Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Strach  (Przeczytany 1388 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czuczi

  • Gość
Strach
« : 2003-02-21, 21:11 »
Ratunku! Napiszcie co mam zrobić! :cry: Boję się szczurów! :help: Mój chłopak ma w domu dwa prześliczne szczurki, chciałby abym czasem je pogłaskała, A jak tak bardzo chciałabym to zrobić, ale boję się że mnie ugryzą (kiedyś ugryzł mnie szczur bardzo mocno i głęboko), tak chciałabym zrobić przyjemność Tomkowi (mój chłopak)!
Co mam zrobić??????????? :cry:
Zapisane

Saba

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #1 : 2003-02-21, 21:57 »
Jaką można ci dać radę, oprócz tej, że poprostu musisz się przełamać. Szczurek nie zrobi ci krzywdy (rozumiem, że cie jakiś ugryzł, ale sama na pewno wiesz że to nie reguła). Najpierw pogłaskaj szczurka (niekoniecznie bierz go na ręce), musisz być delikatna, ale pewna siebie - tak samo jak w przypadku psa: nie zabieraj nagle ręki. Kilka prób i na pewno się uda.
Nie ma rady, trzeba przełamać strach 8)
Zapisane

alive

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #2 : 2003-02-21, 21:58 »
Hehe nie masz się czego bać. Szczurki są bardzo kochanymi zwierzątkami! Pamiętaj tylko żeby najpierw dać się obniuchać zwierzaczkom zanim weźmiesz się za głaskanie! No i może próbuj jak Tomek będzie je miał na rękach...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strach
« Odpowiedz #2 : 2003-02-21, 21:58 »

Moony

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #3 : 2003-02-21, 22:37 »
JA także mogę Ci poradzić tylko tyle byś się przełamała.  Mój chłopak bał się psów, kiedy przyszedł do mnie pierwszy raz (a mam dwa husky) to się bardzo ich bał, a są to spy brdzo przyjazne i od razu na niego skakały, przytulały się i wogóle, on się bał, ale przełamał strach i dziś już uwielbia się z nimi bawić. Ze szczurkami na pewno będzie tak samo. Zobaczysz, powolutku uda Ci sie przełamać. Na pewno będzie dobrze. powodzenia  8)
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #4 : 2003-02-22, 18:17 »
dzięki zobaczymy jak to bedzie
jutro jade do Tomka i może mi sie uda
trzymajcie za mnie kciuki :wink:
Zapisane

Kala

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #5 : 2003-02-23, 13:02 »
ja myzle że najpierw powinnaś trocge je poobserwowac i o nich poczytsć jak odkryjesz jakie są piekne na pewno uda ci sie przełąmać
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #6 : 2003-03-04, 18:09 »
hurra udało mi się!!!!!!!!!!
już sie nie boje (przynajmniej tak mi sie wydaje)
czasami podskocze jak sie nie spodziewam danego ruchu
dzieki (za porady i za wiarę we mnie)  :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #7 : 2003-03-06, 05:52 »
A widzisz  :D
Jeszcze sobie szczurka kupisz...  :lol:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #8 : 2003-03-06, 21:05 »
no widzisz!
jednak rpzelamalas strach!
ja pamietam ze jak kupilam sobie chomiczke to nie chcialam jej narece wziasc bos iem balam ze mnie ugryzie i normalnie bralam ja przez rekawiczki, no ale w koncus ie rpzelamalam i teraz ejst juz wszystko OK!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strach
« Odpowiedz #8 : 2003-03-06, 21:05 »

Czuczi

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #9 : 2003-03-07, 14:50 »
A może chcecie szurka małego  :wink:
Można już zamawiać bo mu się oszczurzyła
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
rere
« Odpowiedź #10 : 2003-03-16, 11:40 »
No widzisz, gratulacje!!!
(hm... w sumie niezly pomysl namowic mojom mame zeby zmienila zdanie co do konikoff.... :)  )
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #11 : 2003-03-17, 17:39 »
Ja nigdy nie bałam sie żadnych takich stworzonek i jakos nigdy nie moge pojac jak tak mozna bac sie albo brzydzic slodkiego szczurka czy myszki!Pozdrawiam ;)
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
Strach
« Odpowiedź #12 : 2003-03-17, 17:40 »
Ja nigdy nie bałam sie żadnych takich stworzonek i jakos nigdy nie moge pojac jak tak mozna bac sie albo brzydzic slodkiego szczurka czy myszki!Pozdrawiam ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 22 zapytaniami.