Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!  (Przeczytany 14491 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #30 : 2004-07-19, 08:39 »
nie no ale to prawda. ci projektanci powinni jakoś to zauważyć. ja i tak skracams podnie, wiec nie byłoby problemu gdyby były jeszcze dłuższe... ale te biodra... i w ogóle... to powinny być działy dla szczupłych, chudych i grubych.... :D
Zapisane

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #31 : 2004-11-29, 23:59 »
nadal uważam, ze dziewczyny ponad norme nie maja latwo... ale jush sobie sposob znalazlam, ale ciiii-it's secret:) ps moj wykladowca sie mnie boi bo on ma 150 a ja 180, myslicie,ze mnie ze strachu nie obleje:)  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #32 : 2004-12-02, 22:17 »
heheh ja mam 173 cm i prawda- glupio sie czuje, jak czasem patrze na nauczycielki, ekspedientki w sklepie czy co gorsza koleaznki " z gory" ;) ale jakos ubran i butow nie mam problemow kupic, co do spodni to mam 36 czyli s i sa na dlugosc calkiem niezle, a buty mam 39/40:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #32 : 2004-12-02, 22:17 »

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #33 : 2004-12-02, 22:27 »
Vio, o wiele bardziej glupio jest patrzec na kogos "z dolu" :lol: nie no ale da sie przyzwyczaic...
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #34 : 2004-12-02, 22:54 »
Cytat: golden
Vio, o wiele bardziej glupio jest patrzec na kogos "z dolu" :lol: ...

zgadzam sie ;) Zaliczam sie do niskich osob, chcialabym byc wyzsza...ale co moge zrobic...rodzice tze niscy....
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

landslide

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #35 : 2004-12-03, 12:15 »
a z gory to ja patrze na kazdego na mame, bacie, bratowa itd, ale w mojej grupie jest dwoch chlopakow, jeden ma 197 a drugi 192 i juz wiecie z kim spedzam przerwy, ale jestem maly czlowieczek wtedy.... ale z drugiej strony jakkolwiek by nie myslec, my kochani polacy nie akceptujemy innosci. Ostatnio jechalam w busie i uslyszalam jak grupka takich idiotow gadala cos o mnie per zyrafa, to nie bylo mile...czlowiek jak sam sobie nie przetlumaczy, ze jest cos wart to takie gnojki sa w stanie powaznie zachwiac moja pewnosc siebie.... :(
Zapisane

ina

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #36 : 2004-12-03, 14:16 »
fakt, patrzenie z dołu ma minusy... ale z kolei takie docinki to sa straszne. sama mam w szkole dziewczyne, która jest w 2 kalsie gim a chyba ma ponad 180cm... :/ a w sumie nie rozumiem, czemu mowili na Ciebie żyrafa, przecież to wcale taki wielki wzrost nie jest:/
Zapisane

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #37 : 2004-12-03, 16:32 »
ja jestemw  swojej klasie najstarszy, a (nie liczac jednej dziewczyny) najnizszy :P tez mi niektorzy docinaja, ale co tam :P najwyzszy koleś z mojej klasy ma 188cm, 15 lat... :lol: eee... wygladam przy nim jak przy starszym o pare lat bracie :lol:
Zapisane

aleb

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #38 : 2004-12-03, 16:54 »
Też mam kolegę z klasy, co ma 188 cm i jest najlepszym koszykarzem ze szkoły  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #38 : 2004-12-03, 16:54 »

pacuszka7

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #39 : 2004-12-03, 17:13 »
a ja mam ok.172cm i baaaaaaaaaaaaaardzo mi to pasuje, nie chciałabym być niższa, nawet pasowałoby mi gdybym z kilka cm jeszcze urosła w końcu gram w siatkówke a przy tym wzrost sie przydaje :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #40 : 2004-12-03, 17:17 »
Wolę być taka, jak jestem, bo jak gadam z niższą koleżanką (których jest malo, bo mam z 160...) to czuję się jak mutant patrząc na maluszka z dołu :lol:

Aleb, u nas w klasie też jest dwóch koszykarzy, sięgam im do ramienia albo coś w tym stylu :lol: Hmm, ja lubię wysokich chłopaków... :oops:
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #41 : 2004-12-03, 18:24 »
Kurcze wy wszyscy tacy wysocy jesteście a ja mam 150 cm, ale czasami jak kuouje se ubranie albo buty, to mam z tym kłopot, bo wszystkie ubrania jak przymierzam to są na mnie z małe, a buty...szkoda gadać..
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #42 : 2004-12-03, 18:37 »
Cytuj

