Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 290867 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1560 : 2005-08-26, 11:11 »
Ja tamponów nie używam, bo szczerze mówi±c to się boje :oops:
wiesz w sumie nie ma czego :) jak bedziesz je wymieniala co 3 godziny, a najlepiej zebys przy okazji sie podmywala to bedzie ok :)  to jest naprawde fajna sprawa i wygodna, czasem na wszelki wypadek warto zalozyc jeszczcze podpaske lub wkladke jak jestes w I,II lub III dniu, bo zwyczajnie tampon moze przecieknac - jak nie masz mozlwosci zmiany co 3-4 godziny. Naprawde strach ma wielkie oczy :)
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1561 : 2005-08-26, 13:41 »
. Naprawde strach ma wielkie oczy :)
No tak, tak wiem, ale to nie zmienia faktu, że itak się boje...Wkoncu mam dopiero 12lat... :P
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1562 : 2005-08-26, 18:12 »
 yeaaaaaaaaaaaaaaah  :jupi:  :spoko: :tak: :rock: :dlonie: :hehe:
zgadnijcie co ? :lol:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1562 : 2005-08-26, 18:12 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1563 : 2005-08-26, 19:23 »
Skończyło się? Czy pierwszy korek :>
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1564 : 2005-08-26, 19:30 »
A mi kurde wypada kurat w przyszły weekend :? i akurat muszę wtedy mieć dzień wspólnoty. i akurat pasowałoby mieć spódnicę, czego nienawidzę podczas cioci. chociaż rekolekcje przezyłam. jakoś. kurcze to moje pechowe szczęście... :? kurde, właściwie to ja się chyba powinnam cieszyć, że jest ten dzień wspólnoty, bo jakby go nie było to bym pojechała do Warszawy, a tego to juz bym nie przeżyła :P ja nie chce być babą :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Agata:)

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1565 : 2005-08-26, 19:47 »
Tampony sa najlepszym rozwiązaniem. Będziesz się czuła, jakbyś wogóle nie miała okresu. Poza tym, jeżeli się boisz, to zacznij od tych najmniejszych, starczają na około 3-4 h ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1566 : 2005-08-26, 19:59 »
no właśnie boję się. I problem w tym, że w Krasnobrodzie na DW jeszcze nie byłam i nie wiem nawet czy jakąś łazienkę znajdę :?
Na rekolekcjach miałam podpaski Bellę Maxi, ale źle się z nimi czułam. Miałam pewność, że nie przecieknie, ale niewogodnie :? bleh :?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

halina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1567 : 2005-08-26, 20:15 »
Cytuj
Skończyło się?

 :tak: :mrblue:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1568 : 2005-08-26, 20:17 »
TSS to bardzo rzadka choroba,ale objawy Apiski pasuja do niej, kurcze chyba zaczne sie bac :/ Chcociaz od podpasek tez mozna zachorowac a czasem niekoniecznie wiaze sie to z okresem,ale coz taki los kobiet. Ja nie cierpie miec okresu, nie czuje sie wcale kobieta i spokojnie moglabym sie bez niego obejsc ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1568 : 2005-08-26, 20:17 »

halina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1569 : 2005-08-26, 20:19 »
Cytuj
Ja nie cierpie miec okresu, nie czuje sie wcale kobieta i spokojnie moglabym sie bez niego obejsc
podpisuje się pod tym  :tak: :niom:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1570 : 2005-08-27, 15:02 »
podpisuje się pod tym :tak: :niom:

I ja :P

Narazie się zraziłam, zobaczymy może za jakiś czas powrócę do tamponów, chwila przerwy :)
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1571 : 2005-08-27, 17:51 »
 Dziewczyny - POMOCY! :(
Niedawno czyli 3 dni temu kiedy miałam jeszcze okres- jakby to opisać? Było strasznie upalnie i używałam podpasek (durne podpaski!!) i i  jak to zwykle poszłam na podwórko i było strasznie gorąco i tak jakby "zaparzyłam" się w tej głupiej podpasce??? Nie wiem jak wam to opisać ale od tamtego momentu zaczynały się dziwne objawy-takie jak swędzenie i pieczenie w tamtym miejscu- 2 dni temu skonczył mi się okrwes i leci mi ciągle biały sluz prawie przezroczyscy- ale ile tego jest-strasznie dużo! Obawiam się że to może być jakieś "zapalenie pochwy" wczesniej nie mogłam isc do lekarza bo dopiero dzisiaj wraca moja mama a ja chce jej się poradzić. :(:(:(:(:(:(Ja nie chce iść do ginekologa! Czy któraś z was miała to kiedyś?? Co zrobiła??  I sorry że pisze to w tym temacie. Ja napewno pójdę do lekarza z tym ale czytałam że prawie 60%-80% dziewczyn/kobiet ma choćby raz w zyciu takie "zapalenie pochwy" czy jak tam :(:(:( czy któraś z was to miała ?? :(

