Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Dziewczyna w związku - rządzi?  (Przeczytany 3349 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Dziewczyna w związku - rządzi?
« : 2005-08-18, 22:33 »
Dzisiaj dziewczyna mojego brata powiedziala mi tak: Widzisz, chlopaków trzeba trzymać krótko, żeby sobie na za dużo nie pozwalali i trzeba ich sobie wyszkolić... i jeszcze, że jak będe miała chłopaka to mam robć tak jak ona... Ogolnie jest miła i fajna no i ja powiem, że zgodze sie z tymi jej słowami. Zresztą moj brat jest juz wyszkolony... Ona mówi, on robi  :)  :wink: Co o tym sądzicie? Przyznam sie, że znam związki w których ta zasada by pomogla wczesniej...

Borderka

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #1 : 2005-08-18, 22:38 »
Moim zdaniem w związku powinna panować równowaga i powinno dochodzić się do kompromisów, a nie on powie tak i tak ma być :roll: Ja bym się nie dała chłopakowi tak rządzić, a co ja jestem jakaś jego podwładna? :?
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #2 : 2005-08-18, 22:40 »
heh moze i coś w tym jest ale raczej nie powinnaś tego brać całkiem serio ze "co powiesz to chłopak zrobi", bo w związku moim zdaniem nikt nie powinien zbytnio żądzić tylko sie porozumiewać i uchodzic na kompromisy bo jak bedziesz za duzo chciala od chłopaka to moze pomyslec ze go wykorzystujesz i bedzie lipa :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #2 : 2005-08-18, 22:40 »

izunia

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #3 : 2005-08-18, 22:46 »
tez mysle że w zwiazku każy musi mieć swoje prawa i obwiązki (troche to dziwnie brzmi :P )... ważna też jest sztuka kompromisu. nie moze być tak żeby jedna osoba rządziła drugą, bo wkiedys ta osoba poczuje sie wykorzystywana i zbuntuje się!!a przecież nie na tym polega związek żeby sie kłócic o jakieś bzdury...
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #4 : 2005-08-18, 22:48 »
to mi się nie podoba chociaż czasem można wprowadzać dla urozmaicenia takie motywy bo mi się podobają :D dobrze jest mieć charakterek ale no bez przesady żeby sobie sługę robić z chopaka..?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #5 : 2005-08-18, 22:53 »
Joj... u mojego brata jest w pewnien sposób podobnie... ;) Niby równowaga... ale to ona decyduje...
Przykłady:
Idą na imprezę... pod klatką schodową kobieta mówi, że nie chce iść i wracają...
Mają gdzieś jechać, ona stwierdza, że jednak nie, zostają...
Mają zjeść coś, po długich rozmowach w końcu się na coś decydują, nagle ona dostrzega płatki, muszą to zjeść...

On po prostu nie chce konfliktów z nią i się dostosowywuje... :? Straszne...
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #6 : 2005-08-18, 22:56 »
No nie zupelnie tak jest... Ona calkiem nim nie rządzi... Tylko po prostu on się do niej przypasowuje, a jak zauważyła, ze jest do tego skłonny to troche wykorzystuje sytuacje, a tak jest u nich rownowaga!

