Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: SPYWARY  (Przeczytany 650 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iskierka

  • Gość
SPYWARY
« : 2005-10-29, 15:40 »
Mam problem ze spywerami. Opowiem wszystko od początku. Pewnego dnia weszłam na kompa.. Chodziłam po stronach i własnie oglądałam gify. A tu nagle bach. Na prweie cały pulpit ramka z czyms po angolu i ze spywerami było cos w tym. Jakieś red kółko pojawiło sie z krzyżykiem na pasku startu. Wziełam i sobie jakis program wgrałam na spywary , wykasowałam je ale...
Ale nie da sie tapety włączyć, na 1 stronie przeglądarki jakies angielskie bzdury wyskakują, co chwila gg sie rozłacza. Nie wiem, co się dzieje. Doradźzie mi co mam robic. Bo nie wiem. Pierwszy raz mnie takie cos spotyka. Please help!!
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: SPYWARY
« Odpowiedź #1 : 2005-10-29, 15:44 »
ja też mam takie cś o ile masz na pulpicie napisane czrwonym your system is infected. To kółko to spox program anty szpiegowski. A umnie jak coś chcę odpalić to muszę kliknąć prawym przyciskiem i wybrać opcję uruchom jako. Jakoś idzie już od miesiąca. Bo niechce nam się przeinstalować systemu.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Iskierka

  • Gość
Odp: SPYWARY
« Odpowiedź #2 : 2005-10-29, 15:48 »
Ale po usuwaniu tych spyerów to kółko znikneło. Ja bym chciała przeinstalowac ale nie umiem a pozatym mama powiedziała że nie bedzie więcej prosiła nikogo o wgrywanie nowego systemu bo juz to z 5 razy robiuła. Także trza sie pogodzić. Chodzi jak chodzi, ale dobrze ze wogóle chodzi. hehehehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: SPYWARY
« Odpowiedz #2 : 2005-10-29, 15:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 24 zapytaniami.