Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: tak się zastanawiam...  (Przeczytany 2227 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ana

  • Gość
tak się zastanawiam...
« : 2003-06-05, 03:08 »
Ida wakacje no i wiadomo, czasem się gdzieś wyjeżdża, może nawet tylko na weekend i co wtedy z gryzakami? Zostawiacie swoje zwierzaki same na kilka dni? Mi się zdarzyło ze 2 czy 3 razy zostawić moje szczurzynki na 2 dni same. Dostały suche jedzonko i coś ekstra do podgryzania. Po powrocie nadal się do mnie odzywały i nie były smutne czyli niby spokojnie to przeżyły (gorzej ze mną), ale się zastanawiam czy im nie było jakoś smutno albo co. :?:  No bo już wiele razy słyszałam, że można scurki zostawiać same, że nic im się nie dzieje, szczególnie jak się ma więcej niż jednego zwierzaka, ale ja i tak zawsze mam opory i jak mogę to proszę kogoś żeby do nich wpadł 'z wizytą'.
Ciekama jestem jak to wygląda u was? Zostawiacie czy nie? :roll:
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #1 : 2003-06-05, 16:01 »
NO...ja sie boje ze jak pojade na 2 tygodnie nad morze to moje maluchy sie odemnie odswoja...A tak ciezko pracowalam zeby je oswoic :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #2 : 2003-06-05, 16:26 »
wiesz...ze szczurami to jest zupelnie inaczej nic z chomikami syryjskimi bo takie wlasnie hoduje.Chomiki sa raczej samotnikami i be zobawy zostawiam je na weekend ale nie wiecej. Zostawiam zapas jedzenia a jak po 3-2 dniach wracam daje sie wybiegac chomciowi po pokoju :) Szczurki chyba sa bardziej towarzykie i potrzebuja wiecej kontaktu czlowieka. W kazdym razie jesli chodiz o moje chomiki to zawsze zostawiam je na weeken a jezeli wyjezdzam na dluzej maja zapewniona opieke przez moja kuzynke ktora zawsze chetnie sie nimi zajmie
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak się zastanawiam...
« Odpowiedz #2 : 2003-06-05, 16:26 »

Szczurofan

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #3 : 2003-06-05, 18:27 »
Ja zostawiłem swoje szczury na 10 dni.
I nadal przychodziły jak się ie zawołało po imieniu...
Wsio po staremu.
Na tydzień szczury na pewno możesz zostawić


(zadbaj tylko o dwa poidełka!!!)
Zapisane

Anilewe

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #4 : 2003-06-05, 18:45 »
Ja zostawiam cala moja "gromadke" (mam parke i w zwiazku z tym mam juz 3 miot, ktory juz zaczal chodzic :)) z babcia, najpierw jej sie mowi co i jak i nie ma obawy, ze cos bedzie nie tak. Dla tych ktorzy nie wiedza, mam rodzinke chomikow Roborowski'ego.

Ja nie widze powodu rzeby plakac: A tak ciezko pracowalam zeby je oswoic
To jest twoj wynik wylacznie twojej pracy

pozdrawiem Anilewe
Zapisane

catia

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #5 : 2003-06-16, 02:05 »
Mój szczur chyba nie przeżyłby 2 dni bez wyjścia z klatki ;) ;) ;)
Zapisane

mili

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #6 : 2003-06-16, 18:51 »
Ja swoje zwierzaki jak wyjeżdżam zostawiam pod czyjąś opieką tylko zabieram świnke =)
Zapisane

mar-rol

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #7 : 2003-06-17, 13:52 »
Chomiczki, albo myszoskoczki nie powinny same bez opieki zostawać przez więcej niż tydzień, choć nawet przez te 7 dni powinny mieć opieke. Jeśli chodzi o oswojenie.... Raczej nie powinny sie odswoić (fajny wyraz no nie ':P' ), a szczególnie jeśli chodzi o szczury- to są mądre zwierzaki
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #8 : 2003-06-17, 14:10 »
... Sama nie wiem... zawsze ktoś z rodziny sie poświęca, i nie wyjeżżdża... ale to nie rozwiązanie na dłuższą metę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak się zastanawiam...
« Odpowiedz #8 : 2003-06-17, 14:10 »

milkiwaj

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #9 : 2003-06-17, 20:33 »
mój szczurek zostaje czasem sam w ostateczności... jak wracamty to rzuca sie nam w objęcia, dosłownie... nie chce z nas zejśc i nas wylizuje wogóle zachowuje sie jakby nas tygodniami nie widział :)

ale staram się go ze sobą zabierać, był ze mną nawet na zielonej szkole :) i mimo, że pierwszego dnia bał sie owych osób to potem stał sie maskotka całej klasy a wychowczyni przychodziła do niego [zyt. do mojego pokoju :)]
raz nawet stwierdzioła, że jest jedyną rozsądną osoba z któą może porozmawiać... :lol:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #10 : 2003-06-27, 17:37 »
Wydaje mi się, że lepiej będzie jeżeli zostawisz komuś (temu kogo on zna) szczurka pod opieką ;) .
Zapisane

Gerda

  • Gość
tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #11 : 2003-06-27, 18:59 »
ja np. nigdzie nie ruszam się bez mojego prosiaczka, jeśli wyjeżdżam na dzień to spox zostaje, ale np. jak jedziemy gdzieś całą rodziną na kilka dni to Igor jedzie z nami :) a jeśli np. ja gdzieś wyjeżdżam na kilka dni i jest ktoś w domu, to wiem, że nie zginie z głodu albo pragnienia to oczywiście zostaje w domu, żeby nie męczyć się jazdą samochodem  :wink:  pozdro
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.215 sekund z 24 zapytaniami.