Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: ideał dziewczyny:P  (Przeczytany 30624 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« : 2004-04-21, 15:20 »
Jest wątek "ideał chłopaka", to i jest "ideał dziewczyny"... No, to chłopcy, piszcie! Jest ten ideał, czy nie ma?
Zapisane

pola

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #1 : 2004-04-21, 20:26 »
moge napisać : długie nogi i duże niebieskie oczy :roll:
wystarczy :lol: ........ skad ja to znam :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #2 : 2004-04-21, 20:46 »
A ja dodam blond włosy :P
Tak zawsze mój myślał a teraz ma ciemnooką i ciemnowłosą (no ciutkę farbowaną ;) ) :lol:
No i bez długich nóg :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

ideał dziewczyny:P
« Odpowiedz #2 : 2004-04-21, 20:46 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #3 : 2004-04-22, 08:33 »
A czemu oni się nie wypowiadają? Wątek o ideale chłopaka urósł, że ho, ho, a tutaj nic się nie dzieje... :roll: Panie LFree, Xeite, Golden, Raffy i wszyscy inni: Zapraszamy!!! :wink: :P
Zapisane

hexe

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #4 : 2004-04-22, 09:08 »
jako ze pracuje z samymi chlopami i nie wiedziec czemu :mysli: czesto wymieniaja swe swiatopoglady na w/w temat...moze odpowiem za nich ;)
a wiec przewyzsza tu forma nad trescia i kobitka musi miec co pokazac ;)
blond wloski,niebieskie oczka do tego dlugasne nogi i ladne odstajace odpowiednio cztery litery i by miala czym oddychac jak to sie u mnie mawia.....
z tego wszystkiego najlepsze jest to ze ich kochane zonki nie maja nic wspolnego z w/w idealem a swe poglady wyrazaja na podstawie internetowych nowosci :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #5 : 2004-04-22, 09:13 »
w odpowiedzi na prosbe Guni sie wypowiem :P co by Hexe nie musiala za mnie tu jakichs dziwnych teorii wysnuwac ;)

nie mam idealu kobiety. nigdy go nie mialem i tyle. Sa kobiety ktore mi sie podobaja bardziej i sa takie, ktore podobaja mi sie mniej.

a poniewaz kobiety sa ozdoba tego swiata, wiec nie mozna powiedziec, ze ktoras Ci sie nie podoba... :wink:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

hexe

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #6 : 2004-04-22, 09:20 »
lfree nie wypowiedzialam sie za ciebie ano za chlopakow z pracy :P
no co w koncu mam ich tam dokladnie 17-stu wiec chiba wiem co mowie :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #7 : 2004-04-22, 09:22 »
to wychodzi na to, ze ja jakis nie teges jestem... nie pasuje do stereotypow :roll:

chyba pojde na szkolenie jakies i bede wtedy prawdziwym facetem :wink: bede mial taki ideal kobiety jak wszyscy :P

ino nie wiem po co mi to :bezsilny:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

hexe

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #8 : 2004-04-22, 09:25 »
hmm czy ja cosik mowilam ze to prawdziwi faceci :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ideał dziewczyny:P
« Odpowiedz #8 : 2004-04-22, 09:25 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #9 : 2004-04-22, 09:27 »
w sumie to nie :mysli: chyba, ze nie doczytalem :P
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

golden

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #10 : 2004-04-22, 13:00 »
Jak już Gunia mnie wywolala do odpowiedzi to (tak jak w szkole czasem) marudzic nie bede :P

A po stawiać sobie przed oczami idealy?... Dlugie nogi, duze niebieskie oczy, idealna figura, dlugie blond wlosy... Bezsens. A potem moze jeszcze przeprowadzic selekcje - ta odpada, bo nie ma niebieskich oczu. Ta tez odpada, bo nie ma blond wlosow. :roll:

Cytat: LFree
nie mam idealu kobiety. nigdy go nie mialem i tyle. Sa kobiety ktore mi sie podobaja bardziej i sa takie, ktore podobaja mi sie mniej.

dokladnie :soczek:

Koniec z wygladem ;) Najbardziej lubie dziewczyny naturalne, spontaniczne i szczere, wygadane i z poczuciem humoru. Musi byc na tyle spokojnie, aby mogla przygasic takie wariata jakim jestem ja ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #11 : 2004-04-22, 13:16 »
Cytat: Golden

Najbardziej lubie dziewczyny naturalne, spontaniczne i szczere, wygadane i z poczuciem humoru.

