Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Mój kochany króliczek filek  (Przeczytany 8143 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #30 : 2007-08-08, 21:02 »
Teraz,też sobie ten fakt przypominam....w takim razie,jak już pisałem - temat o sprzedaży królika,powinien być zamknięty.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #31 : 2007-08-08, 21:37 »
Teoretycznie nialo tak byc -

kupuje klatke 100x54x44
na allegro po 79 zl + koszt przesylki ale to gdzies w nastepnym tygodniu

ale kilka minut pozniej pojawilo sie to:

zmieniam akwarium na klatke wybijemy razem z tata przednia i 2 boczne szyby dobrze oczyscimy i zalozymy klatke tylko ze z tylu szyba zostaje.
Czy moze tak byc????
mam nadzieje ze tak.Bo wreszcie daliscie mi do zrozumienia ze niejest najlepiej krolikowi w tym akwarium.a co do filka to przy rozłożeniu ma okolo 40 cmentymtrów a nie 30 sorki za pomylke on niejest duzy:*:*

to bylo 4 lipca - a zeby bylo ciekawiej 5 lipca pojawil sie topik w ogloszeniach
Hejka chce kupic (maksimum 30zl) lub przygarnac krolika najlepiej zeby mial okolo roku.
I zeby osoba sprzedajaca lub oddajaca byla z łomży lub okolic (najdalej bialystok)
Osoby zainteresowani prosze o kontakt g g.


o takiej tresci (zostal wywalony)

3 lipca natomiast bylo cus takiego: *rowniez watek wywalony)

Hejka wiem ze juz pewnie was mecze tymi watkami.
ale czy lepiej miec psa i krolika czy 2 kroliczki???
Jak byscie niemieli zwierzaka to co byscie wybrali pieska????? a moze kroliczka????
Jak mieliscie w przeszlosci zwierzaka(krolik lub pis albo 1 i 2) t co teraz byscie wzieli???
odpowiadajcie pozdrawiam

a zeby bylo jeszcze ciekawiej:
Cytuj
ale ten ktorego oddalam mial rok jak go wzielam i sikal caly czas w domu na dworze tez i potem po 1,5 roku go oddalismy czyli mial okolo 2,5 i nadal nieumial zalatwac swoich spraw  na podwoku.To byla fajna psinka taka malutka pinczerek albo latlerek

i jeszcze to:

Cytuj
a od prawie roku oplakuje mojego wymazonego(wtedy) pieska syberiana syskiego 4 miesiace mial iii. . . . .
nie niezdechl oddalam go

 a aktualnie ponoc maja cos amstafowatego.... Ludzie ktorym powinno sie dac dozywotni zakaz posiadania czegokolwiek zywego...

kota wciaz macie czy juz sie go pozbyliscie?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #32 : 2007-08-08, 21:45 »
Widze,że Iras poważnie wzięła się za `śledztwo` ale i dobrze ;|
Czemu do kurzej nędzy nei ma jakiegoś prawa, żeby sprawdzać co sie robi ze zwierzakami i czy powinn osie danym ludziom dawac prawo do trzymania zwierzat.. chyba wiecie o co mi kaman <:|.
A moze kucyka sobie kupi ;| . Marzenei malych dziewczynek.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedz #32 : 2007-08-08, 21:45 »

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #33 : 2007-08-08, 21:47 »
Iras, co my byśmy bez ciebie zrobili... xDD
Zapisane
everybody lies

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #34 : 2007-08-08, 22:09 »
Iras - detektyw - brawo!.:P Trochę nie załapałem,to Kaśka ma,teraz drugiego królika? :mysli: Poza tym, Kaśka pisze,że królik ma 1,5 roku,a kupiła go 6 grudnia 2006 roku - czyży królik w momencie kupna,miał już rok?. :mysli:

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #35 : 2007-08-08, 22:12 »
chyba sama kaśka się w tym nie łapie xP
Zapisane
everybody lies

