Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy wasze świnki przychodzą....  (Przeczytany 1979 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« : 2002-08-14, 18:32 »
Czy wasze świnki morskie przychodzą na wasze wołanie????? :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)
Zapisane

matusia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #1 : 2002-08-14, 23:00 »
Chciało Ci się tyle uśmieszków robić??
Zapisane

paty

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #2 : 2002-08-15, 14:59 »
Moja swinka nie przychodzi do mnie na zawolanie ale mam ja od niedawna. Podobno niektore swinki reaguja na imiona :shock:  to dlaczego mialyby nie przychodzic?! ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedz #2 : 2002-08-15, 14:59 »

matusia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #3 : 2002-08-15, 16:27 »
Ta sama sprawa jest z szynszylami. Reagują na swoje imię ale podejść to nie podejdą chyba że w ręcę będziesz trzymała jakiś smakołyk która świnka bardzo lubi to na pewno przyjdzie. Tylko że później musisz jej dać ten smakołyk bo się do Ciebie zrazie czy coś takiego. Ja nie mam zwierzaka ale czytałam taką stronkę i się tego dowiedziałam.
Jeżeli nie ma po co przychodzić do ciebie to nie będzie chyba że będziesz miała na niespodziankę :)
pozdraiwiam
Zapisane

Ola

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #4 : 2002-08-16, 11:13 »
Moja świnka (która już niestety nie żyje) przychodziła do mnie jak cmokałam w charakterystyczny sposób... Ale przychodziła, sprawdzała czy nie mam nic dobrego do jedzenia, a jak nie mam to uciekała :)
Zapisane

matusia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #5 : 2002-08-16, 14:24 »
Dokładnie tak jak mówiłam. Świnki nie są zainteresowana pieszczotami i takimi tam tylko "żarciem" :)  Wyrażnie okazują swoje poglądy :)
Pozdrówka przesyła pani krówka :)
Zapisane

Basia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #6 : 2002-10-01, 10:52 »
Moja świnka , rozpoznaję - chyba - po krokach , kto przychodzi do domu i rozpoczyna sie krzyk szczęścia. Jeżeli podchodzę do klatki i zawołam ją po imieniu i zacmokam to przyjdzie , jeżeli drzwiczki są otwarte to jest zadowolona z pieszczot , a jeżeli głaskam ją przez pręty to liczy na dwie opcje: pieszczoty lub jedzenie.
Inaczej jest z bieganiem po łóżku , przychodzi na zawołanie i wskakuje na kolana, pewnie czuję się pewniej u kogoś większego. Wszytkie zabiego zdobycia miłości zwierzaka wumagaja duzo czasu i wytwałości , bo nie można czegoś nauczyć , a potem zaniechać powtarzania.
Zapisane

Basia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #7 : 2002-10-01, 10:55 »
Moja świnka , rozpoznaję - chyba - po krokach , kto przychodzi do domu i rozpoczyna sie krzyk szczęścia. Jeżeli podchodzę do klatki i zawołam ją po imieniu i zacmokam to przyjdzie , jeżeli drzwiczki są otwarte to jest zadowolona z pieszczot , a jeżeli głaskam ją przez pręty to liczy na dwie opcje: pieszczoty lub jedzenie.
Inaczej jest z bieganiem po łóżku , przychodzi na zawołanie i wskakuje na kolana, pewnie czuję się pewniej u kogoś większego. Wszytkie zabiego zdobycia miłości zwierzaka wumagaja duzo czasu i wytwałości , bo nie można czegoś nauczyć , a potem zaniechać powtarzania.
Zapisane

kasia

  • Gość
Pewnie, że przychodzą
« Odpowiedź #8 : 2002-10-07, 06:35 »
A dlaczego miałyby nie przychodzić? Trzeba tylko oswoić świnkę, a sama będzie się wpychać na kolana i domagać pieszczot. Mój Pigi zawsze przybiega kiedy go wołam i  wcale nie musi dostać jakiegoś smakołyka. Cieszy się, że go pogłaskam!  
A zresztą będąc na wsi wypuszczałam Pigula do ogrodu. Mógł spokojnie uciec, ale on tylko spacerował, szukał śliwek i zawsze wracał do mnie. A jak już sie zmęczył to położył się obok mnie, przytulił i zasypiał.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pewnie, że przychodzą
« Odpowiedz #8 : 2002-10-07, 06:35 »

Ti

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #9 : 2002-10-29, 16:06 »
Moja świnka zawsze przychodziła na zawołanie... Biegała po całym domu i jak się zawołało "Niuniu" (tak na nią mówiliśmy pomimo, że miała na imię Nuka) lub zaczęło się cmokać (tak jak pisała też Ola) to zaraz pojawiała się pod nogami...  Zwykle stawała na dwóch łapkach licząc na jakiś smakołyk  :lol:  :lol:  :lol:
Tak czy siak zawsze reagowała na wołanie i nie tylko przychodziła, ale i kwiczała  :mrgreen:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #10 : 2002-10-31, 16:42 »
Mój Igorasek chyba kojarzy już swoje imię, choć mam go dopiero od 14 października hehh właśnie mam go na sobie i daję mu jego ulubione jedzonko, dzisiaj nawet zajadał się mandarynką :) :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #11 : 2003-02-28, 17:31 »
Mój Rozynek reaguje na swoje imię i tak jak Nuka głośno kwiczy.
Świnki są bardzo mądre!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #12 : 2003-02-28, 20:00 »
z tym się zgodzę  8)
Zapisane

kasia

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #13 : 2003-02-28, 20:10 »
Zgadzam się  :wink:
To koffane, inteligentne stworzonka
Zapisane

Piotrek643

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #14 : 2003-03-01, 18:07 »
Moja świnka wraca do mnie po wypowiedzeniu jej imienia tzn.:Fredi!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedz #14 : 2003-03-01, 18:07 »

Gerda

  • Gość
Czy wasze świnki przychodzą....
« Odpowiedź #15 : 2003-03-01, 21:14 »
ale Igor bardziej reaguje na mój głos niż na swoje imię, chociaż sama nie wiem ...  :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 23 zapytaniami.