Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: ****NOC*****  (Przeczytany 6725 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
****NOC*****
« : 2005-02-06, 22:18 »
No wlasnie...
W ciemnosci lepiej mi sie zyje.
Potrafie ze zrozumieniem spojrzec na wiele spraw, ktorych w ciagu dnia nie rozumialam, nie umialam do nich prawidlowo podejsc.
Potrafie lepiej wyrazac swoje uczucia.
Potrafie lepiej sie porozumiec, po prostu potrafie rozmawiac.
Jest... SPOKOJNIE... mija zlosc, gniewny smutek... najwyzej jest MELANCHOLIA, czy moze ZADUMA... nie wiem...
I duzo lez, ostatnio z przewaga szczesliwych...

-----
A Wy? Wolicie dzien, czy noc...?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
****NOC*****
« Odpowiedź #1 : 2005-02-07, 10:06 »
Uwielbiam noc. Zdecydowanie bardziej od dnia. W dzień muszę oglądać te wszystkie zakmłamane ryje :grr: A w nocy? Cisza, spokój, nie kłócę się z matką... sielanka
Zapisane

KikerS

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #2 : 2005-02-07, 10:27 »
Noc... ja w nocy śpie.. ale nie zawsze :P w nocy pisze wiersze :lol: które nigdy nie widziały światła dziennego :P  czytam książki.. i nikt mi nie przeszkadza bo wszyscy śpiom..  spokój i harmonia :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #2 : 2005-02-07, 10:27 »

golden

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #3 : 2005-02-07, 13:47 »
Kocham noc. Z wielką chęcia mógłbym sie przenieść na nocny tryb życia. Niestety świat ludzi jest stworzony do życia w trybie dziennym... Może to i lepiej???
Noc to dla mnie jedyny czas na przemyślenia, spokój, nie ma wtedy niczego co mogłby mi przeszkadzać. Noca mogę wkońcu spokojnie usiąść w fotelu i pomyśleć nad tym co się dzieje... A dzieje się aż za wiele...
Rzadko którą noc przesypiam w całości :) Najczęściej siedzę do 2 lub 3 w nocy i robie to, na co w dzień nie mam czasu, możliwości, chęci... Odstresowuje się, przede wszystkim nie myśląc o problemach. Jedynie jak mam doła, to potrafię cała noc przemyśleć nad czymś, co dotknęło mnie w dzień i w pewnym momencie nagle ocknąć się z tekstem "O, świta"... :roll:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
****NOC*****
« Odpowiedź #4 : 2005-02-07, 15:04 »
hmmm ja też bardzo lubię noc, ostatnio przekonałam się o tym jeszcze bardziej jak późnymi wieczorami (ostatnio koło lub po północy  :lol: ) wychodzę z psem do ogrodu. jestem sama, cisza, spokój. bardzo to lubię. zwłaszcza że uwielbiam ciemność i nie mam potrzeby 'odsypiania' zaleglości :wink:  poza tym kto się ze mną nie zgodzi, że noce z przyjaciółmi są najweselsze? zwłaszcza poza domem, na rożnych wycieczkach w szczególności...  :wink:  :lol:

prawdziwe życie zaczyna się nocą  :evil:
Zapisane

Raven

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #5 : 2005-02-07, 15:15 »
Będę tendencyjna i też powiem, że uwielbiam noc... Cisza, samotność, snucie marzeń i planów... Wspaniale jest usiąść sobie na parapecie i powyglądać przez okno... Ciemność, gwiazdy, księżyc i las nieopodal... Chciałoby się pojeździć konno w nocy po lesie... Istna wolność... :evil:
Cytuj

poza tym kto się ze mną nie zgodzi, że noce z przyjaciółmi są najweselsze?

Osobiście wolę spędzać czas w samotności... :evil:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
****NOC*****
« Odpowiedź #6 : 2005-02-07, 15:35 »
kiedyś napisałam, ze "noc to najpiękniejsza pora dnia" ale teraz widzę, że każda pora ma swój urok. zachody słońca i mroźne poranki, upalne przed czy mroźne popołudnia. każda pora ma swój urok :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

whiper

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #7 : 2005-02-07, 15:40 »
Też uwielbiam noc, ale dla mnie starcialby całą swoją magię, gdyby ludzie się przestawili na tryb nocy  ;)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #8 : 2005-02-07, 16:01 »
ja.... yyy..... boje sie nocy mówiac szczerze!! jest w tedy ciemno i ... tak strasznie tajemniczo..... wiem ze to obciach ale ja np. w nocy boje sie wychodzic z domu nawet po chleb wiec co dopiero do jakiegos lasu na spacer w swietle ksiezyca!!
ksiezyc mnie przeraza.. poprostu przeraza!! :oops:  :oops:  :oops:  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #8 : 2005-02-07, 16:01 »

