Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: HAKER!!! D:  (Przeczytany 837 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgiełka

  • Gość
HAKER!!! D:
« : 2005-10-08, 17:34 »
Kurcze, nie wiem co robić. Wszystko przez kasperskiego! Zamiast wylapywać wirusy, w trakcie kazdej aktualizacji sciagal nowe!
Zainstalowalam avasta i mialam w systemie chyba z 20 trojanow! Niestety zostal jakis dziwny kod na dysku c, ktorego nie moge sie pozbyc! jest to plik skeys.exe , boje sie ze to ten backdoor otworzyl dostep do mojego kompa jakiemus hakerowi :( !
Nie da sie go usunoc ani kasperskim, ani avastem ani panda... do kosza chcialam wyrzucic i tez nie da sie...  :oops:
Musze szybko jakiegos antyhakera sciagnac prosze, doradzcie mi na jakiej sa stronie, albo jakie mozna kupic( cena nie gra roli).
Ktos usuwa mi rysunki, gify, normalnie grzebie mi na kompie! nie mige moich plikow uruchomic, bo wlancza sie "pliku nie mozna otworzyc, poniewaz uzywany jest wlasnie przez inna osobe lub program". jakis komunikat mi sie nawet pojawil ze mam 60 sekund  na zainstalowanie jakiejs aplikacji, inaczej komputer pobierze plik automatycznie... od razu kompa zresetowalam.
boje sie o swoje dane!!!!!!!!!!!!!!!!! help, TO PILNE!!!!!
P.S. dodam, ze nie mam stalego lacza, komp mi sie tez caly czas zawieszal dopoki avasta nie zainstalowalam.


Data wysłania: 2005-10-08, 13:51
jeah, na razie ok! usunelam ten kod, i wszystko wrocilo do normy... mam jeszcze pytanko: slyszalam cos o formatowaniu... co to jest i jak sie to robi?
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: HAKER!!! D:
« Odpowiedź #1 : 2005-10-27, 20:13 »
formatowanie a dokładniej formatowanie dysku to jest takie coś, że wszystko i wszystkie pliki usuwasz. kiedyś mi na jednej stronie chciało sformatować dysk ale się nie dałam :wynik:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: HAKER!!! D:
« Odpowiedź #2 : 2005-10-27, 21:47 »
Ja sama formatować nie umiem, ale często to robią mi znajomi :)
Mgiełko jeżeli takie coś będzie jeszcze raz na kompie to radze sformatować dysk c. (albo ewentualnie inny, na którym jest zapisany windows i najwarzniejsze dane). Najlepiej jeśli zajmie się tym informatyk, albo znajomy który ma z tym wprawe. Ja kompa formatuje co ok. miesiąc. Wszystko chodzi szybciej itp ;)
Ale wszystko trwa ok. 3 godzinki a potem niczego nie masz co było na pulpicie i dysku c. Ale jeśli wrzucisz najwarzniejsze rzeczy na inny dysk twardy to strat raczej nie będzie. Komputer będzie zupełnie jak nowy :)
Kiedyś kolega chciał mi sformatowac tylko dysk c. Niestety coś mu się pomieszało, jedno kliknięcie i... nie ma niczego na zadnym dysku. Potem trzeba ustawiać internet co w sumie zajmuje z pół dnia. Ale warto, bo zwykle wirusy są na tylko c, a po formacie wszystkie są usuwane.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: HAKER!!! D:
« Odpowiedz #2 : 2005-10-27, 21:47 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: HAKER!!! D:
« Odpowiedź #3 : 2005-10-28, 20:03 »
ja wiroff mam najwięcej na dysku D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: HAKER!!! D:
« Odpowiedź #4 : 2005-10-28, 20:12 »
Mi naogół formatuje tata.Ale bardzo skuteczne
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 24 zapytaniami.