Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"  (Przeczytany 6359 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
Śmiać się czy płakać?
Na każdym kroku ktoś robi się na "mhrocznego".
Siędzę przed tv. "Skaczę po kanałach"
O, VIVA. Łomatko, a co to ma być?
Jakiś dzieciak z pomalowanymi na czarno oczami, z kolczykiem w brwi wydziera się do mikrofonu.
Myślę sobie - co to ma być?  :tard:

Następnie Viva+.
Jakaś czerwonowłosa, gruba baba wydziera się do mikrofonu.
Co too to nie. Jak dla mnie to za dużo tego dobrego. ( dobrego? )
Pstryk.
Wyłączyłam telewizor.


Przychodzę do szkoły. Moja kumpela paraduje w nowej bluzie. Podchodze, oglądam a tam: " Gothic Girl" Ooo tak. :stupid:
Jakieś dziewczynki przyłażą w łachmanach. Czarne, powyrywane dziury, dramatyczny ( prześmieszny :Oo: przyp. ja. ) makijaż.


Dlaczego wszyscy ( dobra, większość ) starają się być "mhroczni" ?
Was też doprowadza to do szału?
« Ostatnia zmiana: 2005-08-14, 09:40 autor Flaś »
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #1 : 2005-08-14, 01:51 »
mnie to denerwuje tylko w przypadku, gdy widzę dziewczę, które wiem, że słucha muzyki umpa umpa i nagle przychodzi właśnie taka mhroczna
no i widziałam bluzeczki różowe z napisem Gothic Girl a to juz bolało, bo ten napis był błyszczący :/

Dla mnie jako osoby słuchającej takiej muzyki i raczej ubierającej się na czarno takie zmiany image są okropne
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #2 : 2005-08-14, 10:03 »
Tez mnie to denerwuje. W ogole nie lubie takiej sztucznosci, czy to tak trudno byc soba? Ja widzialam dziewczyny cale na rozowo poubierane i w glanach.. a takie bluzki Gothic Girl tez widzialam- tragedia poprostu..
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedz #2 : 2005-08-14, 10:03 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #3 : 2005-08-14, 10:13 »
Chcą być trendi /i sexi? :lol:/ :;d: Zresztą teraz taka moda, że jak wszyscy to i one. A najgorsze jest to, że zaczynają się ciąć dla szpanu  :Oo:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #4 : 2005-08-14, 10:14 »
Staram się nie przejmowac po prostu. Jeżeli tak bardzo chcą stawac się pośmiewiskiem, to proszę. Poza tym ja juz wyleczyłam się ze wszystkich subkultur i pasuję sobie teraz taka, jaka jestem. A 'mhroczność' wogóle do mnie nie przemawia. Szczególnie różowe koszulki z czarnym  napisem 'rock girl' :]
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #5 : 2005-08-14, 10:50 »
U mnie ostatnio był wysyp koszulek "Ghotic girl", i otrzymały one nazwę "ghotic dresiki" :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

olc!a

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #6 : 2005-08-14, 10:55 »
Cytuj
Szczególnie różowe koszulki z czarnym  napisem 'rock girl' :]
oooo to jest debest :lol:

U mnie takiej mody nie ma, i chwała temu na górze :P No, zdarzają się cukierkowe laski z pieszczochem na ręce, ale to rzadko :P
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #7 : 2005-08-14, 11:40 »
moja kolezanka ma taki "zestaw" z czarnym brokatowym napisem na różowej bluzce i bluzie chyba tez a do tego czarne glany i pełno agrafek <bleh>
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #8 : 2005-08-14, 12:00 »
a mnie to nie denerwuje... to normalne ze pojawiaja sie mody  i wraz za nimi pełno odtwórczych rzeczy... jedni chcą być modni a inni dopiero szukają swej tozsamości więc próbuja sie odnaleść w róznych rzeczach... nic w tym nadzwyczajnego... i kto wie, moża taka dziś odtwórcza osoba niedługo wyrobi sobie własną drogę, a może za chwile ja kompletnie zmieni... to tak jakby mieć pretensje do nastolatek że czytaja: w.i.t.c.h. a do dziewczynek, ze czytaja księżniczki...
tym bardziej że 99% tych mrocznych (zniekształcanie wyrazów np. mhrocznych to tez moda...) i tak wejdzie w końcu do standardowych podziałów, grup społecznych...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedz #8 : 2005-08-14, 12:00 »

Jaśka

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #9 : 2005-08-14, 12:58 »
Mnie tez takie coś wkurza...
Znam dziewczyne ktora sluchala popu, hh i byla totalna blondyneczka ktora kochała róż. Nagle jej cos strzelilo do glowy, kupila sobie trampki, wszedzie poprzypinala agrafki, czarnych bluzek sobie nakupila. Zapytałam się jakiej slucha teraz muzy, odpowiedziała "no wiedaomo ze punku i metalu, a co nie widac?". No to sie pytam jakiego zespolu a ona że The Bill (i jeszcze jakies wymieniala), ja zaczełam udawac glupia i mowie" hahaha Debil ale dziwna nazwa" a ona " ale to się nie pisze "Debil" tylko "D.e.b.i.l", oddziela sie litery kropkami". Myślałam ze padne ze śmiechu, żal mi takich ludzi....

Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #10 : 2005-08-14, 13:03 »
ehh.. ludziska chca sie wyróżniać, wiec pewnie w tym tkwi problem... raz pewna dziewczyna ubzdurała sobie,ze będzie fanką Nirvany, nawiedzała moją siostre dręczyła ją aby dała jej nieco plakatów( a moja siora ma tego kilka pudeł.. cóż Nirvana to legenda), meczyła ją,żeby pomogła jej wybrać ciuchy stylu grunge, jeczała,żeby pojechac z nią kupic prawdziwe glany, sępiła o pożyczanie płyt i kaset... 2 miechy i kobicie przeszło. Znów jest cukierkowata.
Tak,że myśle,że nagle taka epidemia to potrzeba wyróżniania się, znalezienia własnego stylu za wszelką cenę
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DeeDee13

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #11 : 2005-08-14, 14:03 »
Lubię ubierać się na czarno ale bez przesasy do mhrocznych nie należe. Nie słucham takiej muzy, i nie maluję sie na czarno, poprostu lubię czasem założyć jakąś czarną bluzke czy spodnie w ciemnym kolorze. I nie uwazam zebym wtedy udawala kogoś kim nie jestem :|
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #12 : 2005-08-14, 14:17 »
ja uważam, że wszystkiego w życiu trzeba spróbować. to, że dziewczyna tylko 2 miechy miała szał na Nirvane to normalne. moze po prostu chciała czegoś nowego spróbować.
a u mnie szał na "gothic girl" już minął :) ale nie przeszkadzało mi to.
i nie przepadam za czarnym, chociaż ostatnio same takie bluzki sobie kuouje. i to jest dopiero dziwne ;-)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #13 : 2005-08-14, 14:47 »
U nas w ogóle cały Lubin "pociemniał" :roll: Denerwuje mnie,że ktoś kupi sobie trampki,czarny swetr i uważa sei za punka,choć nawet takiej muzyki nie słucha :roll:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #14 : 2005-08-14, 15:25 »
Mój brat (KUba) takich rzeczy słucha i ogląda teledyski. Straszne! A najgorsze jest to, że w moim i w Staśka pokoju jest telewizor! Kuba jak przychodzi i ogląda tą VIVĘ to nie można się na niczym skupić. Jak np. na graniu na gitarze (w przypadku Staśka) lub w pisaniu mojej książki o zwierzętach.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedz #14 : 2005-08-14, 15:25 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #15 : 2005-08-14, 15:31 »
oo jak ja bym u nas w szkole kilka "takich jednych" dziewczyn zobaczyła w ciuchu tego typu to bez skrupułów bym im przywaliła w tważ :/  :roll: Już sobie to wyobrażam-ałaaa!ałaa1,proszę paaani!ona mnie biiiijee!!!!!!!!!!!  :roll:  :?  :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-14, 15:33 autor aankaa93 »
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #16 : 2005-08-14, 15:42 »
tylko też trzeba pamiętać o jednej rzeczy, obecnie wśród gothów największą popularnością cieszy się elektro - gotyk, i baaardzo dużo ludzi słuchających tego nurtu ubiera się jakby ich prosto z technoparady wyciągnęli. Czyli są lateksy, wściekle różowe ciuchy, włosy posrebrzane jakimiś cudami. To też mi się nie podoba, bo to nie mój styl. Ale tak to wygląda na festwialach gotyckich. Są ludzie ubrani normalnie, tak jak ja, czyli na czarno, ze srebrną biżuterią, w glanach; są ludzie stylizowani na epokę gotyku - ech te piękne suknie i faceci w białych koszulach no cud; i właśnie ci elektro


