Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do dołu

Autor Wątek: *Przyjaciele*  (Przeczytany 21671 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #240 : 2005-12-08, 11:16 »
Ropucha, bd good :)
A ja jeszcze chciałabym poznać Veronicę, Monę and many many others :tuli:
Zapisane
Why so serious?

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #241 : 2005-12-11, 18:37 »
Teraz mogę się tu śmiało wypowiedzieć, bo wiem jak jest między mną, a innymi :)
Na początku chciałabym podziękować Ani Jest największą podporą w trudnych dniach i chwilach. Czasami nie możemy się dogadać, przecież zawsze nie może być różowo, ale tyle razy mi pomogła, doradziła, rozśmieszyła. To ona zna mój największy sekret :)
Następnie Asia - wierna towarzyszka świetnych akcji, ale i wspaniała i godna zaufania osóbka :). Kasia -zawsze, kiedy nawet bywam dla niej okropna (:P) jest gotowa pomóc. Między naszą czwóką (ja, Ania, Asia, Kasia) różnie bywa, ale wiem, że na Kasię mogę (jak zzresztą i na inne też) liczyć, bo nigdy się nie odwróci i powie złego słowa :)
Teraz Oliwia (Yashima). Ile razy wysłucha kiedy ja nie mogę porozumieć się z koleżankami, ile razy doradzi jak postąpić :) Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć ;)
I Marta. Między nami jest różnie, niestety Martuś mieszka daleko i kontaktujemy się głównie listownie, ale i w teki sposób mogę się wyżalić. Wiem dużo o niej, ona wie dużo o mnie i zawsze doradzi w śmiechowaty sposób, żeby świat nie wydawał się zły. I choć teraz wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania, nie wiem, czy nadal będziemy w tak bliskich kontaktach, ale dziewczyny przekonują mnie, że tak, więc mam nadzieję !  :*
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #242 : 2005-12-11, 18:50 »
A ja mam 2 przyjaciolki, pierwsza to taka najwieksza, "siostrzyczka" moja kochana czyli nie-doje-balska (sorki :P ) twisterka numer 2 < bo ja jestem n.t..n 1 :lol:) czyli Doda :cmokkk:. Wiem ze moge jej zaufac, ze sie na niej nie zawiode i wogoleto taka pozytywna wariatka :D
A 2 to Monia, nie jest taka 100 % przyjaciolka ale mamy podobne problemy wiec sie b.dobrze rozumiemy, wiem ze moge z nia pgadac na kadzy temat.
Dziekuuuuuje Wam moje wariatkiiii ze jestescie :*

A oprocz tego moimi przyjaciolmi sa ludzie z FZ :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #242 : 2005-12-11, 18:50 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #243 : 2005-12-11, 19:39 »
Teraz od półtora roku, moją naj, naj lepszą przyjaciółka jest Agata ;) Super sie z nią rozumiem, rozmawiamy ze sobą o wszystkim, nie kłucimy sie, ZAWSZE mogę na nią liczyc, mamy wspolne zainteresowania(np. psy)
Dziękuje jej za wszystko co dla mnie zrobiła  :cmokkk: jest to bardzo bliska dla mnie osoba ;)

Nie wiem czy inne osoby mogę nazwac przyjacielem, niby tak, ale niby nie ;) heh sama nie wiem :P

ostatnio jednak dosyc blosko jestem z "kolegą" ale to chyba jeszcze nie to :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #244 : 2005-12-11, 19:47 »
A ja mam dwie pryjaciółki.... tworzymy Trójcę Świętą ;) (ostatnio wymyśliła jedna z nich że jesteśmy sis ;) )Więc tak:
Klaudia to moja przyjaciółka już od 3 klasy podstawówki. Biorą nas czasem (nawet nie czasem) za siostry bo jestesmy podobne z wyglądu... miałyśmy podobne gusta, ale się zmieniło.....bo już inni chłopacy nam się podobają na szczęście ;)
Dominika dołączyla do nas jakiś rok, może pół roku temu.... Baba przy której nie da sie nudzić ;)
No i stworzyłyśmy Trójcę.... za co im dziękuję?? Za to że są, że mogę zawsze na nie liczyć.... THX MOJE SIS :tuli:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #245 : 2005-12-12, 10:48 »
A ja... Ja się chyba nie nadaję do przyjazni :( Miałam / mam trzy przyjaciółki. Już od ponad dwóch lat, gadałysmy ze soba o wszystkim. Ale teraz wydaje mi sie, ze one zaczely sie bardziej kumplowac w trójke, mnie coraz czesciej traktuja jak zwykła kolezanke. Nie wiem, może jest jeszcze jakaś szansa na to, że znowu bede sie z nimi tak dobrze dogadywac, ale szczerze mówiac to watpie czy  to możliwe :( To w ogóle jest dla mnie głupia sytuacja, bo od dłuzszego juz czasu  (jakiegos miesiaca) po prostu jest inaczej, pomimo ze teoretycznie nie jestesmy skłócone. Nie wiem czy ktos rozumie co mam na mysli :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #246 : 2005-12-12, 19:13 »
Taruniu, ja tak miałam pare razy, że Klaudia odskakiwała na boki i głównie z tą 'nową' się spotykała.... ale w końcu się kłócila z nimi i było jak dawniej... a jak raz odskoczyłam ja, to przyprowadziłam Domę do trójcy ;) Ale moze pogadaj szczerze z którąś z nich.... może one.... nie zauważają czy co, że zaczęły Cię zaniedbywać??? Zdziałaj o co... Będzie doobrze :tuli:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #247 : 2005-12-12, 20:44 »
Chciałabym żeby było dobrze. Ale to chyba naprawde juz niemozliwe. Dzisiejszy dzien mnie tylko utwierdzil w tym przekonaniu. Juz na poczatku lekcji one się gdzieś na popołudnie umówiły. Nie wiem na co, rozmawialy o tym ciagle szeptem więc nie słyszalam dokladnie. Ale widać, że było to coś albo waznego dla ktorejs z nich albo interesujacego. Cały czas rzucaly  o tym półsłowka albo na ucho cos sobie nawzajem mówily. Jak ja próbowalam z nimi gadac (na neutralne tematy, nie chciałam się wtrącać), to chwile normalnie rozmawialy, a po momencie znowu tylko w trzy zaczynaly gadac (i to w niezbyt grzeczny w stosunku do mnie sposob - raz jak szlysmy korytarzem to poszly kilkanascie metrow do tylu, a drugi jak stałysmy przed klasa w takim jakby kolku w czworke, to one trzy w pewnym momencie kolko zaciesnily objely sie no i zaczely rozmawiac w tym zamknietym kółku). Mi bardzo zależy na przyjaźni z nimi, ale nie mam zamiaru wpraszać się tam, gdzie mnie nie chcą. A widze ze w ich paczce zaczyna brakować dla mnie miejsca. Te rozmowy to zreszta nie koniec dziesiejszych niemilych ich zachowan, ale reszty nie bede juz opisywac. Nie wiem, czy warto jeszcze starac sie odbudowac ta przyjazn :? Bo podobne sytuacje zdarzaja sie juz od okolo miesiaca i od tego czasu z drobnymi przerwami ja cały czas jestem taka przyjaciolka " zawieszona". No i jeszcze mama jednej z nich mnie bardzo nie lubi, wole sobie nawet nie wyobrazac co ona zdazyla juz o mnie nagadac swojej córce :roll:


Data wysłania: 2005-12-12, 19:36
Przed chwila gadałam z A. na gg. A własciwie to zaczelam rozmowe, ale nie mam ochoty jej kontynuowac. :roll: W szkole, jeszcze przed tym calym ich umawianiem sie powiedziala ze dostala zdjecia (nieistotne jakie ;) ) na maila. Ustalilysmy ze mi je przesle. Sama z siebie oczywiscie nei przeslala, wiec spytalam jej (na gg) czy mi je pokaze. Odpowiedziala ze "nie bardzo, bo co prawda ma je na poczcie ale jej sie nie  chce" :( Jakby faktycznie duzym problemem bylo przeslanie zalacznikow dalej... Ja na to odpisalam tylko "aha". No i koniec naszej rozmowy. Chcialam jej spytac o ich stosunek do mnie ostatnio, ale zrezygnowalam, bo po tej jej odpowiedzi bylo wszystko doskonale widac  :|
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #248 : 2005-12-12, 21:18 »
Tarunia, :tuli:
JA bym chciała uściskać moje naj naj naj najlepsze kumpele:
~ Paulina, Polka(Shall, ewentualnie ;) ) - kumpluję się z nią od jakichś 8 miesięcy. Pomaga mi w wielu problemach, często pociesza... A ja się jej odwdzięczam. Ostatnio nie mamy dla siebie za dużo czasu, Palulina chodzi do francuskiej klasy.
~ Kasia - Kasia moja kochana... Ja sie z nią znam od 7 lat. Kasia mi pomaga z chłopakami ;) Ja jej też, u niej sa niesamowite koncerty, w którym wydajemy  siebie naturalne odgłosy :lol:
~ Angela - 4 latka razem ;) Było parę kryzysów... Ale i tak jest moją kumeplką od serca. Także do francuskiej klasy, więc mamy dla siebie mało czasu...
~ Klaudia and Paula - z nowej klasy. Są najbardziej w porządku z całej klasy, ufam im w 1000%. Pomagają mi, wyciągają z dołków...
Ogółem, KOCHAM WAS!!!!!!!!
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #248 : 2005-12-12, 21:18 »

agrrr

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #249 : 2006-01-18, 17:07 »
ee..podobno sa...
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #250 : 2006-01-18, 17:16 »
...teraz ja się czuję urażony... ^^
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #251 : 2006-01-18, 17:20 »
lol < zastanawia sie co by tu napisac >
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #252 : 2006-01-18, 17:31 »
...prawdę... może "odczep się buraku" czy coś w tym stylu ? -.-'
Zapisane

agrrr

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #253 : 2006-01-18, 17:35 »
=> a to Twoim zdaniem bedzie prawda? =>
 poza tym ladnie to sie tak na gg chowac? LoL
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #254 : 2006-01-18, 17:41 »
poza tym ladnie to sie tak na gg chowac? LoL
wyłączyłem gg i odrazu chować... taa... po za tym po co ma być włączone jak i tak nie napiszesz ? =>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedz #254 : 2006-01-18, 17:41 »

agrrr

  • Gość
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #255 : 2006-01-18, 17:45 »
bo ja sie nie lubiee narzucac nooooooo
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: *Przyjaciele*
« Odpowiedź #256 : 2006-01-22, 18:23 »
przyjaciolke mam bardzo Fajną bardzo ją Lubie i bardzo za nia tesknie  ale wiem ze my mieszkamy daleko od siebie ale ja chce sie spotkac :( na wakacjie 
 nio sorry z a t opic   ale musiałam sie wygadac :)
Zapisane
..... infde...
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 26 zapytaniami.