Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Łaskotki czy boleści?  (Przeczytany 752 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« : 2003-11-01, 15:59 »
Gdy głaszczę moją świniaczkę morską po pleckach jest ok, ale gdy ręka schodzi blizej kuperka lub na boczki, lub nie daj boże na brzuch świnka z krzykiem ucieka. CO moze być przyczyną? bóle? łaskotki? a może jest w ciaży? :D. Tego nie wiem bo świnkę mam od niedawna. PRASZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ!!!
Zapisane

Tonks

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-01, 23:55 »
Moim zdaniem jest to ból. A czy miała stosunki z innymi świnkami jeżeli tak to może być to też powód!!!
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-02, 08:59 »
ale to przede wszystkim wazne ze swinka NIE LUBI tam byc dotykana i dlatego ucieka !!! nie mozna jednak wykluczyc ze moze to byc bol,ale ja w to obecnie (w tej sytuacji) watpie...... - takie jest moje zdanie....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-02, 08:59 »

Talagia

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-02, 11:09 »
Świnka nie koniecznie jest chora czy ją boli, większość świnek nienawidzi głaskania po kuperku, brzuszku, wtedy uciekają, albo gryzą. Moja swinka zawsze na mnie wtedy krzyczy i próbuje ugryźć, a potem ucieka obrażona :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-03, 22:50 »
idz do weta nich ja zobacczy... albo faktycznie nilubi
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #5 : 2003-11-07, 19:23 »
Dzięki. Wiecie to mnie martwiło bo wcześniej miałam świnkę która była jak misio ;] sama kłądła sięna plecach i czekałą na głaskanie!!!
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Łaskotki czy boleści?
« Odpowiedź #6 : 2003-11-07, 21:26 »
Cytat: tusia1987
ale to przede wszystkim wazne ze swinka NIE LUBI tam byc dotykana i dlatego ucieka !!!



Zgadzam się!
Moja świnka robi tak samo. Też nie lubi być tam głaskana, w koncu to jej "prywatne miejsce"  :)  i ucieka popiskując.  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 24 zapytaniami.