Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Oswajanie myszek :)  (Przeczytany 1233 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moony

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« : 2003-02-12, 20:42 »
Hejka! Mam dwie myszki: Stuart i Genom :) Oswajam je w ten sposób, że trzymam serek i czekam aż podejdą, no niestety nie są zbyt ufne, miałam je już na dłoni, ale najwyzej powąchają i szybciutko uciekają :) Może dacie mi parę rad jak oswajać myszki? Pozdrawiam
Zapisane

Moony

  • Gość
oswajanie na forum
« Odpowiedź #1 : 2003-02-12, 20:45 »
ojej, sorki, teraz zobaczyłam, że na forum jest już temat o oswajaniu :) No ale skoro już zapytałam, to może opdpowiecie :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« Odpowiedź #2 : 2003-02-12, 22:20 »
A od jak dawna masz myszaki?  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oswajanie myszek :)
« Odpowiedz #2 : 2003-02-12, 22:20 »

Moony

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« Odpowiedź #3 : 2003-02-12, 22:56 »
Myszki mam nieco ponad tydzień :)
Kiedyś miałam myszoskoczka, chomiki no i kochanego szczurka którego nie pamiętam abym musiała oswajać. Bardzo mądre zwierze :) Pozdrawiam. 8)
Zapisane

Saba

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« Odpowiedź #4 : 2003-02-12, 23:37 »
POczytaj sobie to co jest napisane w 3 tematach założonych przez użytkownika Myszek (wszystkie trzy sa zablokowane, więc łatwo je zauwżyć ;) ) Tam jest rzeczywiście dużo rad. Bardzo ważna jest cierpliwość szczególnie, że masz myszki krótko. Wszystko przed tobą :wink:
Zapisane

Moony

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« Odpowiedź #5 : 2003-02-13, 13:02 »
Dzięki :) Wszystkie rady przeczytałam i skorzystam. W przeciwieństwie do myszka, na pewno będę cierpliwa, bo kocham te zwierzaki :) Pozdrawiam
Zapisane

Emilka

  • Gość
Oswajanie myszek :)
« Odpowiedź #6 : 2003-02-13, 19:32 »
i tak trzymac!!! :wink:  :wink:
 P.S na reke nie musisz klasc tylko sera..polecam rowniez jablko, marchewke i inne warzywa...wafle itp. lecz to zalezy od gustu myszki..urozmaicaj jej jedzonko..zeby nie kojarzyla Cie tylko z serem ale i z innymi pysznosciami :wink:
Zapisane

Juha

  • Gość
;)
« Odpowiedź #7 : 2003-02-22, 00:21 »
Ja swoich myszek nie musiałam wcale oswajać (miałam 2, teraz mam jedną!)... . Dostałam je od kuzynki, bo ma zoologika i miały one coś około niecałego miesiąca- a więc były bardzo młodziutki! Lęgły się praktycznie do mnie od samego początku! Aż sama byłam zdziwiona takim zachowaniem. Bardzo mądre zwierzątka ;) Ale spowodowane to chyba było bardzo młodym wiekiem myszek! Mój samczyk wabi się Elvis, a poprzedni był jego bratem i miał na imie Maykel! Myszki w wieku intensywnego dorastania zaczęły się między sobą 'bić' :( Były to takie braterskie rozgrywki  :roll:  Myszki musiałam rozdzielić... .  :grr:  Zresztą 2 samce, a parka to też różnica. Jedni namawiali mnie na parkę- inni odradzali. Ale argumenty za odradzaniem przeszły mnie samą! Praktycznie cały czas samiczka zachodziłaby w ciążę. Ledwo wykarmiłaby potomstwo, a następne by już się rodziło. I komu ja bym to wszystko sprezentowała! Nie ma chyba aż takiego popytu na myszki!  :?:
 Jak widać z oswajaniem nie miałam problemu- pierwszy kontakt dotykowy z myszką był super- wcale się nie bała!! Zobaczymy jak zachowywać się będzie moja następna już może niedługo mysia!!
Pozdrawiam P@
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 22 zapytaniami.