mam nadzieję, że mój brat się na mnie nie wkurzy, ale jak chcecie to na tej stronie można zobaczyć fotki właśnie mojego brata z największego festiwalu gotyckiego w Polsce czyli Castle Party w Bolkowie z tego roku i możecie zobaczyć gothów :)
http://www.nomad.anv.pl/foto/index.php?cat=4
« Ostatnia zmiana: 2005-08-14, 15:55 autor madziaro »
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #17 : 2005-08-14, 17:15 »
Cytuj
oo jak ja bym u nas w szkole kilka "takich jednych" dziewczyn zobaczyła w ciuchu tego typu to bez skrupułów bym im przywaliła w tważ :/ 
  :roll: no może bez przesady... mnie też to strasznie denerwuje i naprawde nie ubie czegoś takiego ale jak nie mają swojej osobowości bo tak naprawde nie wiedzą, co im się podoba itp. to tylko im wspólczuć.... :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #18 : 2005-08-14, 17:46 »
madziaro który to Twój brat? :chytry:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #19 : 2005-08-14, 17:48 »
A ja mam to dokładnie gdzieś. Nie analizuje czyjegoś życia, tego, jak się nosi, czego słucha i co robi. Jeśli lubi takie ciuchy - proszę bardzo. Nawet jeśli słucha hh a ubiera się jak punk. Dlaczego tak sztywno wyznaczacie granice? Właśnie o to chodzi, że człowieka, który ubierze podarte spodnie, łańcuchy, trampy i jakieś badziewia nie czynią punk'a. Punk to przede wszystkim muzyka + poglądy + strój. Dopiero taka całość czyni z kogoś punka / gotha czy kogoś tam innego. A zmiane stylów z rózu na hardkory określiłabym albo pogonią za modą albo szukaniem stylu.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #20 : 2005-08-14, 18:09 »
Flaś: mój brat to ten po drugiej stronie obiektywu heheh
ale może go znajdę na jakiejś fotce

o i znalazłam http://www.nomad.anv.pl/foto/index.php?cat=4 z tym, że tutaj akurat nie widać, że ma długie włosy i, w odróżnieniu od moich prostych, on ma kręcone :((
« Ostatnia zmiana: 2005-08-14, 18:14 autor madziaro »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedz #20 : 2005-08-14, 18:09 »

golden

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #21 : 2005-08-14, 18:50 »
Wg mnie Ci ludzie, którzy specjalnie na siłe przerabiają sie na styl mroczny, a raczej "mroczny", są po prostu śmieszni i sami wydają opinie o tym, jacy są beznadziejni... :roll: Ja jestem osoba, która ubiera sie na czarno, czasem nawet oczy podmaluje, ale jestem taki od lat... :P i widze, że ostra muzyka jest coraz bardziej trendy... Niestety. Do niedawna punk to była osobna subkultura, zamknięty krąg ludzi. Dziś wszyscy noszą agrafki, łancuchy, wiele osób zakłada na siebie punkowe elementy nawet o tym nie wiedząc... Często widze jakąś słodka barbie z napisem na bluzie "gothic girl", "dark lady" albo w koszulce np Nirvany... to po prostu żałosne. Zero poszanowania dla kultur i osób, które dane nurty stworzyły.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #22 : 2005-08-14, 20:26 »
Ja nie ubieram się "mroczno". Trochę modnie, ale też mam swój styl, tak samo z fryzurą i makijażem...

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #23 : 2005-08-15, 00:15 »
Golden: Punki ostatnio w ogole schodza na psy... Coraz czesciej widze ich na dworcu, w tych ich punkowych ubrankach, prześmierdniętych... żebrają na wódę - nawaleni tanim winem... Co oni tam robią? Czy nie powinni się zajmować organizacjami anarchistycznymi? Az mi poniekad wstyd za ta subkulturę...
Ale zeby nie bylo, wypowiem się też na temat. Takie zachowanie trochę mnie paraliżuje, ale nie tak bym miała od razu ich powybijać :P To tak jakbym chodziła i dźgała wszystkich na oślep. Bo taka jest prawda. "Mrocznych inaczej" coraz więcej. W końcu "taka moda". Moda jak moda. Wkrótce minie. I znowu będziemy mieli spokój ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #24 : 2005-08-15, 01:06 »
beauty: ale punki zawsze takie były, raczej brudni, zresztą jak tylko się pojawili pojawiła się nazwa "dzieci śmieci", zawsze pili tanie wina
tzn dla mnie na początku lat 80-tych był to normalny obraz punka zwłaszcza za dobrych lat Jarocina - tylko, żeby nie było, nie mam nic do punków, wręcz przeciwnie lubię i muzykę i ludzi w większości też lubię
zresztą w mowie potocznej słowo "punk" znaczy coś bezwartościowego
« Ostatnia zmiana: 2005-08-15, 01:09 autor madziaro »
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #25 : 2005-08-15, 10:12 »
Cytuj
ehh.. ludziska chca sie wyróżniać, wiec pewnie w tym tkwi problem...
to jest problem...? raczej problem tkwi w nietolerancji... i niestety w tym temacie również jest jej dużo... nastepnym razem kiedy ktoś będzie nietolerancyjny względem Was przypomnijcię sobie swoje wypowiedzi...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