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #36 : 2007-08-08, 22:19 »
z tego co wynalazlam - nie ma teraz zadnego krolika - bo szczerze watpie by kupili klatke - a w akwarium ponoc ma slimaki. a jesli chodzi o tego drugiego krolika - to jescze 5 lipca planowala kupienie samicy i rozmnozenie.... (nie chce mi sie juz szukac tego konkretnego postu)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #37 : 2007-08-08, 22:24 »
A,może Ona,nie ma w ogóle żadnego zwierzaka,tylko tak ściemnia?. :mysli:

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #38 : 2007-08-08, 22:27 »
wlasnie o to mi chodziło, że tak już nagmatwała, że sama nie pamięta, co mówiła xP
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedz #38 : 2007-08-08, 22:27 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #39 : 2007-08-08, 22:55 »
jesli chodzi o sciemnianie na temat posiadanego zwierzecia - twierdzi ze ze schroniska wzieli 3,5 miesiecznego "amstaffa", przy czym biorac pod uwage 2 tygodnie kwarantanny w schronisku, musialby miec maks 12 tygodni gdy tam trafil - dodatkowo biorac pod uwage jeszcze  "szczegol" czym sa schroniska - wylegarnia wszelkich zaraz - to ze pies by nie zachorowal na nic graniczyloby z cudem...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #40 : 2007-08-08, 23:06 »
A,może Kaśka jest trolem?... :lol: :lol: Hmmm....chociaż królika,chyba miała/ma,bo są jakieś jego fotki.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #41 : 2007-08-09, 08:35 »
A może to zdjęcia z neta ? O.o
Albo królik znajomych?
Kto to wie
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Retriva

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #42 : 2007-08-09, 10:23 »
pieska fota też była, ale właśnie- może to foty z neta...
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #43 : 2007-08-09, 11:07 »
no kiedys chyba pisała że królik będzie miał klatke :roll: mniejmy nadzieje...
ten post mój jest już nei na temat, nie zobaczyłam nastepnej strony i go napisałam a wy juz o czym innym gadacie :oops:

ale czekamy na kaske...
« Ostatnia zmiana: 2007-08-09, 19:31 autor renia3399 »
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #44 : 2007-08-09, 11:10 »
ale pozniej napisala, ze z akwarium zrobi klatke- tyle ze wieksza... wiec skad teraz by wziela akwarium po króliku i trzymała w nim ŚLIMAKI? xD
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedz #44 : 2007-08-09, 11:10 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #45 : 2007-08-09, 11:23 »
nie wiem by wyjasnić to jest potrzebna kaska i na nią poczekamy, to nam powie czy ma królika i dzie on jest w nocy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #46 : 2007-08-09, 12:39 »
No tak, ostatnio nie zaglądałam do tego działu i co widzę? Ech.

Oczywiście ja również powtórzę - Iras, jesteś niezastąpiona :)

Wracając do tematu- na początku to, że Kaśka ma królika wydawało się być prawdą, zamieszczała jego zdjęcia na pupile.com, ale w tym momencie to się robi 'nieco' dziwne. Rozumiem, że wiele z nas chce pomóc wszystkim zwierzakom na świecie, ale to nie jest jednoznaczne z przynoszeniem do domu coraz to kolejnych zwierząt na kilka(naście) tygodni, pozbywanie się ich gdy się znudzą i przynoszenie nowego zwierzaka ze stwierdzeniem - 'uratowałam kolejne zwierzątka! Jestem Kimś! etc. " - w taim przypadku jest to poprostu ochydne - wykorzystywanie innych dla podniesienia swojej samooceny.
Ale oczywiście mogę tylko przypuszczać - jak narazie nikt z nas nie ma dowodów na to, że Kaśka mogłaby kierować się taką myślą. Oby nie...

ale pozniej napisala, ze z akwarium zrobi klatke- tyle ze wieksza... wiec skad teraz by wziela akwarium po króliku i trzymała w nim ŚLIMAKI? xD

