Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Dużo starszy  (Przeczytany 10439 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #30 : 2005-04-01, 23:58 »
Gucio  :nono:  Dobra dziewuszki ja to spać ide, papapa :cmokkk:  :D
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dużo starszy
« Odpowiedź #31 : 2005-04-02, 00:08 »
papapa... ja sie właśnie wyczyściłam :P no i co z tym menem zrobic?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Gucio

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #32 : 2005-04-02, 00:08 »
wiesz-pod wplywem % to ja bym nie chciala tego przezyc :P
kurde cos mi sie zdaje ze przez ten topik to mi sie coraz bardziej dudus podoba :D  :roll: 8) :lol: ale jazdaaaaa

cytuje wypoeidz rufdzika dzis na wolnej godzinie na dworkq siedze ja, dudus i rudzik, cos zeszlona wagary, potem na TE sprawy ( :lol: ) i w pewnym moemncie rudzik 'slawek moge sie zalozyc ze jak by dziamara z nami poszla to bys kur**e przelecial od razu' :lol: ale dziamara to taka pi**a z 3 c :lol: a dudus 'spier***aj ja tam wole bardziej wyrafinowany' zerk na mnie, przede mna Kaska siedzi a ja losia udaje ' o to Kaska sie nada' :lol: tekscik 'wole ciebie' :lol: albo poznioej ze mu siem chce wiecie co ;-) ja do niego 'opj ty napalencu kochany' a ten 'zrobisz mi alske' a ja 'wiesz, dzis to mi sie nie cche' :lol: glupie pytanie glupiaodpowiedz tyle ze niektorzy to wzieli serio  :wink:  :wink:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dużo starszy
« Odpowiedz #32 : 2005-04-02, 00:08 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dużo starszy
« Odpowiedź #33 : 2005-04-02, 00:12 »
hehe.... niezłe.... :lol: Ja mam tez takich kolegów zboczonych.... co druga lekcje nauczyciele do nich- "co wy ciągle o seksie mylicie", "wy jacyś niewyżyci jestescie".... a dziewczynki grzeczne :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Gucio

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #34 : 2005-04-02, 00:15 »
taaaaa....zwlaszcza ja taka grzeczna ze szok :lol:  :lol: zmien szkole i przyjdz do mnie :lol:
Zapisane

awia

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #35 : 2005-04-02, 09:09 »
"moj" jest pod 40 juz...heh,choc wcale nie widac. ma zone,dziecko.
jest 2 razy starszy.
ale tu zupelnie nie o to chodzi.
on nie jest wybitnie przystojny, niski.
ale....
jest niesamowity. bystry, inteligenty, z niesamowitym poczuciem humoru,
przy okazji jest lekko zlosliwy...
z tym czyms.
ma boski,cieply glos.

w moim przypadku to jest wlasnie..platoniczna milosc do nauczyciela w wydaniu czystym. tym bardzeij ze ja nie jestem naiwna i nic nie chce.
chcialabym spotkac kogos takiego jak on,stal sie moim idealem mezczyzny-przynajmniej wewnetrznie.

to jest najbardziej niezwykly czowiek jakiego w zyciu spotkalam.
i uwielbiam go ponad wszytsko choc ma takie odpaly ze najchetniej bym mu krzywde zrobila czasami.
ale to chyba norma.


psiara- za rok konczysz szkole, idziesz do L.O.
potraktuj swoje zauroczenie nim z przymrozeniem oka,
po prostu wrzuc na luz
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dużo starszy
« Odpowiedź #36 : 2005-04-02, 09:12 »
nie zmienie bo ja zmienie to nie bedzie tam M.S. :(:(

A myślisz ze my grzeczne? My tylko na takie wyglądamy :D

To co ja mam zrobić? Jak się odkochać?

