Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie  (Przeczytany 2130 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MIMI

  • Gość
kilka razy miałam drobne wątpliwości co do objawów zdrowia i choroby moich zwierząt, z powodów których nie ma co leciec od razu do weta.
Na forum raczej nie udzielaja sie weterynarze, znalazłam więc super adres- porady wet przez net! aale mi sie zrymowało  
jesli masz jakies zapytanie oni naprawde odpowiadają! miałam kilka wątpliwości a oni je rozwiali, zawsze odpisali i obalili mity w które wierzyłam  
ciesze sie ze sa ludzie którzy potrafia pomagac zwierzętom we wszelkich formach
i to zupełnie bezinteresownie!!!chetnie wam podaje ten adres : http://www.vetserwis.pl
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie
« Odpowiedź #1 : 2003-08-28, 12:27 »
niedługo idę z moim Kaśkiem do dr. MIleny Wojtyś
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie
« Odpowiedź #2 : 2003-08-28, 17:32 »
Potwierdzam- VetSerwis jest rewelacyjny.. i co prawda diagnozy na odległość nie są tak skuteczne jak "na miejscu", ale .. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MIMI

  • Gość
a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie
« Odpowiedź #3 : 2003-08-28, 18:45 »
...ale zawsze rozwieją watpliwości i odpowiedzą na pytania:) nie wiedziałam czy mój białas jest chory ( miał bardzo suchy nos cały czas) zapytałam przez meil czy to mit ze suchy nos MUSI oznaczac chorobę, bo psiak bawił sie chetnie i nic nie wskazywało ze xle sie czuje
dostałam odpowiedz na drugi dzien ze jesli jego zachowanie nie wskazuje na chorobe to suchy nos nie oznacza nic groźnego
gdyby nie wetservis juz pewnie pobiegłabym do weta jakem panikara :) i zapłacilabym za wizyte 50zł bo wet  naciągnąłby mnie na chocby kropelki i zastrzyki "profilaktycznie"
a tak mam  pieniążki i moge kupic za nie chocby lepsza karmę
oczywiście nie skąpie na weterynarza dla psa ale jestem nieufna, bo co drugi wykorzysta niewiedzę człowieka aby zarobic, przynajmniej ja sie z takimi spotkałam a wy pewnie nieraz też
pozdrawiam!
Zapisane

MIMI

  • Gość
a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie
« Odpowiedź #4 : 2003-08-29, 19:24 »
bardzo prosze moderatorów o usunięcie jednego z moich postów bo niepotzrebnie zrobiło sie zamieszanie i zajmuja miejsce-- sa dwa takie same!!!
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
a jednak sa ludzie którzy przez net pomagają bezinteresownie
« Odpowiedź #5 : 2003-08-31, 00:58 »
Piszesz ogólnie o zwierzętach?

Powiem Wam, że ludzi jest dużo, tylko organizatorów mniej!
Proponowałam już tutaj na tym forum, żeby za moim przykładem zrobić coś na ten wzór:

http://papuzie-pogotowie-ratunkowe.netax.pl

W tej chwili "pracuje" w pogotowiu 2 lekarzy wet. i kilku doświadczonych znawców papużek!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.158 sekund z 24 zapytaniami.