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #7 : 2005-08-18, 23:49 »
To już jakiś sukces... ;) Czyli u mojego brata jest gorzej... On musi się godzić na jej decyzje... bo ona się obrazi... (Obraża się śmiertelnie jak człowiek się spóźni 2 minuty. :? )
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #8 : 2005-08-18, 23:58 »
nio to niech uwaza ta dziewczyna twojego brata, bo mi tez sie wydawalo ze moge tak postępować z chłopakiem, teraz juz to nie mój chlopak :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #8 : 2005-08-18, 23:58 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #9 : 2005-08-18, 23:59 »
hm.. Powiem króko.. Głowa rządzi mężczyzna, ale szyja należy do Kobiety..wiec...
A tak naprawdę.. to wszystko zależy od charakteru człowieka , osobiście wolę faceta o silnej 'psychice'. który poprowadzi mnie za rączke.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #10 : 2005-08-19, 00:27 »
tak ,ale nie chciałabym czuć że ja spełniam wszystkie jego zachciaki a on mojej rzadnej :| zwiazek to SZTUKA KOMPROMISU!!
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #11 : 2005-08-19, 00:42 »
taaak kompromis, ale i tak zazwyczaj wychodzi na moje ;) a i jeszcze czasami jest tak, że mąż myśli, że to on zadecydował, niech się chłopak cieszy ;)
ale to tylko w niektórych kwestiach, a najgorzej jest jak nie możemy się zdecydować tzn zaczyna się "to ty zdecyduj", "nie no, ty wymyśl co robimy" itd. dlatego ja chyba jednak zostałam tą silniejszą osobą w związku, bo szybciej się na coś decyduję, widocznie mój mężczyzna tak lubi. Ale oczywiście, gdy on czegoś zupełnie niechce dopasowuję się, bo potrafię to zrozumieć
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #12 : 2005-08-19, 00:48 »
oo o tym to bym sporo powiedziała... czesto jest tak że facet zakochany po uszy i spełnia wszystkie zachcianki byle ukochanej nie stracić...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #13 : 2005-08-19, 01:02 »
nie jest ważne kto rządzi w danym związku...ważne jest aby z zaistniałego stanu byli zadowoleni oboje partnerzy. Niektórzy mężczyźni lubią rządzić, a kobiety aby nimi rządzono. I na odwrót: niektóre kobiety lubią rządzić...więc powinny być w związku z mężczyzną który lubi aby nim rządzono. A Ci którzy wolą demokrację niech szukają takich partnerów :;p:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #14 : 2005-08-19, 06:17 »
Ja nie za bardzo umiem współistnieć w żadnym związku :? ... więc się nie wiązę :lol:
A czy skłonności do babskich rządów są dziedziczne? W rodzinie mojej znajomej już drugie pokoloenie kobit trzyma swoich facetów pod pantoflem :lol: :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #14 : 2005-08-19, 06:17 »

Qaś

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #15 : 2005-08-19, 09:05 »
Ja tam bym chciała decydować,ale nie rzadzić ;D
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #16 : 2005-08-19, 09:23 »
dobry związek to wg mnie jeden wielki kompromis, z obu stron. Mało który facet długo wytrzyma traktowanie go jak "przynieś podaj pozamiataj":) Najlepiej sprawdzają się chyba związki partnerskie, no ale nawet w demokracji ktoś musi rządzic, prawda? I zazwyczaj jest to kobieta  :mrgreen: Nie chodzi o to, żeby dyktować warunki, ale kierowac i decydowac.
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #17 : 2005-08-19, 09:23 »
JA bym zawsze chciala wiedzieć, co mój chlopak robi, gdzie i z kim idzie. I nie chodzi o to, żebym zabraniała mu gdzieś iść czy coś, tylko po prostu zeby wiedzieć. Tak samo nie chciałąbym kogoś zmieniać i mówić mu, żeby z tymi kumplami się nie zadawał tego nie robił czy coś. Bez sensu...

Tylko tak się zastanawiam, czy lubię dominować... chyba nie... zresztą nie wiem.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #18 : 2005-08-19, 10:44 »
ja jestem Lew i lubie rzadzic ogolnie, ale

Cytuj
Dzisiaj dziewczyna mojego brata powiedziala mi tak: Widzisz, chlopaków trzeba trzymać krótko, żeby sobie na za dużo nie pozwalali i trzeba ich sobie wyszkolić... i jeszcze, że jak będe miała chłopaka to mam robć tak jak ona... Ogolnie jest miła i fajna no i ja powiem, że zgodze sie z tymi jej słowami. Zresztą moj brat jest juz wyszkolony... Ona mówi, on robi     Co o tym sądzicie? Przyznam sie, że znam związki w których ta zasada by pomogla wczesniej...

to jest przesada gruba. to nie jest zwiazek partnerski tylko służalczy.. :| wyszkolić to można psa, nie chłopaka :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #19 : 2005-08-19, 11:35 »
harmonia przede wszystkim.
jednak wazne by nie dać sobie na głowe wejść. jeśli ma być równowaga to obie strony czasem maja rezygnowac i dopasowac się do drugiej strony...
najczęstrzy błąd to albo zbytnia dominacja albo zbytnia uległość. obie zabijaja uczucia...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #20 : 2005-08-19, 13:20 »
Jestem za równowagą, chociaż często wolę, żeby to on decydowal. Tak jak Marioka wole zeby poprowadził mnie za rączke, ale jak czegoś nie chce to nic na siłe ;-). Tak właściwie to nie mam z tym żadnych problemów bo zazwyczaj mamy takie same zdanie i jest dobrze ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #20 : 2005-08-19, 13:20 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #21 : 2005-08-20, 00:32 »
komrpomisy nr 1 :P