Wiedźma

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #9 : 2005-02-07, 16:23 »
Uwielbiam noc i w ogole jestem nocnym markiem. W dodatku o poznych godzinach, zwlaszcza jak juz leze w lozku, przychodza mi do glowy najlepsze pomysly i przypominam sobie o tysiacu spraw, ktore najlepiej od razu zrobic ;) Niestety, jesli trzeba codziennie rano wstawac, to nie ma siedzenia po nocach, a ledwo przyloze glowe do poduszki - zasypiam.
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #10 : 2005-02-07, 16:26 »
ja gdyby niebyło szkoły to najchętniej żył bym w nocy, a w dzień spał :evill:
Zapisane

KikerS

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #11 : 2005-02-07, 18:06 »
i znowu wszystko przez tą szkołę  :grr:  :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #12 : 2005-02-07, 19:01 »
Cytat: Wiedźma
Uwielbiam noc i w ogole jestem nocnym markiem. W dodatku o poznych godzinach, zwlaszcza jak juz leze w lozku, przychodza mi do glowy najlepsze pomysly i przypominam sobie o tysiacu spraw, ktore najlepiej od razu zrobic ;)


Dokładnie :tak: .

Lubię też poranki, jak dopiero wschodzi słońce (o ile uda mi się tak wcześnie wstać :lol: ) i zachody słońca. Kocham zachody słońca :kocham: .
Zapisane

mafinia

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #13 : 2005-02-07, 19:07 »
lubie noc a zwlaszcza gdy niebo jest bez chmurki....
mam okna polaciowe nad lozkiem i widze cale niebo ksiezyci gwiazdy eh...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
****NOC*****
« Odpowiedź #14 : 2005-02-07, 19:15 »
Noc ma swój wielki urok...Wiadomo że nikt ci wtedy nie przeszkodzi w oddaleniu sie w głąb swoich myśli. Żeby odpocząc nie zawsze trzeba spać, czasami wystarczy się poprostu wyciszyć
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #14 : 2005-02-07, 19:15 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
****NOC*****
« Odpowiedź #15 : 2005-02-07, 19:20 »
Cytat: Malka
Uwielbiam noc. Zdecydowanie bardziej od dnia. W dzień muszę oglądać te wszystkie zakmłamane ryje :grr: A w nocy? Cisza, spokój, nie kłócę się z matką... sielanka

nic dodać, nic ująć...
Owiele bardziej wole te pore doby...  Mam czas na przemyślenie różnych spraw, a w ciągu dnia jestem zabiegana i na nic nie mam praktycznie czasu, poprostu lubie ciemność i moje oczy są do niej przyzwyczajone. Jest cisza i spokój... Ahhh cudownie
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

DeeDee13

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #16 : 2005-02-07, 19:45 »
Ja uwielbiam chodzić w nocy po ulicy z przyjaciółką. Ale sama to raczej nie...
No ale hmmmm nie robimy tego za często nio boooo, moja mama nie lubi jak chodzę gdzieś w nocy, bo twierdzi że to niebespiecne, wzasadzie to ma racje....
Zapisane

golden

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #17 : 2005-02-07, 19:55 »
Cytuj
poprostu lubie ciemność i moje oczy są do niej przyzwyczajone. Jest cisza i spokój...

dokladnie ;) Ostatnio często nocne zaległości odrabiam w dzien... Czesto ktos ma do mnie o to pretensje... no coz :P Ale wqrza mnie, ze w ciagu dnia, nawet 2 godzin nie moge przeznaczyc na spokoj... dlatego wlasnie kocham noc.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #18 : 2005-02-07, 22:39 »
Cytuj

jak dopiero wschodzi słońce (o ile uda mi się tak wcześnie wstać

No teraz zima to nie takie trudne ;)
Zapisane

absencja

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #19 : 2005-02-08, 13:53 »
tak, noc jest zdecydowanie najlepsza:)
Cytuj

Chciałoby się pojeździć konno w nocy po lesie... Istna wolność...  

jechałam w nocy przez las(las, a nie ścieżki w lesie) i średnio to było zabawne, bo nic nie widziłam i musiałam próbowac nie zostać na gałęzi. ale potem wyjechaliśmy na łąki i to był odlot:)))))
Zapisane