Vio, o wiele bardziej glupio jest patrzec na kogos "z dolu"  nie no ale da sie przyzwyczaic...


myslisz? ;) ja kilka lat temu bylam "kurczak", najnizsza z kolezanek, i jakos dobrze mi z tym bylo.. a teraz COOO? :P
Zapisane

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #43 : 2004-12-03, 19:37 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

Vio, o wiele bardziej glupio jest patrzec na kogos "z dolu"  nie no ale da sie przyzwyczaic...


myslisz? ;) ja kilka lat temu bylam "kurczak", najnizsza z kolezanek, i jakos dobrze mi z tym bylo.. a teraz COOO? :P

mi tez jest dobrze z moim wzrostem, ale czasem mozna sie poczuc glupio stojac na korytarzu szkolnym przy znajomych i wszystkim siegac mniej wiecej do ramienia lub ucha :lol: :lol: :lol: w takich chwilach wole usiasc pod sciana i patrzec na nich z pułapu ziemi :lol22:
Zapisane

Emilka

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #44 : 2004-12-03, 20:23 »
a ja mam z 168 i mysle ze dopije do 170 i nie czuje sie ani za mala ani za duza. Owszem mam wieksze kolezanki,mniejsze tez ale uwazam ze kazda wielkosc ma w sobie jakis urok ;) male jak i duze jest piekne...srednie juz nie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #44 : 2004-12-03, 20:23 »

ina

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #45 : 2004-12-03, 20:43 »
wiecie co jest najgorsze? jak wieksi ludzie ,<nawet nie duzo> mowia do Ciebie oo maluszek... albo cos tego typu.. .
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #46 : 2004-12-03, 21:29 »
golden no tez prawda, ale z pulapu ziemi tez jest fajnie patrzec na tych duzo nizszych zeby nie czuc sie zyrafa :P
Zapisane

Essey

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #47 : 2004-12-03, 21:35 »
Ja mam 167cm i normalnie się z tym czuję. Mam w klasie koleżankę która jest ode mnie o głowę wyższa i to jest okropne. Wszyscy na nią wołaja żyrafa itp. nie ma życia raczej, ciągle wszyscy się na nią gapią jak na kosmitkę :P
Zapisane

Lalaith

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #48 : 2004-12-03, 22:39 »
Cytuj

mowia do Ciebie oo maluszek

Ja jestem sredniego wzrostu, i w sumie do wszystkich (bez względu na wzrost) pieszczotliwie mówie per 'mała', 'maluszek' ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #49 : 2004-12-04, 13:39 »
Ja mam 162 cm. Może będę miała z 170 cm, nie więcej. Tak myślę. W ogole jakoś tak się nigdy nie zastanawiałam nad tym, czy wyższe czy niższe osoby mają gorzej. Ja mam koleżanki, które mają po 170 cm albo po 155 cm. Mi to nie robi dużej różnicy, a i one nie narzekają na swoj wzrost. No prawda, czasami to śmiesznie wygląda, jak staną obok siebie Aśka (ponad 170 cm) i Anka (nie ma 160 cm) - jak mamusia z córeczką. Ale kompleksów nie mają, same się z tego śmieją.
Zapisane

Essey

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #50 : 2004-12-04, 13:44 »
Ja mam koleżanke która ma 135cm i jest w moim wieku. My to dopiero wyglądamy jak mamusia i córeczka :lol: ja nie mam córeczki, ona nie ma mamusi :cry: więc nam obu ta rola pasuje
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #50 : 2004-12-04, 13:44 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #51 : 2004-12-04, 19:12 »
Cytat: ina
wiecie co jest najgorsze? jak wieksi ludzie ,<nawet nie duzo> mowia do Ciebie oo maluszek... albo cos tego typu.. .
E niee, to jest fajne czasem :P Mam 2 kolegów w klasie, koszykarzy, którym sięgam gdzieś do ramienia, to często tak się ze mną "droczą", że jeden woła: "Aguuuusiaaa! Gdzie jesteeeeś? Maleeeństwooo! Gdzie się zgubiłaś?" i się rozgląda po ziemi a potem do tego drugiego: "Krzysiek, chyba zdeptałeś Agnieszkę, podnieś buta" a wtedy Krzysiek patrzy uważnie w dół i podnosi buta jakieś 3 centymetry nad ziemię... A potem: "ooo, wyszła!". Strasznie mnie to śmieszy :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Mi tam nie przeszkadza, jak ktoś do mnie powie per mała ;)
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #52 : 2004-12-04, 19:42 »
A według mnie ludzie wysocy mają łatwo, np. jak są w sklepie i chcą wziąć coś z najwyższej półki, to nie mają z tym problemu, bo sięgają do tej najwyższej półki a Ci niscy, to muszą prosić o pomoc kogoś żeby ściągnął ten produkt z najwyższej półki
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

