Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: .. Ogólnie - papierosy..  (Przeczytany 148845 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1140 : 2007-06-24, 11:29 »
Nie rozumiem jak można palić =='
Mój tata pali...Mama rzuciła...
Ja nigdy nie mam zamiaru palić, ani nawet próbować. Sam zapach papierosów mnie denerwuje;/
A pozatym to ja już wole się wyniszczać psychicznie niż fizycznie;/
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

irmina

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1141 : 2007-06-24, 12:58 »
W tej chwili na woń papierosów robi mi się fee. W tej chwili. ;) A więc -cieszę się :D
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1142 : 2007-06-24, 13:17 »
PS. Nie jarze tego o śmierci z ostatniego posta. Śmierć jest pewna i nie uważam tego za żarty a świętą prawde...
Cytuj
PEwna jest tylko śmierć i podatki.
A tak serio,
Ninek, "a tak serio" czyli wypoiwedz o smierc byla zartem. jestes pewna tego ze np. nie umrzesz za rok?
Przekonasz sie za pare lat jak to jest i nie mówie tu o paleniu. Ja sama 13 lat oceniam u siebie za najgłupszy wiek :roll:
za pare lat bedziesz wiek 16 lat uwazac za glupi wiek... teraz tak nie robisz bo JESTES w tym wieku
No ale do 18 latka już bym się nie przyczepiła, ze pali, bo jest pełnoletni? ;) a 16 latka już tak?- chore, skoro się od siebie nie róznią. Tu była odniesienie, do czyjegoś stwierdzenia, ze nawet "porządne palą' wiec ja się zastanawiam, co rozumieć pod pojęciem słowo porządna dziewczyna, dobrze uczące się, nie przeklinająca, czy jak? ;)     
Nie mówilam forum, bo jak można przez internet kimś rządzić?A przepraszam Cię bardzo, w jaki ja sposób żartuję o śmierci? :O
Smierć jest jedyną pewną rzeczą w zyciu, wiec nie ma co się oburzać.

Madziaro 20 lat, a 16 to może jednak sporo. Ale 16, a 18, to sama przyznasz, ze to jeszcze jest "głupi" wiek? :)

A palenia to ja tez nie lubie.

od 18 latka nie rozni sie tak bardzo, jednak 18latek jest bardziej dojrzaly. chociaz przyznam ze nie zawsze. ale jest mimo to miedzy nimi jakas roznica.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1142 : 2007-06-24, 13:17 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1143 : 2007-06-24, 13:35 »
Ninek, "a tak serio" czyli wypoiwedz o smierc byla zartem. jestes pewna tego ze np. nie umrzesz za rok?
Co jak co, ale ja ze śmierci nie żartuje. A ze źle zinterpretowałaś moją wypowiedz, to juz nic na to nie poradzę.
jestes pewna tego ze np. nie umrzesz za rok?
A czy ktoś na świecie może byc tego pewny? nie sądze/
jednak 18latek jest bardziej dojrzaly. chociaz przyznam ze nie zawsze. ale jest mimo to miedzy nimi jakas roznica.
A ja uważam, ze w tym wieku to kwestia człowieka, nie ma reguły i podejrzewam, ze nigdy jej nie będzie.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1144 : 2007-06-24, 14:15 »
Tylko się nie kłóćcie, błagam!
A tak w ogóle, to wiecie, co to jest za osoba: wie kiedy umrze, jak umrze i gdzie umrze? Człowiek, który skacze z samolotu bez spadochronu. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1145 : 2007-06-24, 14:51 »
Ale bez przesady z tym uogólnianiem!! Gdybym paliła na pokaz to paliłabym wszędzie i przy wszystkich a tego nie robie. Tak samo z piciem, NIGDY nie wypiłam więcej niż 2,5 Smirnoffa Ice i to też na pokaz nie było bo piłam z moją mum i naszym znajomym. W towarzystwie wypiłam max 2 piwa i to były Reds'y więc nie widze tu żadnego szpanu, zwłaszcza patrząc na to że większość moich znajomym była już co najmniej raz nachlana... Nie uważam sie też za wielce dorosłą, bo dorosła nie jestem. I nie chodzi mi tu o głupie 18 lat bo to że ma sie papierek o niczym nie świadczy... Znam osoby dorosłe które zachowują sie dziecinnie i nieodpowiedzialnie i dowodu mieć nie powinny i takie które mają 16 zachowujące sie jak rozsądny 19-latek.
Ja sama nie popieram palenia i nie lubie gdy ktoś pali przy mnie a ja nie pale, ale podejrzewam że zawsze będe paliła okazyjnie, nie lubie później zapachu fajek od siebie, cuchnących rąk, ust itp.
I nie wmawiajcie mi że okazyjne palenie jest nie możliwe, że sie wciągne i stane nałogowcem bo tak być nie musi.