Jak by to powiedzieć... Pasuje do opisu :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A tak poważnie, to podziwiam tych, co nie patrzą na wygląd ;) I tak powinno być.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #12 : 2004-04-22, 13:33 »
No widzicie jakich mamy gentelmenow na forum  :wink:  Ale ja znam panow o podobnych pogladach jak mowila hexe... chociaz sami wcale nie sa tacy pikni jacy mylsa   :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #13 : 2004-04-22, 14:08 »
Taraa, skąd ja to znam?.... :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #14 : 2004-04-22, 17:06 »
hmm... moge pytanie do przyjaciela :P?
Zapisane

Forum Zwierzaki

ideał dziewczyny:P
« Odpowiedz #14 : 2004-04-22, 17:06 »

Ciapka

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #15 : 2004-04-22, 20:02 »
eee ja idelaem nie jestem..ale dla kogos keidys bede:).. teras z tkim jankiem krece i wlasnie mi napsial ze jestm piekna ha!:) co faza...a ja jestem bldynka z długimi nogami:P...heh.. i spontancizna i szczera i woigole:P ...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #16 : 2004-04-22, 22:04 »
Wkurza mnie jak niektorzy patrzą tylko na wygląd... ale to juz swiadczy o nich i z takimi gadac nie bede :P. Ja rozukiem ze chlopaka mogą przyciągnąć do dziewczyny jej oczy, jak mu sie podobają, ale trzeba ją poznać a nie od razu zakładać, ze jest super..


Guniu, tez jestem troche upodobniona do opisu Goldena.. tyle ze ja jestem za bardzo spontaniczna... no i za zadne cudy swiata nie potrafie ładnie odziekowac jak ktos powie ze mam fajne... no np. spodnie :P  (a jak to jest chłopak to dopiero..), roszke mnie todziwi bo normalnie nie jestem taka wstydliwa, ale tylko przy komplementach robi mi sie gupio  :oops:  :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #17 : 2004-04-22, 22:50 »
Tia... a ile ja znam naprawde dziewczyn, ktorych wygladu tylko pozazdroscic ale takie glopie ze...  :roll:  Ostatnio jedna mi mazala dlugopisem ,,kolczyki" po uchu na niemieckim  :lol: Nie no powaga... ale za to podkochuje sie w niej 3 chlopakow... ja nie wiem jak z nia mozna pogadac ale dopla....  :roll: Ja juz wole miec 1 normalnego chlopaka , z ktorym mozna posmiac sie pogadac  8) , i  nie obchodzi mnie co inni o mnie mowia...  :roll:  Szczeze mowiac nie jestem wlasnie dlugonoga, i mam jak do mojej calej sylwetki to wlasnie grube nogi :/ Strasznie mi sie to niepodoba, ale coz... blondynka tys nie jestem...  :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #18 : 2004-04-22, 23:03 »
Niesttey ja jestem niebieskooką (niby) blondynką, i nogi długie mam (co tam dlugie jak chude? i tak w spodniczkach nie chodze to na co mi one? :P).. Ojj.. Tara, to daj mi troske tuszczyku i bedzie spoko  :roll:  :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #19 : 2004-04-23, 07:28 »
ta ja normalnie ejstem bardzo wygdana bardzo spontncizna..ale jak koels mi sie soiatsrz podba tosłowa z siebie nie moge..wczorja tak bylo wlasnie z kuba-jankiem ze on powdizial a ja zeczlam sie zuccacac i  wogole:P opciahc ..heh ale dizja postram sie nie spaonikwoac i jako ppgadamy:) on mi pisla ze  piekna jestem hehe:Pja nogi mam nawte zgrabne..dupe mamz a malo wystajaca..i trche ze malye cycki..no i moglabym miec plastrzy bruch i sdchudniac ze 4 kg.....w alsoy moglbaym miecmocnijsze i grubsze..a oczy  w ciemnjszej oprawie bo bez miakijarzu to musze sie kryc..heh..no i cer ladniejsz i mniej piegow..aaaale tak jak jest tez nie ejst zle:P
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #20 : 2004-04-23, 08:33 »
madra troche glupia... czarna i piwne oczy... :P :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ideał dziewczyny:P
« Odpowiedz #20 : 2004-04-23, 08:33 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #21 : 2004-04-23, 14:58 »
Eeee tam, ja się nie będę trudzić i siebie opisywać, tylko powiem Wam, żebyście wskoczyli TU: http://zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=2712 & TU: http://zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=2711 To moje najbardziej teraźniejsze zdjęcia - dzisiejsze, zrobione z... godzinę temu? :P :wink: ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #22 : 2004-04-23, 15:04 »
no no..  :kocham:. I just kidding. Nie w moim stylu ;P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #23 : 2004-04-23, 16:55 »
Cemu mi sie pokazuje... ,,nieuatoryzowany"? o jus cie mam gunia... hehe napewno lepsa jestes niz ja  :wink: Ale... nie jestes w moim typie  :lol:  :lol:  :lol: (zart)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #24 : 2004-04-23, 18:19 »
Ah dzięki... :cry: Ja się tylko chciałam pokazać, a Wy mi zaraz tak... :cry:
Zapisane

