Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Ściółka  (Przeczytany 3050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yzalbe

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #60 : 2004-01-08, 23:59 »
Heh.. U mnie królik ma w klatce Cat's Dream i góry siana. Do niedawna rozkopywała zasiusianego Cat'sa i w klatce był pył zamiast drewienek... Ale jak zaczęłam pakować siano, to jest czysciutko :)  I bez problemu moge sprzątać codziennie kąt w którym siusia :) Szkoda tylko, że kupki robi gdzie popadnie......
Zapisane

Emi8

  • Gość
SZYNSZYLE
« Odpowiedź #61 : 2004-01-09, 00:11 »
trociny i siano....na szczęście mocz szynszyli nie ma  jakiegoś strasznego zapachu.... w ogóle ich nie czuć :-))
Zapisane

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #62 : 2004-01-09, 12:16 »
Już pokazuje         :)

http://miau.pl/upload/trocinyzwir.jpg

pierwsze to zwykłe trociny, drugie - żwirek drewniany Cat's Dream, trzecie - wiórki Chipsi
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ściółka
« Odpowiedz #62 : 2004-01-09, 12:16 »

LiNkSa

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #63 : 2004-01-09, 19:06 »
Sory ale mi sie wydaje, że Chipsi i zwykłe trociny niczym sie nie różnią, a przynajmniej dla mnie nie robia żadnej różnicy. A jeśli chodzi o Cat'a Dream to średnio:/ Takie pałeczki. Chomik sie w tym nie zakopuje?
Troche inaczej sobie to wyobrażałam bo pisaliście że Chipsi to rozdrobnione drewienka ;/
Zapisane

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #64 : 2004-01-09, 19:25 »
przekonywac Cie nie będe
jak nie spróbujesz/nie dotkniesz to wiedzieć nie będziesz  :P
twój chom, twój wybór

dla mnie oszałamniejąca różnice miedzy zwykłymi trotkami a wiórkami Chipsi - to jakość - ale to moje osobiste zdanie

może ktoś się jeszcze wypowie
a żwirek Cat's Dream - to po prostu piersza warstwa - ew. na nią trotki
nie ma byc do zakopywania się tylko do wchłaniania siuśków
Zapisane

psotka

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #65 : 2004-01-10, 19:59 »
my wlasnie kupilismy celem testow chipsi oczywiscie na cat;s dream, 1 wrazenie srednie, przyczepia sie do futerka prosiaczka ale jest bardzo mieciutkie i napewno bedzie sie malej wygodniej na tym spalo niz na cat's dream bo na sianku to ona raz spi a raz ma je w glebokiej pogardzie;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Ściółka
« Odpowiedź #66 : 2004-01-10, 20:48 »
ja używam jak już pisałam cat's dream i chipsi no i świeże łąkowe sianko :) pyyyycha ;) Zwierzaki są zadowolone i mama bo zwierzaki nie mają już takiego intensywnego zapachu (szczególnie szczurzasty)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 21 zapytaniami.