Dokładnie :

zmieniam akwarium na klatke wybijemy razem z tata przednia i 2 boczne szyby dobrze oczyscimy i zalozymy klatke tylko ze z tylu szyba zostaje.
Czy moze tak byc????
mam nadzieje ze tak.Bo wreszcie daliscie mi do zrozumienia ze niejest najlepiej krolikowi w tym akwarium.a co do filka to przy rozłożeniu ma okolo 40 cmentymtrów a nie 30 sorki za pomylke on niejest duzy:*:*
[Ten post był modyfikowany.]

Po odpowiedzi Iras na temat wczesniej zadanych pytań, a raczej stwierdzeń Kaśki, o akwarium Kaśka napisała jeszcze:
ROBIE KLATKE.I JUZ NIEGADAMY NA TEMAT AKWARIUM OK??:)??
te rogi niesa pod kontem prostym maja jak widac na zdjeciu brazowe ramki a rogi w srodku sa nieco zaokroglone przez ,,kit,,


nie wiem by wyjasnić to jest potrzebna kaska i na nią poczekamy, to nam powie czy ma królika i dzie on jest w nocy
Obawiam się, że nie będzie tak łatwo. :|


A tak na marginesie,

A moze kucyka sobie kupi ;| . Marzenei malych dziewczynek.
Błagam, nie zabierajcie mnie! :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #47 : 2007-08-09, 14:10 »
" Błagam, nie zabierajcie mnie! " -  :lol: :lol: Niestety,ale ja też mam takie wrażenie,że Kaśka zmienia zwierzaki,jak rękawiczki... :roll:

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #48 : 2007-08-09, 17:30 »
i to by bylo na tyle jesli chodzi o sprzedawanie krolika....


Królik jak pisałam ma klatke heh to akwarium jest po kroliku logiczne :)
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #49 : 2007-08-09, 17:42 »
z tego co wynalazlam - nie ma teraz zadnego krolika - bo szczerze watpie by kupili klatke - a w akwarium ponoc ma slimaki. a jesli chodzi o tego drugiego krolika - to jescze 5 lipca planowala kupienie samicy i rozmnozenie.... (nie chce mi sie juz szukac tego konkretnego postu)
Mam krolika, kupiłam klatke.
Drugiego krolika zadnego niekupywałam.
Sorry za spam jak mozesz IRAS to połącz te posty
A,może Ona,nie ma w ogóle żadnego zwierzaka,tylko tak ściemnia?. :mysli:
Mam psa KORE
krolika FILKA
i 2 ŚLIMAKI
Pies jest u mnie w domu razem z krolikiem i slimakami spi gdzie chce.
Krolik jest w klatce
a slimaki w akwarium w ktorym wczesniej byl krolik.
jesli chodzi o sciemnianie na temat posiadanego zwierzecia - twierdzi ze ze schroniska wzieli 3,5 miesiecznego "amstaffa", przy czym biorac pod uwage 2 tygodnie kwarantanny w schronisku, musialby miec maks 12 tygodni gdy tam trafil - dodatkowo biorac pod uwage jeszcze  "szczegol" czym sa schroniska - wylegarnia wszelkich zaraz - to ze pies by nie zachorowal na nic graniczyloby z cudem...
Kora urodzila sie w schronisku a nie tam trafiła :/
I mogłam ją wziąsc odrazu.
A tak wogle to niemiala 3,5 miesięcy tylko 3 miesiące.
A,może Kaśka jest trolem?... :lol: :lol: Hmmm....chociaż królika,chyba miała/ma,bo są jakieś jego fotki.
moge wam wyslac duzo wiecej fotek moge je zrobic nawet dzisiaj.
tylko musze znac e-mail osoby ktora chce je zobaczyc bo to zdjecia wysokiej rozdzielczosci i nieda sie ich w link wsadzic na zadnym programie.A tak wogle to ja tez moge byc z nimi na zdjeciach.Nie jestem trolem ;)
no kiedys chyba pisała że królik będzie miał klatke :roll: mniejmy nadzieje...
Napisalam ze krolik ma KLATKE.
nie wiem by wyjasnić to jest potrzebna kaska i na nią poczekamy, to nam powie czy ma królika i dzie on jest w nocy
W noocy jest u mnie w pokoju w klatce.
" Błagam, nie zabierajcie mnie! " -  :lol: :lol: Niestety,ale ja też mam takie wrażenie,że Kaśka zmienia zwierzaki,jak rękawiczki... :roll:
Niezmieniam.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #50 : 2007-08-09, 19:39 »
czyli praktycznie wszystko jest wyjasnione, przynajmiej dla mnie.