golden

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #25 : 2004-04-23, 20:06 »
Gunia, fajna czepczka ;) ja nie lubie oceniac ludzi tylko po wygladzie, wiec nie komentuje :lol:  

Jak ja dalbym Wam aktualne zdjecie, to powiedzielibyscie chyba, ze nie mam 15 lat :P Maciej, jakie "chyba" - na pewno!! :lol:
Zapisane

Raffy

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #26 : 2004-04-23, 20:14 »
Gunia - fajna czapeczka, reszta ... :P ... yyy... też spoko  :wink:

moim zdaniem ideał dziewczyny ... to nie wiem :P


ale i tak moim zdaniem najłedniejszą dziewczyną na FZ-cie jest POLA  :cmokkk:  :!!!:
Zapisane

pola

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #27 : 2004-04-23, 20:19 »
Raff ....... nie przy ludziach :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ideał dziewczyny:P
« Odpowiedz #27 : 2004-04-23, 20:19 »

AgaŚ

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #28 : 2004-04-23, 21:19 »
pola , Raffy... cy wy sie znacie  :P ?? I znof dowiaduje sie ostatnia :eh:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
ideał dziewczyny:P
« Odpowiedź #29 : 2004-04-23, 21:21 »
Ej no... :P wiecie ze dlugie nogi wcale nie sa fajne jak sa krzywe? a niebieskie oczy ladne jak sa male? a blond wlosy - gdy sa rude a nie blond ?  :lol:  :lol:  hehe nie no zartuje...
idealu dziewczyny to ja raczej nie mam  :lol: , a do takiego "przyjętego" ideału (piekna, niebieskooka, dlugonoga blondi) to nie pasuje chyba...  :cry:  zalamie sie z tego powodu..skocze z mostu... nie! z palacu kultury, blizej mam... albo... hehehhe  :lol: (dżołk ;) )
Cytuj

ale i tak moim zdaniem najłedniejszą dziewczyną na FZ-cie jest POLA  

hie hie :) pewnie Pola sie czerwieni tam przed kompem u siebie  :P  
Ale mimo,ze wiem, ze nie jestem idealem pieknosci, taka wlasnie sie czuje przy ... moim malym chlopczyku :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.211 sekund z 28 zapytaniami.