Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: *Przyjaciele*  (Przeczytany 21669 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
*Przyjaciele*
« : 2004-12-13, 16:15 »
W tym temacie możemy dziękować Przyjaciołom za to, że są... opowiadać o nich, o relacjach z nimi, pisać dla nich, dzielić się refleksjami na temat przyjaźni. :D

p.s. Można wymieniać ich imiona :wink: Bo przecież nie ważne, że forumowicze mogą nie znać naszych Przyjaciół, ważne żeby wspomnieć o nich, bo są dla nas tak ważni. ;)

Na dobry początek :)

Agata Budzyńska, 'Dla przyjaciół'.

Kiedy was nie ma to jakby nagle
Zabrakło w moim życiu muzyki
Kiedy Was nie ma to czas mnie straszy
Że przeminę, że będę chwilą
Kiedy was nie ma to jakby niebo
Miało się rozstać na zawsze ze słońcem
Kiedy Was nie ma dosyć mam wszystkiego
I pragnę stąd na zawsze odejść

Moi przyjaciele
Moi przyjaciele
Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną

Moi przyjaciele
Moi przyjaciele
Z wami wiem, że wszystko mogę
Że wystarczy tylko chcieć

Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować
Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma
Przytulam do was moją miłość
I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam

Milion aniołków narysuję
I wszystkie razem postrącam z nieba
Dom na górze wybuduję
I zagram klauna kiedy trzeba

Moi Przyjaciele


Dalma&Maja
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #1 : 2004-12-13, 16:22 »
Moja Przyjaciółka to MONICZKA W.
Za co jej dziękuje?? oj dużo by było pisania :) Jest wspaniałą osóbką  i jest rzeczyiwscie bardzo ważną osobą w moim życiu :) Zawsze umie doradzić, pomóc, jest wspaniała...  :D
Zapisane

golden

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #2 : 2004-12-13, 16:28 »
Kuba - najlepszy przyjaciel na świecie ;) za co dziękuje? za to, że jest, czesto pomoże, podniesie na duchu dobrym słowem, że mam się komu wygadać. Znamy sie całe życie... I w drugą stronę chyba działa to tak samo ;)

Lila - mimo że ostatnio sie sypie, dla niej najwieksze thx ;) za cały ostatni rok i te wszystkie wcześniejsze lata życia.

Oni wiedza ot ym doskonale, że jestem im wdzięczny za ich obecnośc ;) Jest jeszcze parę osób, które mozna policzyc na palcach jednej dłoni, ale nie będę sie juz rozpisywał ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

*Przyjaciele*
« Odpowiedz #2 : 2004-12-13, 16:28 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #3 : 2004-12-13, 16:31 »
Moją przyjaciółką jest Agnieszka.Obecnie mieszka w Irlandi,ale utrzymujemy nadal kontakt.Zobaczę się z nią dopiero w lutym,ale w dwie czekamy z niecierpliwością na to spotkanie.Dziękuje Agniesi za to,że jest w moim życiu i toleruje moje dołki i dołeczki,które tak często miewam.Jest niezastąpiona i kochana. Dziękuje Ci Siostro za wszystko!!
Aga chodziła z moim bratem do klasy(w liceum),a teraz ja chodzę z Agnieszki bratem do klasy :P
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #4 : 2004-12-13, 16:34 »
moja naj przyjaciółką jest Zaneta :D jest poprostu koffana :D

Niom i jeszcze oczywiście Sławek :D (szkoda że nie możemy sie spotkać)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #5 : 2004-12-13, 17:19 »
w moim zyciu przyjaciele sa niezwykle wazni... strasznie dziekuje im  za to że wspierają mnie w najtrudniejszych chwilach, zawsz emozna sie z nimi posmiac i poprostu za to, że są... myśle, że nie muszę pisać kto to... te osoby dobrze wiedzą :D... Nie zapomnijcie... mimo wszytsko- kocham Was :*  :D  :wink:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #6 : 2004-12-13, 19:46 »
:) Baaardzo sympatyczny temat :)
Chciałabym podziękować z całych sił - Wiktorii :) Poznanej z resztą jakiś rok temu na Fz ;)
Za co Jej dziękuję? Za wszystko, poczynając od tego, że poprostu jest - nieważne czy przy mnie, czy w domu, czy na drugim końcu Polski :) Jest, i zdaje sobie sprawę, jaką jest cudowną osobą :)
Dziękuję Jej za to, że potrafiła przetrwać ze mną moje najdurniejsze, najcięższe, lub najgorsze dni i humory. Ba, przetrwać - niee, nie przetrwałaś ze mną, nie przyglądałaś się :) Byłaś i jesteś ze mną całą sobą, zawsze byłaś/jesteś gdy Cie potrzebuję :)
Cierpliwie, ZAWSZE pomogłaś mi wstać po moich potknięciach, zawiązywałaś sznurówkę przez którą się przewracałam, i brnęłyśmy dalej :)
Jako chyba jedyna osoba, naprawdę potrafisz mnie zrozumieć, nie odwracasz się ode mnie..
Kłócimy się i godzimy - za to też dziękuję :)