Okazyjnie? Że ktoś cię poczęstuje i już się zgodzisz, bo "nie wypada inaczej" ? Skoro nie lubisz zapachu itp. to po co palisz? Bez sensu.

To jest tylko PRAWNA różnica, psychiczna niekoniecznie. Moze i człowiek w wieku 20 lat staje się troche bardziej odpowiedzialny, ale to wcale nie znaczy, ze jest dorosły. Dorosłośc to nie tylko przekroczenie tej magicznej 18, to coś dużo więcej. Zresztą zauważ, ze często 16 latek niewiele się rózni od 18 latka.Wcale nie musi komuś "odbijać" A to, ze nawet porządnie dziewczyny palią/piją(to chyba ja należę do tej grupy, bo zdarza mi się pić na jakieś imprezie) no to tak bywa w życiu. Szkoła, nauka, a to co się dzieje poza tym, to może byc zupełnie inna bajka. Nic z tym nie zrobisz, bo KAŻDY ma PRAWO do podejmowania i kierowania swoim własnym życiem, nawet jak to się innym nie podoba. Grunt to nikogo świadomie nie krzywdzić.
Zresztą ty jestes młodsza od nas(o 3 lata, a to sporo w tym wieku) wiec takie słowa do nikogo nie trafią, bo jak się już mamy kogoś 'posłuchać', to osoby starszej, odpowiedzialnej, ktora wie co mówi, a nie wygaduje często głupoty czysto teoretycznie, bo w praktyce nie ma zielonego pojęcia jak to wszystko wygląda. ;) Nie powiem, ze sie całkiem z tobą nie zgadzam, ale niektóre Twoje slowa są... brak słow. Nie, to nie jest tak. Rodzice zawsze się martwią... Jakby każdy miał się ich w 100% słuchać, to zapewniam Cię, ze świat byłby zupełnie inny, niekoniecznie lepszy. Istnieją tez "źli" rodzice, a Ci "dobrzy" czasami są aż za dobrzy i za dużo wymagają.

16 latek różni się od 18 latka, nie tylko w świetle prawnym. Może i nie zawsze tak jest, no, ale jednak.... Po co mi praktyka? Po co mi zobaczyć, jak to wygląda? Nie, dzięki... Właściwie to 2 lata różnicy ;). Wiesz co, widziałam mądrzejsze 13 latki od 16 latek - 3 gimnazjaliści/licealiści często myślą, że wszystko(więcej)im wolno :]. Nie powiedziałabym, żeby byli lepsi od 13-14 latek. Może czasem są nawet gorsi...

Przekonasz sie za pare lat jak to jest i nie mówie tu o paleniu. Ja sama 13 lat oceniam u siebie za najgłupszy wiek :roll:
Ja tak nie uważam... wiem, że to zabrzmi naiwnie, ale ja jestem inna niż wszyscy w moim wieku...


Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1146 : 2007-06-24, 15:09 »
Okazyjnie? Że ktoś cię poczęstuje i już się zgodzisz, bo "nie wypada inaczej" ? Skoro nie lubisz zapachu itp. to po co palisz? Bez sensu.


Ja tak nie uważam... wiem, że to zabrzmi naiwnie, ale ja jestem inna niż wszyscy w moim wieku...
Częstowanie nie jest okazyjne :/

A co do tekstu "ale ja jestem inna niż wszyscy w moim wieku" - wielu tak myśli ale jest w błędzie... Nie mówie że Ty też ale tak może być... Też uważam że często mam inne, można by powiedzieć dojrzalsze rozumowanie niż moi rówieśnicy ale nie wszyscy muszą tak uważać...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1147 : 2007-06-24, 15:53 »
Ja rowniez moge powiedziec, ze jestem inna niz ludzie w moim wieku. ;) Zupelnie inaczej mysle, zachowuje sie, inaczej patrze na swiat. To co oni wygaduja i robie, to dla mnie czasami porazka i tragedia w jednym. Punkt wiedzienia zalezy od punku siedzenia.