no to teraz odmiana o 180stopni i wątek jest miły i przyjemny i nikt siez nikim nie kłuci ani nie naskakuje :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedz #50 : 2007-08-09, 19:39 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #51 : 2007-08-09, 19:46 »
Kaśka - możesz zmniejszyć fotki w paincie. :P

Retriva

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #52 : 2007-08-09, 19:50 »
to ja musze zadac pytanie, poprostu musze. czym robisz te zdjęcia i czym je robiłaś, jaką mają rozdzielczość.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #53 : 2007-08-10, 11:15 »
to ja musze zadac pytanie, poprostu musze. czym robisz te zdjęcia i czym je robiłaś, jaką mają rozdzielczość.
komurką ale niewiem czemu tak jest.
3,2 megapiksele ma moj aparat w komie.
sony ericson d750i
Kaśka - możesz zmniejszyć fotki w paincie. :P
nieumiem ;)
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #54 : 2007-08-10, 11:59 »
3,2 megapiksele ma moj aparat w komie.
sony ericson d750i
jesteś pewna? x>
Zapisane
everybody lies

Retriva

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #55 : 2007-08-10, 12:10 »
to wejdz na http://imageshack.us i tam wrzucasz fotke, ale zanim nacisniesz 'host it' kliknij w ten kwadracik obok napisu "resize image" i wtedy "host it " :)

d750i ma 2mpix... :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #56 : 2007-08-10, 12:41 »
W paint otwierasz fotkę,później bierzesz opcję "obraz",zaznaczasz "rozciągnij/pochyl",następnie w tabelce "rozciąganie",wpisujesz 35% w poziomie i w pionie,naciskasz ok i zapisujesz zmniejszone zdjęcie w dokumentach. :P

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #57 : 2007-08-10, 14:49 »
Ten rolik jest jakis głupi!!!!
Biega po klatce jak oszalaly
jak go biore na rence to fuczy drapie i gryzie.
Dzisiaj mnie debil ugryzl do miecha na mojej rence az mi 2 szwy zalozyli.
i to za to za dalam mu jesc.
Co z nim??
Cos mu sie we lbie poprzewracało??
Wczoraj zerzarł moją ksązke i pulo po swojej karmie on nigdy tak nierobił-a przy tym wszystkim straszliwie fuczy i stuka łapami w podłoge!
 Recydywa, trolling
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedz #57 : 2007-08-10, 14:49 »

Gabi_d

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #58 : 2007-08-10, 15:27 »
Ten rolik jest jakis głupi!!!!
Dzisiaj mnie debil ugryzl do miecha na mojej rence az mi 2 szwy zalozyli.

nie ma to jak bezwzględna miłość.. widać, że ,,naprawdę" kochasz swojego królika. Współczuję mu z całego serca... na jego miejscu zrobiłabym to samo.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój kochany króliczek filek
« Odpowiedź #59 : 2007-08-10, 15:44 »
nie ma to jak bezwzględna miłość.. widać, że ,,naprawdę" kochasz swojego królika. Współczuję mu z całego serca... na jego miejscu zrobiłabym to samo.
Czemu?? :/
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 28 zapytaniami.