Awia, jeszcze ten rok i kolejny.... Ten jest taki męski i kochany.... W tamtym roku go nienawidziłam, ale w tym roku zmieniłam swój stosunek do niego, on do mnie zreszta też. W tamtym roku mówił do mnie Alicja, a w tym Ala :) nienawidze jak ktos mowi do mnie Alicja :lol: On jest przystojny i ogólnie piękny....
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

M-ajka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #37 : 2005-04-07, 11:40 »
Może wam się to wydać dziwne, ale nigdy nie miałam takiego problemu... Ciekawe jak to jest... Chociaż jednak pewnie wolałabym nie wiedzieć, bo zakochać się jest bardzo łatwo, a gorzej jest z odkochiwaniem :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #38 : 2005-04-07, 15:51 »
Dziwne jesteście :P

Ja tam nie mam problemu bo nasz WFista jest stary, brzydki i stuknięty :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dużo starszy
« Odpowiedz #38 : 2005-04-07, 15:51 »

halina

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #39 : 2005-04-07, 15:52 »
a mnie uczy babka wfu :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #40 : 2005-04-07, 16:10 »
Mnie też :lol: .

Ale starsi faceci mi się podobają.
Zapisane

k_lap

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #41 : 2005-04-07, 18:53 »
Mam koleżankę, która jest już poślubie z dużo starszym facetem (mniej więcej wiek faceta, o którym pisze Awia). Tak wszyscy ich krytykowali za różnicę wieku, że tak nie wypada, ale ona tak wybrała i jest szczęśliwa. Są doskonałą parą i jeżeli są szczęśliwi, ja nie jestem przeciwna.
Zresztą mój Adaś też nie jest w moim wieku... jest 8 lat starszy i nie zamieniłabym go na żadnego innego faceta !!! Mieszkamy już ze sobą prawie rok i z każdym dniem upewniam się, że wiek nie gra roli, ważne by charaktery się zgadzały i obie osoby wiedziały, że to jest to, że właśnie tego pragną.
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dużo starszy
« Odpowiedź #42 : 2005-04-07, 22:45 »
Ja już się odkochuję. Tzn. uważam, że facet jest bardzo przystojny, jednak dowiedziałam się tak ciekwych rzeczy o nim, że stwierdzam, że nie jest zbyt ciekawy... taki pustak... :/
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

myszka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #43 : 2005-04-07, 23:40 »
Co najlepiej potwierdza, że to żadna miłość, tylko zauroczenie powierzchownością, coś jak wzdychanie do chłopca z plakatu ;)
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #44 : 2005-04-08, 13:17 »
A czego się dowiedziałaś, Psiara???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dużo starszy
« Odpowiedz #44 : 2005-04-08, 13:17 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Dużo starszy
« Odpowiedź #45 : 2005-04-09, 21:53 »
niezbyt specjalnych rzeczy..... wiesz co? zaraz ci wysle PW
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

MaŁren

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #46 : 2005-04-11, 20:40 »
dlaczego mnie też podobają sie starsi chłopcy...i mężczyźni...ale zakochuję się(boże jak to brzmi:P) w chłopcach w moim wieku...
Zapisane

Zorba

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #47 : 2005-04-12, 18:02 »
Cytuj

dlaczego mnie też podobają sie starsi chłopcy...i mężczyźni...

czujesz sie przy nich bezpieczniejsza,pozatem (co tez wchodzi często w ggre) lepiej jest powiedzieć "mam chloaka z 3 dimnazjum" niż z 1 :)
Cytuj

...ale zakochuję się(Boże jak to brzmi:P)

no jak brzmi ? Normalnie:)
Cytuj

w chłopcach w moim wieku...

bo najczęściej z nimi masz styczność ;)

Ja jak mialam z 8-9 lat zakochalam się  w nauczycielu baletu :P I w kimś tam jeszcze :P (to chyba byl ksiądz) bylo minelo :P

A tym co się kochaja w starszych facetach to powiem jedno: mi sie wydaje że to przeminie,spotkacie kogoś lepszego niz taki nauczyciel ;) mowie Wam ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #48 : 2005-04-12, 18:16 »
Cytat: Zorba
"mam chloaka z 3 dimnazjum" niż z 1 :)


E tam, jaka trzecia gimnazjum. Ja wolę kolegów mojego brata (lat dwadzieścia jeden) oraz mojego anglistę (lat dwadzieścia sześć) :P .
A teraz podoba mi się jeszcze starszy mężczyzna.