 Wiesz co, widziałam mądrzejsze 13 latki od 16 latek - 3 gimnazjaliści/licealiści często myślą, że wszystko(więcej)im wolno :]. Nie powiedziałabym, żeby byli lepsi od 13-14 latek. Może czasem są nawet gorsi...
Oj dziwczyno caly czas ogolniasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka, a ja tego nie lubie.

Kitka nikt sie nie kloci, my tylko dyskutujemy, :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1148 : 2007-06-24, 16:48 »
ble ble ble ble nie! ble ble ble tak! ble ble ja ble ble ble ty! ble ble ble...

Wiecie, że Nosowska rzuciła?

 
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1148 : 2007-06-24, 16:48 »

Retriva

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1149 : 2007-06-24, 17:19 »
Kitka, nie zartuj na temat smierci

Ola, wrzucanie wszystkich do jednego worka jest OK bo to w koncu sa roznice miedzy 14 a 16 latkami. a to ze sa wyjatki, nic nie znaczy

Grzesiek, kto to Nosowska :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1150 : 2007-06-24, 18:05 »
Kaaasi Nosowskiej nie znasz ? :shock:

Nawrócić delikwentkę,nawrócić! :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1151 : 2007-06-24, 18:09 »
Retriva: naprawdę nie wiesz, kto to jest? :).
Nosowska to wokalistka Hey'a, która faktycznie kiedyś paliła jak smok :)

I mam pytanie, które było już zadane do Ninek: skoro nie lubisz zapachu papierosów, śmierdzących rąk i ust... to po co palisz? Po takim stwierdzeniu tylko się utwierdzam w tym, że to po to, żeby poczuć się dorosłą :/

Kolejna rzecz - mimo wszystko więcej jest odpowiedzialnych 18latków niż 16latków. Oczywiście, że nawet po 40tce niektórzy zachowują się jak dzieci, ale to są wyjątki.
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1152 : 2007-06-24, 19:03 »
I mam pytanie, które było już zadane do Ninek: skoro nie lubisz zapachu papierosów, śmierdzących rąk i ust... to po co palisz? Po takim stwierdzeniu tylko się utwierdzam w tym, że to po to, żeby poczuć się dorosłą :/
Tak jak już pisałam. Dlatego że lubie palić, lubie smak fajek. A to że palenie ma skutki uboczne... co ich nie ma...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1153 : 2007-06-24, 19:36 »
Mój błąd, nie doczytałam tego.
Z tym, że jak ja coś lubię to robię to często, a nie okazyjnie :)
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1154 : 2007-06-24, 20:34 »
Ja rowniez moge powiedziec, ze jestem inna niz ludzie w moim wieku. ;) Zupelnie inaczej mysle, zachowuje sie, inaczej patrze na swiat. To co oni wygaduja i robie, to dla mnie czasami porazka i tragedia w jednym. Punkt wiedzienia zalezy od punku siedzenia.
Oj dziwczyno caly czas ogolniasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka, a ja tego nie lubie.

Kitka nikt sie nie kloci, my tylko dyskutujemy, :P

Wcale nie wrzucam wszystkich do jednego worka - mówię, że licealiści CZĘSTO tak myślą, ale nie zawsze. Poza tym nikt nie jest od nikogo lepszy;).

Ninek, ja na pewno jestem inna - tj. zainteresowania, zachowanie... Myślenie też. Nie mówię, że jestem dojrzalsza[nie myślę tak]ale inaczej postępuję... nawet moja mama mi to mówi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1154 : 2007-06-24, 20:34 »

