkoof  :grr:  :grr:  Ale przynajmniej jest bezpieczna i moge spokojnie polozyc sie spac  :D  :D
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #10 : 2003-02-04, 16:17 »
chyba nie wies z jak wyglada klatka dla kanarkow skoro poruwnujesz ja do klatki dla myszy, po za tm kanarkowe klatki nie maja pieter...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #11 : 2003-02-04, 16:48 »
czemu moja wypowiedz sie nie wyswietla?? :?:
Zapisane

Saba

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #12 : 2003-02-04, 17:01 »
Powinienieś się cieszyć, że klatkę ci wymieniono jeżeli rzeczywiście było z nij czuć (pisałeś już wcześniej, że od myszki śmierdziało, więc nie dziwię się że sprzedawca miał wątpliwości). Różnica 3zł to nie aż tak duże poświęcenie jeśli w zamian myszka jest bezpieczna.
Co do "obleśnej klatki" to już nie mam siły się wypowiadać...
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #13 : 2003-02-04, 17:02 »
strasznie chcialbym nosic swoja myszke na rekach, szyji albo w kapturze ale myszki maja to do siebie ze jak sie boja to wydzielaja kal albo mocz. Boje sie ze mi sie zesra albo zsika jak ja bede trzymal  :cry:  :cry:
Zapisane

Saba

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #14 : 2003-02-04, 17:05 »
Nic ci nie będzie :wink: Po jakimś czasie, gdy się przyzwyczai to nie będzie już tak robić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedz #14 : 2003-02-04, 17:05 »

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #15 : 2003-02-04, 17:34 »
Cytat: Saba
Nic ci nie będzie :wink: Po jakimś czasie, gdy się przyzwyczai to nie będzie już tak robić.


watpie :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #16 : 2003-02-04, 17:39 »
zeby trzymac mysz na rece i nie zostac posiusianym trzeb anajpierw ja oswoic, musi najpierw ci zaufac. Czy zdajesz sobie sprawe jaki to jest dla niej stres kiedy trzymas zja na rekach, jak by Cie taki obrzydliwy potwor podniusl na rece tez bys sie zsikal :P
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #17 : 2003-02-04, 17:45 »
Cytat: !_Emilka_!
zeby trzymac mysz na rece i nie zostac posiusianym trzeb anajpierw ja oswoic, musi najpierw ci zaufac.



 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Na pewno mi sie to nie uda
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #18 : 2003-02-04, 17:53 »
niby dlaczego??
Bo Ci sie nie chce!
Bo nie umiesz?
Bo nie masz czasu?
Bo ona nie chce sie osfoic
Bo nie chce Ci zaufac
Bo ona jest całkiem dzika
Bo ona jest nie do osfojenia
Bo ona zawsze bedzie sikac


Te wszystki powody sa beznadziejnie bezsensu!!! Jelsi poswiecil bys odpowiednio czasu na zajmowanie sie myszka i przeczytaniu chocby paru lekturom o mysiej tematyce Twoja mysz mogla by byc tak osfojona ze mogl bys ja wsadzic nawet...eh...nie wazne... :oops:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #19 : 2003-02-04, 17:56 »
Cytat: !_Emilka_!
niby dlaczego??Bo nie umiesz?
Bo ona nie chce sie osfoic
Bo nie chce Ci zaufac
Bo ona zawsze bedzie sikac


Tak wlasnie z tych 4 powodow
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #20 : 2003-02-04, 18:01 »
to 4 z najglupszych jakich wypisalam :shock:
MUSISZ JEJ POSWIECIC DUUUUZO CZASU
to wszystko...
koniec dyskusji...nie mam ochoty rozmawiac na takie ....(wedlug mnie) bezsensowne tematy.. :roll:
pr...bo ona nie chce zaufac. :grr:  najpier musisz sprawic zeby Ci zaufala to wtedy bedzie chcial wszytsko
 rozumiem pomoc w jakiejs sprawie...chetnie pomagam..
ale to ze juz wiele forumowiczow mowilo Ci jak powinienes postepowac, uzalasz sie z e nie umiesz jej oswoic. Nic wiecej nikt nie moze Ci pomoc...bo przeciez nie przyjdzie do Ciebie i nie oswoi Ci myszy..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedz #20 : 2003-02-04, 18:01 »

Julia Snake

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #21 : 2003-02-04, 18:35 »
Myszek, ja cie przepraszam, ale skoro zdecydowałeś się na zwierze, to się nim zajmuj i oswajaj!
Jesteś strasznym wątpiarzem, jeśli tak we wszystko wątpisz i ciągle beczysdz.
zadna baba cie nie bedzie chciała... :roll:  ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #22 : 2003-02-04, 18:51 »
Cytuj
Cytat: Saba

Nic ci nie będzie  Po jakimś czasie, gdy się przyzwyczai to nie będzie już tak robić.