Cytat: Zorba
czujesz sie przy nich bezpieczniejsza


Racja.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #49 : 2005-04-12, 18:33 »
racja racja... ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #50 : 2005-04-12, 19:28 »
Cytat: Zorba
(to chyba byl ksiądz) bylo minelo :P

Tak w temacie - znam chyba kilkanaście dziewczyn, które bujają się w pewnym księdzu (w jednym wszystkie) i czasami mają sobie ochotę oczy wydrapać. Najciekawsze jest to, że wclae nie sa to jakies małolaty, są wśród nich licealistki i studentki...  :?  Jedna nawet (lat prawie 20) chodzi i rozpowiada jak to jej nie przytulił, czego miłeog razem nie robili i że byliby dzisiaj razem, gdyby nie to, ż epoznali sie tuż po jego święceniach...  :?  
I to już jest zdrowa przesada...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dużo starszy
« Odpowiedz #50 : 2005-04-12, 19:28 »

myszka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #51 : 2005-04-13, 00:09 »
Kasia, u mnie w liceum byl taki ksiądz, co latał za moją przyjaciółką... a wszystkie dziewczyny za nim... młodziak taki, jak poznał Monikę to mu lekko odwaliło, biegał za nią po korytarzach, zaczepiał... :roll: A dziewczyny inne jego z kolei, zawsze miał wianuszek... przez to go naprawdę znielubiłam... Tzn bardziej przez to pierwsze, latał jak kocur w marcu, serio :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #52 : 2005-04-13, 18:02 »
No to juz jest wybitnie wina księdza. Wiadomo, że to, kim jest do czegos go zobowiązuje. Jest tez cżłowiekiem i każdemu moze się zdarzyć zauroczenie/zakochanie itd, ale w jego sytuacji afiszowac się w ten sposób...
Natomiast to, że ma wianuszek wielbicieli nie jkest jego winą... To juz tak bywa z młodymi księżmi - jak to mój kolega podsumował: to najczęsciej wrażliwi fdaceci, zawsze elganccy, zadbani, grzeczni itd. A na takie gimnazjalistki czy licealistki to działa...
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #53 : 2005-04-13, 19:20 »
u mnie w szkole nie da rady sie zakochać w księdzu, choć nie wiem jakby się starał...w takim księdzu to nawet ślepy głupiec by się nie zakochał :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Dużo starszy
« Odpowiedź #54 : 2005-04-13, 19:25 »
Kasia, wiem, że to, że miał fanki, to nie jego wina, ale w kombinacji z tym jego lataniem... po prostu kojarzylam go już tylko z podrywactwem i w każdym jego geście do fanek doszukiwałam się już potem zachęty dla nich, chociaż z perspektywy czasu wiem, że tak nie było ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Dużo starszy
« Odpowiedź #55 : 2005-04-25, 22:19 »
heh w naszych ksiedzach tez nie sposb sie zakochac :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Elven

  • Gość
Odp: Dużo starszy
« Odpowiedź #56 : 2005-04-26, 07:46 »
Dziewczyny lubią starszych ;).
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Dużo starszy
« Odpowiedź #57 : 2005-04-26, 08:02 »
Dziewczyny lubią starszych ;).

No bez przesady. Bo jeszcze zacznę się obawiać, że nie jestem dziewczyną ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dużo starszy
« Odpowiedz #57 : 2005-04-26, 08:02 »

Elven

  • Gość
Odp: Dużo starszy
« Odpowiedź #58 : 2005-04-26, 08:05 »
He he. No ale przecież tak się mówi :P. Z kolei jak do mnie leci jakaś z 5-tej klasy, to jakoś mnie nie ciągnie do młodszych, może dlatego, że kocham inną :P :P :P.
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Odp: Dużo starszy
« Odpowiedź #59 : 2005-04-26, 08:22 »
Cytuj
zako[********]ę się
o lol, jaka cenzurka  :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.