golden

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #53 : 2004-12-04, 20:27 »
Cytat: gunia
Cytat: ina
wiecie co jest najgorsze? jak wieksi ludzie ,<nawet nie duzo> mowia do Ciebie oo maluszek... albo cos tego typu.. .
E niee, to jest fajne czasem :P Mam 2 kolegów w klasie, koszykarzy, którym sięgam gdzieś do ramienia, to często tak się ze mną "droczą", że jeden woła: "Aguuuusiaaa! Gdzie jesteeeeś? Maleeeństwooo! Gdzie się zgubiłaś?" i się rozgląda po ziemi a potem do tego drugiego: "Krzysiek, chyba zdeptałeś Agnieszkę, podnieś buta" a wtedy Krzysiek patrzy uważnie w dół i podnosi buta jakieś 3 centymetry nad ziemię... A potem: "ooo, wyszła!". Strasznie mnie to śmieszy :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Mi tam nie przeszkadza, jak ktoś do mnie powie per mała ;)

jakbym słyszął o tym, jak to czasem szukają mnie :hahaha: masakra... no widocznie moi wredni koledzy nie sa odkrywcami :lol22:
ja też przyzwyczajony do per "mały", zawsze byłem najmniejszy :lol:
Zapisane

ina

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #54 : 2004-12-04, 22:11 »
hm.. no z tym sięganiem do półek.

byłam we Francji, a wtyczka była dosyć wysoko.. nawet na palcach tam nie dosięgałam . moja koleżanka zawsze ze mnie zlewała, jak mówiłam : Dominiczko, załącz mi suszarke,bo ja nie sięgam...

wiec wiecie ;p
Zapisane

myszka

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #55 : 2004-12-04, 22:22 »
Jako osobie sporo poniżej przeciętnej (158 i już raczej tylko zmaleję :lol: ) nie sposób mi się z tym nie zgodzić :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #56 : 2004-12-04, 22:47 »
Moja koleżanka w liceum, jak miałysy coś gotować to zwracaa się do mnie per: krasnaludek w luchni :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #57 : 2004-12-06, 15:23 »
Cytat: golden
Cytat: gunia
Cytat: ina
wiecie co jest najgorsze? jak wieksi ludzie ,<nawet nie duzo> mowia do Ciebie oo maluszek... albo cos tego typu.. .
E niee, to jest fajne czasem :P Mam 2 kolegów w klasie, koszykarzy, którym sięgam gdzieś do ramienia, to często tak się ze mną "droczą", że jeden woła: "Aguuuusiaaa! Gdzie jesteeeeś? Maleeeństwooo! Gdzie się zgubiłaś?" i się rozgląda po ziemi a potem do tego drugiego: "Krzysiek, chyba zdeptałeś Agnieszkę, podnieś buta" a wtedy Krzysiek patrzy uważnie w dół i podnosi buta jakieś 3 centymetry nad ziemię... A potem: "ooo, wyszła!". Strasznie mnie to śmieszy :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Mi tam nie przeszkadza, jak ktoś do mnie powie per mała ;)

jakbym słyszął o tym, jak to czasem szukają mnie :hahaha: masakra... no widocznie moi wredni koledzy nie sa odkrywcami :lol22:
ja też przyzwyczajony do per "mały", zawsze byłem najmniejszy :lol:
Ale wiesz, Ty jesteś facet :P A m i się tam podoba jak tak chłopcy gadają :lol:  :lol:  :lol:  :P  :P

 :oops:  :oops:  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #57 : 2004-12-06, 15:23 »

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #58 : 2004-12-06, 15:37 »
moja koleżanka jest w moim wieku (13lat) i ona ma rozmiar stopy tak jak moj brat czyli 45 :) i jest troche gruba a chłopaki jak chcą od niej zadanie to ona mówi "co będe miała w zamian?" a chłpaki "damy ci kilo kiełbasy i szmalcu i ci wystarczy" :hehe: a ona mówi że im odmawia :hehe: a waży chyba z 70 kg a wzrostu ma 175 cm :)
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Willie

  • Gość
wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #59 : 2004-12-06, 16:45 »
Moja koleżanka z klasy jest malutka i ciągle teksty typu ,,pij mleko", ,,jedz danonki - danonki rosnę zdrowo"... Wyższym nikt nie dokucza, pewnie dlatego, że nie ma aż takich wysokich, ale przyznam rację, że też mają kiepsko i wolę nie porównywać którym gorzej...  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 28 zapytaniami.