Princessa

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1155 : 2007-06-24, 23:23 »
dobra jezeli chodzi o picie to ja moze przesadzam.....
ale ten temat jest o papierosach. wiec wczoraj pisalam ze nie palilam juz dlugo i nie cche tego robic, a tu wieczorem byla impreza i wypalilam 2 Vogue.
Popieram Nine palenie okazyjnie nie wciaga, ja tak okazyjnie (czasami taka "okazja" jak sie zdarzala to potrafilam 17, jak nie wiecej na jednej imprezie wypalic) i sie nie wciglam.
moi rodzice wiedzieli ze pale i powiedzieli ze takie cienkie Slimy to moge sobie palic byle zebym potem tego nie zalowala.
i po roku palenia nie wciagnelam sie. umiem sobie powiedziec stop i nie palic pzrez kilka tygodni, ale kiedy mam okazje to wypalam tak jak pisalam wyzej nawet i cala paczke. nie cierpie tego i uwazam ze to jest bardzo zly nalog i ogolnie ze papierosy sa be, ale wszystko jest dla ludzi, od czasu do czasu mozna sobie ''machnac''. owszem nie lubie zapachu fajek, tego posmaku, ale samo palenie sprawia mi przyjemnosc i to jest najwazniejsze, a nie robienie czegos wbrew sobie dla szpanu czy na sile wciaganie sie w cos co nie ma najmniejszego sensu.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1156 : 2007-06-25, 22:26 »
Natte spytała mnie stronę wcześniej, dlaczego palę, skoro nie dla szpanu i nie nałogowo. Odpowiedź prosta - zwyczajnie czasem lubię zapalić.
Zapisane
Why so serious?

Retriva

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1157 : 2007-06-26, 10:52 »
Fatty, slyszalam o niej, ale nie wiem nwaet jak wyglada xD
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1158 : 2007-06-26, 11:08 »
Retriva naprawde? nie wiedziałam, że Polsce jest ktoś kto nie ''zna'' Nosowskiej XD
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1159 : 2007-06-26, 23:33 »
Retriva naprawde? nie wiedziałam, że Polsce jest ktoś kto nie ''zna'' Nosowskiej XD

No wiesz ona może nie znać... Wtedy kiedy była powódź w 97' to ona miała 3 lata ;)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1160 : 2007-06-26, 23:36 »
Grzesiek a u Ciebie jak z fajkami? wogóle jakie pytanie XD ahaha
bo ostatnio coś nie pisałeś o niczym takim jak ograniczanie itd. :P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1160 : 2007-06-26, 23:36 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1161 : 2007-06-26, 23:39 »
Grzesiek a u Ciebie jak z fajkami? wogóle jakie pytanie XD ahaha
bo ostatnio coś nie pisałeś o niczym takim jak ograniczanie itd. :P

yyy... fajki ostatnio podrożały, niestety nie jest ich mniej. Ciągle rzucam i rzucić nie mogę, a muszę bo coś mnie zaczyna napierd****ć.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1162 : 2007-06-27, 02:35 »
No wiesz ona może nie znać... Wtedy kiedy była powódź w 97' to ona miała 3 lata ;)
A jak Hey był naprawdę popularny i wydał pierwszą (wg mnie najlepszą płytę) to Retriva prawie w tym roku się urodziła :). O mamo, ale jestem stara ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1163 : 2007-06-27, 09:06 »
madziaro, ani słowa więcej ;)

a hey to rzeczywiście czas dość dawny dla większości użytkowników...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1164 : 2007-06-27, 09:28 »
przerzucilam sie na Davidoffy Slims - jedyne ktore nie podrozaly i sa lighty, poo tej paczce zakupuje Nikorette, zmykam na komputerowe leczenie i rzucam to świnstwo :D
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1165 : 2007-06-27, 11:39 »
No wiesz ona może nie znać... Wtedy kiedy była powódź w 97' to ona miała 3 lata ;)
4... jestem z 93r ;) tylko ze z grudnia xD
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1166 : 2007-06-27, 12:51 »
przerzucilam sie na Davidoffy Slims - jedyne ktore nie podrozaly i sa lighty, poo tej paczce zakupuje Nikorette, zmykam na komputerowe leczenie i rzucam to świnstwo :D

Davidoffy Slims nie podrożały, bo wcześniej nikt ich nie kupował i są po starych cenach...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1167 : 2007-06-27, 15:49 »
Ja tam pale L&M :P ablo Westy Ice ,,
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1167 : 2007-06-27, 15:49 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1168 : 2007-06-27, 17:39 »
ablo Westy Ice ,,
Zostały mi 3 :D siedzą grzecznie w plecaku i czekają na obóz :P Najbardziej mi smakują chociaż L&M niebieskie też lubie :)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1169 : 2007-06-28, 00:09 »
westy wymiataja xD
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 28 zapytaniami.