Nie lubie gdy facet skacze mi na zawołania i jest zawsze tak jak ja chce, nie chce takiego osiołka, wykonującego polecenia :P Ja mam faceta pewnego, zdecydowanego, ale nie zawsze, czasami ja musze zadecydować, czasami on musi mnie ochrzanić a ja jego i tak w kółko, czyli chyba symbioza :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #22 : 2005-08-20, 01:18 »
jej jak ja bym nie chciała takiego faceta co to zawsze przyznaje mi rację, i ja mówię, że ma coś zrobić a on bez gadania to robi bleh...
albo ja mówię na coś czarnego, że białe, a on, że oczywiście mam rację - tragedia taki chłop bez własnego zdania
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #23 : 2005-08-20, 14:35 »
U mnie tak jest:Faceta trzymam krótko,mówie mu jak coś mi się nie podoba...a on mnie słucha-za to go kocham :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #24 : 2005-08-20, 14:41 »
Mojego brata była strasznie się obrażała, wyglądało to tak, ona wychodzi z domu, udaje że obrażona, Krzysiek zawsze za nią biegł, przepraszał. Któregoś dnia gdy strzeliła wielkiecho focha i wyszła, pewna że przyjdzie ją przeprosić. Odwracała się, patrzyła czy idzie za nią... ale coraz dalej naszego domu, a go nie widać, więc się wróciła :lol: obecna dziewczyna zabrania mu WSZYSTKIEGO nawet nie może wyjść do kolegów... :| płacze, awanturuje się... :roll: . Zwykle więc w związkach żądzi ona, moim zdaniem powinna być równowaga :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #25 : 2005-08-20, 15:07 »
i sądzisz , ze to jest ok?? jak dziewczyny strzelają fochy?? nie no ok... raz , dwa może się to zdarzyć .. mnie też się to zdarzało, ale na dłuższa mete facet nie wytrzyma.. a co do pilnowania- matko , gdyby mi facet zabraniał spotykania się z przyjaciółmi , to chyba świra bym dostała.
Napisałam ,że wolę męzczyzn silnych, zdecydowanych ,ale  do przesady.On nie ma być tyranem , tylko takim moim HErKULESEM... ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #26 : 2005-08-20, 15:10 »
Mężczyzna - silny, stateczny - dąb i kobieta liana, która okręca się wokół niego??? :;p:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #27 : 2005-08-20, 15:12 »
jej jak ja bym nie chciała takiego faceta co to zawsze przyznaje mi rację, i ja mówię, że ma co¶ zrobić a on bez gadania to robi bleh...
albo ja mówię na co¶ czarnego, że białe, a on, że oczywi¶cie mam rację - tragedia taki chłop bez własnego zdania

Święta racja.. Znudził by mi sie taki nieambitny facet... Równie dobrze można sobie robota kupić...

Jak to powiedział pewien mądry człowiek : Nikt nie ma prawa powiedzieć ci że "musisz" ..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #27 : 2005-08-20, 15:12 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #28 : 2005-08-20, 15:13 »
Dokładnie.". ja mogę, ale nie muszę...." i tylko wtedy , kiedy mi sie zachce  :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #29 : 2005-08-20, 15:23 »
bosz... jak ja nie lubię, jak dziewczyna mojego przyjaciela właśnie takie fochy robi - tragedia. tylko, że jest niepocieszona, bo niestety on sie przyzwyczaił i nie zwraca na to uwagi, jedynie się nabija. W takim związku też nie mogłabym być i podziwiam facetów, którzy wytrzymują z takimi dziewczynami co to się na wszystko obrażają

No i absolutnie nie wyobrażam sobie, żeby mój mężczyzna zabronił mi spotykać się z przyjaciółmi, pójścia na jakąś imprezę, czy, co też już widziałam, zakładania jakiegoś ubrania - jak się nie podoba, niech nie patrzy... na pewno nie poświęciłabym się dla faceta, żeby tylko jemu było dobrze i mógł wszystko. Nie wyobrażam sobie też tego, że ja bym coś mojemu facetowi zabroniła, przecież on też czasem ma ochotę spotkać się ze znajomymi. A w ogóle to kiedy jesteśmy razem zazwyczaj wszędzie idziemy we dwoje, mamy tych samych przyjaciół i znajomych, te same zainteresowania, także jest fajnie :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 28 zapytaniami.