MAST

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #26 : 2005-08-15, 10:48 »
o mnie to w wiekszosci nie denerwuje a smieszy... ale nawet nie tkie pół rózowe pół mroczne tylko takie mrrroczne i posępne,zwykle dziewczyny ... :lol:  beka z nich jest...

wsumie to nie chyba nie trzeba należec do jakiejś subkultury zeby sie ubierac tak czy siak.Ja np  "mam na sobie" troche punka ale absolutnie sie za takowego nie uwazam,nie jest to moja idea i nie moja subkultura,punka jako muzyki takze słucham ale słucham tez hh i ta idea jest mi bliższa...
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #27 : 2005-08-15, 12:03 »
To, że ktoś się ubierze na czarno z jakimś gotyckim napisem albo czymś takim, to już ma być jakimś wyznawcą kultur, lub fanem gotyku?? Ee tam.  Wkurza was jak widzicie różową koszulkę z napisem gothic girl, no ale ja np mam bluzke z napisem Evil, i ją bardzo lubie, a nie uważam się za jakiegoś wyznawce szatana :P. Bez przesady.

Mnie tez takie co&para; wkurza...
Znam dziewczyne ktora sluchala popu, hh i byla totalna blondyneczka ktora kochała róż. Nagle jej cos strzelilo do glowy, kupila sobie trampki, wszedzie poprzypinala agrafki, czarnych bluzek sobie nakupila. Zapytałam się jakiej slucha teraz muzy, odpowiedziała "no wiedaomo ze punku i metalu, a co nie widac?". No to sie pytam jakiego zespolu a ona że The Bill (i jeszcze jakies wymieniala), ja zaczełam udawac glupia i mowie" hahaha Debil ale dziwna nazwa" a ona " ale to się nie pisze "Debil" tylko "D.e.b.i.l", oddziela sie litery kropkami". My&para;lałam ze padne ze &para;miechu, żal mi takich ludzi....



A jeśli chodzi o takich ludzi, to w czym by nie byli ubrani, to i tak będą gadać głupoty..

Zgadzam się z pao. Więcej tolerancji..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedz #27 : 2005-08-15, 12:03 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #28 : 2005-08-15, 21:26 »
to jest problem...? raczej problem tkwi w nietolerancji... i niestety w tym temacie również jest jej dużo... nastepnym razem kiedy ktoś będzie nietolerancyjny względem Was przypomnijcię sobie swoje wypowiedzi...


Ale ja nie mam zamiaru nikogo z tego powodu bic/ wyzywac/ czy wysmiewac sie. Ja tylko mowie,ze mnie to denerwuje, nie  lepiej pozostac soba? Bo mi  sie wydaje,ze te osoby, ktore chca na sile stac sie 'mroczne' to nie sa tak do konca soba, ale ich sprawa.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

golden

  • Gość
Odp: "RarRrrRrrrr! O mamusiu, jakie to mhroczne! Aaaa...!"
« Odpowiedź #29 : 2005-08-15, 22:24 »
beauty: ale punki zawsze takie były, raczej brudni, zreszt&plusmn; jak tylko się pojawili pojawiła się nazwa "dzieci &para;mieci", zawsze pili tanie wina
tzn dla mnie na pocz&plusmn;tku lat 80-tych był to normalny obraz punka zwłaszcza za dobrych lat Jarocina - tylko, żeby nie było, nie mam nic do punków, wręcz przeciwnie lubię i muzykę i ludzi w większo&para;ci też lubię
zreszt&plusmn; w mowie potocznej słowo "punk" znaczy co&para; bezwarto&para;ciowego
a w jezyku angielskim (a raczej amerykańskim...), zreszta nawet jak podają słowniki pol-ang:

"punk (us) inf.* (hoodlum) chuligan"
(* - j. potoczny)

ehh... dzieci smieci... można rozprawiac bez końca, bo nawet punki mozna podzielic na grupy. Chociaż taki stereotyp panuje. Najlepszym przykładem byłby chyba Sid Vicious z Sex pistols (jakos od razu mi sie na myśl gość nasunął).

Cytuj
wsumie to nie chyba nie trzeba należec do jakiejś subkultury zeby sie ubierac tak czy siak
ale powinno się miec szacunek dla innych subkultur i styli. "Rasowego" punka mogłaby nieźle wkurzyc barbie z różowym makijazem, na szpileczkach, gadająca bzdury, mająca na sobie tone agrafek i łancuchów, która na pytanie "a czego symbolem sa łancuch i agrafka?" odpowiada krótko "nie wiem, co mnie to obchodzi". Mogłaby nieźle w swoja otapetowana buzie dostać...
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.