watpie    

No, uważaj, żeby ci ręce nie odpadły.
Zastanów się człowieku? CO ci się stanie jak na ręce wyląduje ci mała mysia kupka?? NIC! Może się zdarzyć, szczególnie na początku. CHyba że się brzydzisz własnego zwierzaka, a na to wygląda.
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #23 : 2003-02-04, 19:10 »
Jeju przeciez jezeli daje minke  :cry:  to nie znaczy ze rycze przed ekranem  :lol:  :lol:  :lol:   Ni no sorka Saba moze nie jestem taki jak Ty. Ty uwazasz ze jestes idealna. Ja nie. I nie jest przyjemne jezeli sie na mnie zsika. Chyba ze oczekujecie ze ,,prawdziwy" fan zwierzat powinien sie tym cieszyc i wciagac siki nosem spiewajac hymn narodowy !!!!!   :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  Po prostu posluchajcie :  TO JEST MOJE PIERWSZE ZWIERZE !! MOJE KTORYM JA SIE ZAJMUJE. I TYLKO JA !! WIEC MAM CHYBA PRAWO COS SIE ZAPYTAC NA FORUM NIE?? A MOZ NIE MAM !!?? TO TRZEBA BYLO TAK OD RAZU !!!!!!!!!  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #24 : 2003-02-04, 19:13 »
Cytat: Kinia

zadna baba cie nie bedzie chciała... :roll:  ;)


Trudno. Wole nie miec ,,baby" niz miec taka co by mnie ustawiala na swoj ideal. !!  :grr:  :grr:  :grr:  Jezeli juz bede mial ,,babe" to pokocha mnie ona takiego, jakim jestem !!!! Bo inaczej - to zadna milosc  :grr:
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #25 : 2003-02-04, 19:18 »
Sory że się  wtrące ale od jakiegoś  czasu sledze ten temat i wydaje mi się ze Myszku jestes za bardzo nerwowy i mało cierpliwy. Cierpliwosc forumowiczow tez ma granice a uzalanie sie w stylu: "Ja nie potrafie" jest meczace na dłuższa mete...
A później sie zloscisz ze na ciebie naskakuja  :?
Zapisane

Saba

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #26 : 2003-02-04, 19:20 »
Cytat: myszek
Jeju przeciez jezeli daje minke  :cry:  to nie znaczy ze rycze przed ekranem  :lol:  :lol:  :lol:   Ni no sorka Saba moze nie jestem taki jak Ty. Ty uwazasz ze jestes idealna. Ja nie. I nie jest przyjemne jezeli sie na mnie zsika. Chyba ze oczekujecie ze ,,prawdziwy" fan zwierzat powinien sie tym cieszyc i wciagac siki nosem spiewajac hymn narodowy !!!!!   :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  grr:  :grr:

Cóż za elokwencja! Brawo, Myszek, brawo. Twoje argumenty są nie do przebicia. A ten tekst z hymnem narodowym - poprostu mistrzostwo. Jakbyś myślał troszkę więcej i bardziej logicznie to byś nie miał takich głupich problemów.

Powiedziała uważająca się za ideał Saba (aleś mi dogadał Myszek, jeszcze raz brawo) :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #27 : 2003-02-04, 20:41 »
Ludzie - uspokójcie się. Po co te kłótnie. Nikt nikogo nie zmusza do odpowiadania na posty. Szkoda uczestniczyć w słownych przepychankach, które do niczego nie prowadzą. Nie można zmusić kogoś do działania, jeśli tego nie chce.

Myszku - jeżeli będziesz uparcie twierdził, że nie potrafisz, nie umiesz, nie uda Ci się, to faktycznie tak będzie. Odpowiadają Ci ludzie, którzy sporo na ten temat wiedzą. Warto by ich posłuchać, zamiast się wykłócać. Jeśli nie życzysz sobie rad - nie proś o nie.
Z klatką się udało - możesz spróbować wykorzystać rady dotyczące oswajania myszki.

Mam prośbę do uczestników dyskusji:
Podajcie wypróbowane przez siebie sposoby oswajania myszki i ile mniej więcej czasu Wam to zajęło. A zainteresowany może za te rady podziękować i skożystać, lub nie.

Życzę sukcesów.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedz #27 : 2003-02-04, 20:41 »

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #28 : 2003-02-05, 09:09 »
Cytat: Myszka.xww

Podajcie wypróbowane przez siebie sposoby oswajania myszki i ile mniej więcej czasu Wam to zajęło. A zainteresowany może za te rady podziękować i skożystać


O TO CALY CZAS MI CHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[qute="Myszka.xww"]  Warto by ich posłuchać, zamiast się wykłócać.  [/quote]

Alez ja sie nie kloce !!  Chce tylko rady !! czy to takie trudne??
Cytat: Myszka.xww

Podajcie wypróbowane przez siebie sposoby oswajania myszki i ile mniej więcej czasu Wam to zajęło. A zainteresowany może za te rady podziękować i skożystać

O TO MI WLASNIE CHODZI !!
Zapisane

myszek

  • Gość
Ratunku c.d. ( Myszka nie wywalaj)
« Odpowiedź #29 : 2003-02-05, 09:12 »
Cytat: Myszka.xww

Myszku - jeżeli będziesz uparcie twierdził, że nie potrafisz, nie umiesz, nie uda Ci się, to faktycznie tak będzie


Kazdy mi tak mowi w roznych przypadkach ale ja......ja po postu..... ech :( nie wyobrazam sobie zeby mi sie cokolwiek udalo  :cry:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.152 sekund z 28 zapytaniami.