Drugą osobą której chce mimo tego, że już nie trwamy razem jako przyjaciółki jest Asia - było fajnie, ale widać nie dałyśmy razy przetrwać :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #7 : 2004-12-13, 21:30 »
Lal.. :cmok:
« Ostatnia zmiana: 2005-04-24, 12:04 autor VioaoiV »
Zapisane

Agata:)

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #8 : 2004-12-13, 22:12 »
Kiedy czytałam ten temat, pomyślałam sobie o mojej najukochańszej przyjaciółce - Agnieszce. Ale za chwilę sobie przypomniałam, że już jej nie ma..... A to tak strasznie boli :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

*Przyjaciele*
« Odpowiedz #8 : 2004-12-13, 22:12 »

Dalmafreciak

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #9 : 2004-12-13, 22:47 »
Jeszcze pytanie o przyjaźni... Czy potraficie nazwać przyjcielem kogoś, kogo nawet nie widzieliście 'na żywo'?... W końcu przez net to inny rodzaj więzi... to nie to samo... ;)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #10 : 2004-12-13, 22:57 »
Cytat: VioaoiV
Yash.. dzieki za ta rozmowe- wiesz o czym mowie..

tak ,wiem ... :(

ja chciałam podziękować sheep ,mimo ,że się pokłóciłam i na zgodę coś się nie zapowiada. Ale dzięki ci za wszystko ,co dla mnie zrobiłaś :wink:.

No i ... i niektórym też dziękuję ,Poluśce :P ,basieq ,Vio także ,wiem ,jak jej teraz ciężko ... hm ,Koirze :) ,ilii ,amarae - :cmok:.
Zapisane
-

Lalaith

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #11 : 2004-12-13, 23:04 »
Cytuj

Czy potraficie nazwać przyjcielem kogoś, kogo nawet nie widzieliście 'na żywo'?

Tak :) Trudno, że np. nie mamy możliwości pogadać na żywo, ale ważne jest też to, że trwa ze mną 'przez neta' :) Rozmawia na gg, pociesza itp. :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #12 : 2004-12-13, 23:21 »
Ja tutaj mam specjalne pdoziekowanie dla Paliny :). Za wszytsko, ze cierpliwie czeka zawsze na mnie (bo ja sie dluuugo wygrzebuje), ze jest tez taką szajbuską jak ja i mozna z nią pogadac o wszystkim ;). Tylko ona tak na prawde wie kto mi sie podoba i tylkoz nią mam swietne zdjęcia i filmiki z sesji :-))).

Co do przyjaciół netowych to tez uważam ze są :). Chociaż przyjaciel normalny jest o wiele blizszy niz netowy, ale czasami lepiej wygadac sie komus kto mieszka daleko daleko..
Oprocz tego mam bardzo dobrych 'psieli' ;) Kasia, Szymon, Sławek (ktory zawsze obrywa za mnie i za Kasie  :P  ;) ) :wink:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #13 : 2004-12-13, 23:23 »
Trudno to w takich kategoriach oceniać, ale myślę, że jednak silniejszą więź emocjonalną ma się z osobą, która jest blisko (dosłownie). Przynajmniej tak mi się wydaje...
Co nie znaczy, że przez net nie można z kimś 'trwać', dzielić się radościami, smutkami, pocieszać, jak to powiedziała Lal. :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #14 : 2004-12-14, 00:24 »
Nie mam przyjaciół...
Myślałam że mam, nawet kilku, ale się myliłam.
Zostawili mnie w najgorszych chwilach mojego zycia, wszyscy sie odemnie odwrócili...
Ale teraz ich nie potrzebuje, bo mam kogoś ważniejszego :)
Z kim moge pogadać i chyba jest też moim najwspanialszym przyjacielem  :roll:  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

*Przyjaciele*
« Odpowiedz #14 : 2004-12-14, 00:24 »

Agata:)

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #15 : 2004-12-14, 07:40 »
Talagia to tak jak u mnie. Też myślałam, ze mam przyjaciół, ale pomyliłam się.  Kiedy zaczęło się coś między nami psuć, obydwie się ode mnie odwróciły i zajeły sobą. Brak przyjaciela boli, ale za to mam wspaniałych kumpli, którzy nie sa tak zawistni ;) A kiedy chce się wygadac i wypłakać, w szkole jest taka jedna osoba..... Dzięki jej za to :* No i mam też FZ ;)
Zapisane

golden

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #16 : 2004-12-14, 11:48 »
Cytuj
Czy potraficie nazwać przyjcielem kogoś, kogo nawet nie widzieliście 'na żywo'?... W końcu przez net to inny rodzaj więzi... to nie to samo...