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1572 : 2005-08-27, 18:25 »
Aisha, spokojnie, pewnie to zwykła infekcja ;) , teraz do tego typu przypadłości sa najleprze warunki bo jest ciepło, i bakterie szybciej się mnożą. Słyszałam że czasem przy takich dolegliwościach pomagają ziołowe "nasiadówki", choć najlepiej oczywiście gdybyś skonsultowała się z lekarzem.
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1573 : 2005-08-27, 18:48 »
to takie krępujące :/ Chociaż myślę że mama też kiedyś to miała -chyba? Bo jeżeli to jest częste? Może poradzi mi- i nie będe musiała iść do ginekologa-sama nie wiem ja k mam powiedzieć :P

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1574 : 2005-08-27, 20:50 »
-sama nie wiem ja k mam powiedzieć :P
Najlepiej spokojnie i rzeczowo ;) Nie martw sie ... kto jak kto ale mama zrozumie ....  :)
3maj się :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1574 : 2005-08-27, 20:50 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1575 : 2005-08-27, 22:18 »
Aisha, spokojnie. Ja miałam takie coś dwa lata temu, do tego moja mama była w delegacji i o wszystkim musiałam powiedzieć tacie. I to z nim zaliczyłam pierwszą wizyte u ginekologa :lol: Nie było tak źle, jak myślałam, pani była bardzo miła. Zawsze sa mili za pierwszym razem. Nie obawiaj się niczego, to nie jest groźne, jeśli szybko uleczone.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1576 : 2005-08-27, 22:57 »
Aisha, spokojnie. Ja miałam takie co¶ dwa lata temu, do tego moja mama była w delegacji i o wszystkim musiałam powiedzieć tacie. I to z nim zaliczyłam pierwsz± wizyte u ginekologa :lol: .
ojej, podziwiam, naprawde, ja bym sie nie odważyła  :P. A ginekologa sie na nielazy obawiać, lekarz jak kazdy inny ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1577 : 2005-08-27, 22:59 »
Taty tez chyba nie? :P ;)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1578 : 2005-08-27, 23:02 »
Vio, to tez zależy jaki ma sie kontakt ze swojim tatą, ja swojemu bym nie powiedziała... juz wolałabym bratu, serio :P.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1579 : 2005-08-27, 23:05 »
A ja nie miałam wyjścia. Szczerze mówiąc nie wiedziałam nawet co sie dokładnie ze mną dzieje, a on się skonsultował z mum i ziup do ginekologa ;) I na pierwsza wizytę polecam kobietę, a nie faceta ;)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1580 : 2005-08-28, 12:55 »
Ja to mam takie szczęście, że zawsze jak jest jakaś wycieczka czy obóz to zawsze mam okres :grr: Przez to w tym roku jak byłam na obozie w Wiśle to nie kąpałam się na basenie w Hotelu Gołębiewskim!! Normalnie ja dziękuję za takie coś  :sniper:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1580 : 2005-08-28, 12:55 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1581 : 2005-08-28, 13:06 »
A ja dalej czekam....14 dni spoznienia... :| Juz zaczynam sie martwic :roll:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Borderka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1582 : 2005-08-28, 15:09 »
Mi się kiedyś spóźnił cały miesiąc :shock: też się martwiłam ,ale ktoś mi mówił, że tak czasami jest ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1583 : 2005-08-28, 17:04 »
Cytuj
I na pierwsza wizytę polecam kobietę, a nie faceta
A ja chyba nie dlugo tez bede musiala sie wybrac,ale napewno pojde do faceta mimo,ze bedzie to pierwszy raz. Do kobiet nie mam zaufania.
Aisha, spokojnie jak dziewczyny napisaly to jakas infekcja, wiadomo cieplo jest itd. powinnas pogadac z mama, a potem wybierzcie sie do lekarza. Trzymaj sie ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Jaśka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1584 : 2005-08-28, 17:15 »
dzisiaj dostałam :?
Bleeeh a mialam isc na rozpoczecie roku w bialych spodniach :roll:
Ale na szczescie bedzie mi sie konczyl i chyba tampony beda jedynym wyjsciem... no i podpaski do stringow, nosil ktos z Was moze je kiedys? wygodne są??
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1585 : 2005-08-28, 17:20 »
Jest takie cos jak podpaski do stringow? Pierwsze slysze, chyba jakas nie doinformowana jestem. Wiem,ze wkladki sa,ale podpaski?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Jaśka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1586 : 2005-08-28, 17:22 »
a moze rzeczywiscie to chyba o wkladniki chodzi :oops:
No ale wygodne??
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1587 : 2005-08-28, 17:27 »
Szczerze mowiac tych do stringow nie sprawdzalam,ale wydaje mi sie,ze raczej wygodne. :P No tak jak normalne wkladki tylko wyciete w ksztalt stringow,ale jezeli to na rozpoczecie to chyba wytrzymasz ta godzinke ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1587 : 2005-08-28, 17:27 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1588 : 2005-08-28, 17:41 »
ja jak nosze stringi to uzywam wlasnie wkładek do stringów... nie czuje się ich :)... czyli wygodne;]. tak jak Agakonik napisała- są normalne tylko wyciete w kształt stringów :)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1589 : 2005-08-28, 20:34 »
podpaski do string...Eh, jakoś nie mam zaufania..Ale skoro to będzie Twoja końcówka to czemu nie :] .
BTW-zwykłe majtki do bialych spodni też można ubrać...A gdzies słyszałam,że podczas okresu nie można nosić string...No ale nie wiem.
Zapisane
Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 28 zapytaniami.