*Antek*

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #20 : 2005-02-08, 14:35 »
noc...jak to pieknie brzmi..kojarzy sie z cisza, spokojem i zaduma nad wlasnym zyciem...
kocham noc...moge wtedy pomyslec nad wieloma sprawami ktore czesto umykaja mi w dzien, moge w spokoju przemyslec co powiem przyjaciolce jak ja spotkam, moge marzyc, kochac, podziwiac jej piekno ktore kryje w sobie, patrzec na gwiazdy z zaduma czy...gdzies w tym wielkim wszechswiecie jest jeszcze jakies zycie, jakas planeta podobna do naszej i czy kiedys bedziemy mogli poznac te planete....kocham stac w oknie noca gdy ksiezyc jest w pelni i on oswietla cala okolice widze wtedy wszystkie zalety i wady mojego osiedla...w noc potrafie sluchac...potrafie normalnie zyc, bez problemow spokojinie i powoli uwielbiam noc...jes najpiekniejsza pora doby....i to wlasnie ona daje mi zycie........
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #20 : 2005-02-08, 14:35 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
****NOC*****
« Odpowiedź #21 : 2005-02-08, 14:48 »
Cytuj
Uwielbiam noc i w ogole jestem nocnym markiem. W dodatku o poznych godzinach, zwlaszcza jak juz leze w lozku, przychodza mi do glowy najlepsze pomysly i przypominam sobie o tysiacu spraw, ktore najlepiej od razu zrobic

dokładnie! Uwielbiam noc...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #22 : 2005-02-08, 16:56 »
Cytuj

jechałam w nocy przez las(las, a nie ścieżki w lesie) i średnio to było zabawne, bo nic nie widziłam i musiałam próbowac nie zostać na gałęzi

Noca fajnie sie jezdzi jak jest snieg. Inaczej jest to zbyt niebezpieczne, zwlaszcza poza sciezkami... A swoja droga co to za niszczenie lasu? Nie jezdzi sie poza sciezkami!
Zapisane

Nataila

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #23 : 2005-02-08, 16:57 »
Cytat: Wiedźma
Cytuj
Cytat:

jak dopiero wschodzi słońce (o ile uda mi się tak wcześnie wstać


No teraz zima to nie takie trudne ;)


No tak. Problem będzie dopiero latem ;) .
Zapisane

KikerS

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #24 : 2005-02-08, 19:51 »
ja kocham wschody i zachody nad morzem.. wschody są bardziej interesujące (jak dla mnie) ale nad morzem jestem tylko na wakacjach :(
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #25 : 2005-02-08, 19:59 »
noc właściwie gdybym nie miszkała z rodzicami to przypuszczam że spałabym z 2-4 godziny, tak przynajmniej jest jak jadą na ok. tydzień do niemiec a zdaża sie to średnio 2 razy na rok :( . a tak to zawsze przed zaśnięciem mam taką chwilkę zadumy, przemyśleń i często myślę jak rozegra się następny dzień...jutro mam mecz więc pewnie długo nie bedę mogła zasnąć...podniecenie?? :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #26 : 2005-02-08, 20:03 »
a ja ostatnią noc spędziłem nad jaworskim zalewem :) Czyste niebo, gwiazdy. Jedynym minusem było to, ze było tak bardzo zimno... Wiosna i latem bedzie o wiele przyjemniej :) Wtedy to już chyba wszystkie noce będę odsypiał w dzień :P
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #27 : 2005-02-08, 20:08 »
heh ja sobie nad morzem mieszkam...nie powiem wioki super a jeszcze fajniej jak jest sztorm...w tym roku był taki jeden że wywaliło z 10 takich dużych desek i jeszcze więcej takich mniejszych :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #27 : 2005-02-08, 20:08 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
****NOC*****
« Odpowiedź #28 : 2005-02-08, 20:13 »
ja zabardzo nie mam gdzie noca sie wybrać, chyba, że  z psem. Uwielbiam nocą z nim chodzić o wiele bardziej niż w dzień. Ciemno, bardzo mało ludzi i przede wszystkim spokój. Nie ma miejsc gdzie mogłabym chwile posiedzieć ( w nocy ) poza domem. Jeżeli pojade na działke to tam sie po polach można przejść i to gwieździste niebo, tylko jak napisał golden zimno jest.
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

golden

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #29 : 2005-02-08, 20:26 »
u mnie na szczescie jest pare takich miejsc ;) czesto wychodze na spacery w nocy, wiec nawet jak jest gdzies jakic menel czy lekko pijany człek, to i tak jestem już z nim na czesc/dziendobry/dobrywieczor :lol:  Jak wychodze z Loba, to tym bardziej nie mam sie czego bac :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 28 zapytaniami.