Nie to samo, jasne... Ale takiej osobie tez można zaufać, nawet łatwiej jest sie często wygadać, bo np nie trzeba patrzeć w oczy drugiej osobie.
Za taka obecnośc dziękuję Whiper ;) Dzięki Madzia :mrgreen: szok, ze wytrzymujesz ze mną na gg juz półtorej roku :lol:
Zapisane

whiper

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #17 : 2004-12-14, 13:56 »
Cytuj

Nie mam przyjaciół...

Ja również. Mam tylko dobrych znajomych.  "Przyjaciele" zawsze okazują się tylko dobrymi znajomymi... nie wiem, może za dużo wymagam od przyjaźni ;)
Cytuj

Czy potraficie nazwać przyjcielem kogoś, kogo nawet nie widzieliście 'na żywo'?

Nie wiem, czy taka przyjaźń istnieje. Na pewno to nie to samo, co na żywo.

Golden, i vice versa ;). No ja wytrzymała jestem, a co!
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #18 : 2004-12-14, 13:59 »
Czasem faktycznie lepiej jest wygadać się komuś obcemu, mało tego, nie tylko obcemu ale i komuś, kogo nawet nie widzisz. ;)
Nie musisz się wstydzić niczego przed taką osobą, jeśli wiesz, że jej nigdy w życiu nie zobaczysz, poza tym ona nie wygada tego co powiesz nikomu (a nawet jeśli, kogo będą interesować problemy osoby, której kompletnie nie znają? :P )
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #19 : 2004-12-14, 14:17 »
No ja nie wiem... czy to mozna nazwać przyjaźnia, ale chyba nie... Znamy sie z Karoliną z jakieś 9 lat, ale nie jest to chyba osoba której mogę zaufać, gdy odeszłam ze szkoły, boję sie wogóle myśleć, co o mne mówią... No narazie na nikogo takiego nie trafiłam, kog moglabym nazwać przyjacielem... Jest kilka osób które bardzo lubię: Asia, Kasia, Marta, Aga, Natalka, ale nie jest to przyjaźń.
Przez pewnien okres czasu byłam tak kompletnie zalamana, ze gdyby nie pewno osoby z Fz, to nie wiem co by sie działo. To były jedyne osoby z którymi gadałam, bo w moje obecnej szkole jakos sie nie mogłam doadać i poprostu nie mialam nikogo takiego.
w tym trudnm dla mnie okresie, chyba najbardziej pomogła mi Pola , to właśnie ona tyle razy wysłuchała mnie, pomogłą  :cmok:.
No z takich internetowych osóbek to jeszcze:
Aleb, Whiper - gdyby nie ty, w namawianiu roziców na bsa, byla bym 10 lat za murzynami (i wiem, ze czasami nie chiało Ci sie ze mna gadać, a ja cie zamęczałam, no ale cuż ;) ) , Aniutek, Apiska, Basiek,Dalma, Aisa, Olcia - fdziekuje wam za wzystko ;)
a no i jeszcze Yashima :cmok: , czasami naprawde mam Cię dosyc, wkurzasz mnie strasznie, ale...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #20 : 2004-12-14, 15:24 »
Cytuj

Jeszcze pytanie o przyjaźni... Czy potraficie nazwać przyjcielem kogoś, kogo nawet nie widzieliście 'na żywo'?... W końcu przez net to inny rodzaj więzi... to nie to samo...

no pewnie ze tak. prawda kasiu? :hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

*Przyjaciele*
« Odpowiedz #20 : 2004-12-14, 15:24 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #21 : 2004-12-14, 15:27 »
Ja też nie mam przyjaciół... :( Tych ze "świata realnego". Mam natomiast przyjaciółkę z internetu, Olę. Znamy się ponad 3 lata i jest dla mnie jak siorka. Wie o mnie wszystko... Nię boję się, że to jakiś zbok, wiem, że ona to ona i ufam jej bezgranicznie. Ma do mnie niedługo przyjechać... :) Dziękuję Ci, Olu, że jesteś :* 8)  :)  :D
Zapisane

Ax

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #22 : 2004-12-14, 16:10 »
Nie mam przyjaciół :(
Zapisane

whiper

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #23 : 2004-12-14, 16:18 »
Ja bym nie wygadała się komuś obcemu przez net ;). Znaczy obcemu, ale znanemu przez net tak  :lol: . Są i osoby, z którymi długo gadam, ale jakoś nie złapały u mnie zaufania... róznie to bywa. W prehistori zamiarem poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach (> kynologia, charty) bylo kontynuowania znajomosci na real. Niestety nie zawsze jest to możliwe.
I z własnego doswiadczenia powiem, ze nawet do netowych znajomosci mozna sie dosc mocno przywiązac ;).

