Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: O falistej papużce  (Przeczytany 1559 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Gosia_

  • Gość
O falistej papużce
« : 2003-08-31, 01:21 »
Nieskromnie powiem, że jest to największy serwis w polskim necie o falistych papużkach.
Właśnie przeszedł gruntowną odnowę.
Poza zmianą grafiki, sposobu nawigowania, bardzo przejrzystym menu rozwijającym się do 3 poziomów itd, to 80% wszystkich artykułów zostało poprawionych lub nawet napisanych całkiem od nowa! Kilkanaście jest zupełnie nowych.
W serwisie znajdziecie:
Jak wybrać ptaka i pierwsze chwile z nową papużką a więc ogólnie początki, jak się dobrze opiekować, jak pielęgnować, jak prawidłowo żywić papużki. Kilka artykulików ogólnych o papużkach, trochę anatomii.
Spory dział "zrób sam" dla papużki, a wszystko upiększone fotkami, rysunkami.
Ponadto sporo fotek mojego autorstwa jak i galerie czytelników "papużki"
W downloadzie gadżety do ściągnięcia jak skóry do WA, tapety, wygaszacze, czcionki TTF z papużkami (nie tylko), kto chce się pobawić, znajdzie puzzle, a na stronie online może nawet pograć w warcaby.

Przy serwisie papużki znajdziecie przepiękne wirtualne kartki z możliwością dołączenia muzyczki i pięknie sformatowanego tekstu (z emotkami)

Dla chorych papużek - trochę informacji jak postępować, a do tego pomoc lekarzy weterynarii w "Papuzim Pogotowiu Ratunkowym"

Forum dyskusyjne o papużkach, ale nie tylko.
Są wątki dla chcących się nauczyć robić blogi, stronki czyli trochę o html-u i grafice komputerowej! (tylko dla zarejestrowanych userów)
Na forum znajdziecie album z przepięknymi papużkami w różnych - ciekawych czy wesołych sytuacjach!

A z resztą co ja się będę tu produkować, zerknijcie:

http://papuzka.netax.pl
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #1 : 2003-08-31, 13:09 »
Witaaaj Gosiu wreszcie jestes  ;)  To ja qqlka, wiesz co sądze o Twojej stronie, a ta też jest po prostu świetna - co za metamorfoza  ;)  Pisałam do Ciebie na PW ale jakiś chłopak napisał, że Cię nie ma, jak było? Jakie wrażenia? Pozdrówka  ;)  ;)  :roll:
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #2 : 2003-08-31, 14:27 »
Hej QQLKA!
Nie czekaj tutaj na mnie, bo wiesz gdzie mnie szukać (i oglądać też możesz bo są nowe fotki)
PiEr zajmował się administrowaniem forum jak byłam na wczasach. A przy okazji dostał namiary na moje konta e-mail, bo chore papugi miał odsyłać na moje forum, a ciekawsze e-maile wysyłał mi wap-em na komórke. No i to nie chłopak tylko stary chłop, ma już grubo po 20-tce.

Dzięki za pochwały stronki. Robiłam ją od połowy czerwca :) Nie będę ukrywać, że bardzo się napracowałam, ale jestem zadowolona z efektu :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

O falistej papużce
« Odpowiedz #2 : 2003-08-31, 14:27 »

Zwierzaczek

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #3 : 2003-08-31, 16:39 »
Hehe wydawało mi się, że to młody chlopak, tak jakoś z tego co pisał  :P
No cóz fajnie, ze juz wrocilas, musze Cie pochwalic za tą stronkę, jest swietna, strasznie podoba mi się też forum - ładnie je zrobiłas.
Widze, ze E-kartki rowniez są, a wsrod nich kilka moich  :)  :)
PS: czy na zimę będziesz zmieniać znów wystrój? Tak jak to bylo przedtem, wiesz, padający śnieg, kolendy?
 :wink:
Zapisane

aneta

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #4 : 2003-08-31, 18:47 »
Bardzo fajnie zrobiona stronka  :) , troche sie pogubilam na poczatku ale juz wiem co i jak  :)  Gratulacje  :D
Zapisane

Saba

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #5 : 2003-08-31, 21:00 »
Cytat: _Gosia_
No i to nie chłopak tylko stary chłop, ma już grubo po 20-tce.

Stary chłop po dwudziestce... eh :P  :P  :P  :P  :P  :P

A jesli chodzi o nową papużkę - jak każde dzieło Gosi jest świetna :D
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
O falistej papużce
« Odpowiedź #6 : 2003-09-02, 00:21 »
Cytat: Zwierzaczek

PS: czy na zimę będziesz zmieniać znów wystrój? Tak jak to bylo przedtem, wiesz, padający śnieg, kolendy?
 :wink:


Nie wiem, kolędy chyba będą, ale najprawdopodobniej te same co w tamtym roku, Śnieg pewno też ;) Ale tu zaczyna się wrzesień a Ty o kolędach. No chyba, że w szkole spotkałaś bałwanów i stąd te myśli :p
Jak Ci się tak moje forum podoba, to czemu tam Cię nie ma (niezarejestrowany widzi tylko kilka kategorii)
Weż przykład z Saby - ona z ptaków to ma tylko pieczonego kurczaka na talerzu ;) i te które jej kot do domu przyniesie :p

Saba, przeć piszę że chłop a nie baba :p :p :p

Aneta, dzięki za gratulacje. Menu może rzeczywiście trochę rozbudowane, ale serwis się w ciągu 4 lat tak rozrósł, że w poprzedniej wersji (o ile ją widziałaś) to wcale nie dało się połapać. Tak jak teraz rozwija się menu, tak trzeba było klikać po stronach żeby trafiać na następne linki.
Większość nie trafiała na to co trzeba jeśli to dopiero było na 2-3 poziomie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.181 sekund z 25 zapytaniami.