Jednak przyznam, że trudno mi zrozumieć osoby, które się nie znają, a zapraszają się do domu... to taki "szok termiczny"  :P
Zapisane

golden

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #24 : 2004-12-14, 17:49 »
Cytuj
I z własnego doswiadczenia powiem, ze nawet do netowych znajomosci mozna sie dosc mocno przywiązac .

I nie tylko Ty :hehe:

Jeszcze raz wrócę do moich przyjaciół spoza Internetu. Są dwie osoby, o których mówiłem, którym ufam bezgranicznie. Ale są tez osoby, które ufają tylko mnie, a ja traktuje ich jak dobrych znajomych. Aga, Kaśka, Magda, Tytus... Mój brak zaufania do ludzi jakoś nie pozwala sie bliżej z kimś zżyć ;)
Tak samo bałbym się spotkać z kimś poznanym np na forum :P Długie gadki na gg, tez byłaby duża trema :lol: na pewno nie potykałbym sie u kogoś czy u mnie w domu. Na pewno w jakimś publicznym miejscu poza domem.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #25 : 2004-12-14, 17:58 »
Ja to poza internetem mam tylko jednego kolege i jednego prawdziwego przyjaciela.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #26 : 2004-12-14, 18:06 »
ja również ni mam takiego prawdziwego przyjaciela  :(  i czasem mi z tym źle bo nie mam się komu wygadać.. co prawda jest Kasia ale nie jest ona osobą której powiedziałabym wszystko i której całkowicie mogę zaufać.. wiem że ona mi ufa, ja jej niby też ale nie tak do końca by zdradzić jerj swoje najskrytsze tajemnice... chociaż i tak wie o mnie wiele ;)
mogłabym tutaj wymienić 'przyjaciółki' poznane przez neta z którymi nigdy się nie spotkałam albo też spotkałam lecz nie mamy ze sobą kontaktu takiego że możemy się widywać bo dzieli nas trochę kilometrów.. takimi osobami są Kasia, Ania, Asia.. pomogły mi kiedy na prawdę straciłam chęć życia, kiedy zaczęło się wszystko walić, pocieszały mnie w chwilach dla mnie na prawdę trudnych  :( nie wiem co bym bez nich zrobiła ;)

ale mimo że są właśnie te osoby poznane przez neta to brakuje mi przyjaciela na real który by przytulił, pocieszył itp.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #27 : 2004-12-14, 18:09 »
Wiesz lepiej zawsze nie mieć długo przyjaciela (jak ja) a potem mieć tego prawdziwego.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

*Przyjaciele*
« Odpowiedz #27 : 2004-12-14, 18:09 »

Emilka

  • Gość
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #28 : 2004-12-14, 20:43 »
Madzi dziekuje za to ze jest moim kochanym Madziutkiem  :D
krotko ale wyraza wszystko.

Ja rowniez mam traume z przeszlosci jezeli chodzi i nawiazywanie glebszych relacji emocjonalnych kiedy wraz z podstawowka stracilam moja najlepsza kumpele, trafilam do jednej klasy z Magda, znalysmy sie od piaskownicy ale ja przyznam ze kiedys to nawet madzi specjalnie nie lubilam  ;)  dzisiaj nie umiem bez niej zyc a teraz gdy jest chora i nie ma jej w szkole bardzo to przezywam  :P  co z tego ze pozostale kumpele wyciagaja mnie na herbatke czy na "balkon" ( ehh to takie miejsce w szkole :P ) skoro moj Madziutek siedzi samw  domu i sie nudzi :(

Teraz dopiero naprawde zaznalam prawdziwje przyjazni i jestem za to Madzi bardzo wdzieczna  8)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
*Przyjaciele*
« Odpowiedź #29 : 2004-12-15, 16:06 »
W nowej klasie poznałam Olę (nie mylić z tą z neta :mrgreen: ) i tak mam cichutko nadzieję, że się bliżej zaprzyjaźnimy... Takiej osoby jak ona szukałam, ciekawe, czy okażemy się pokrewnymi duszami?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.