Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: 2012  (Przeczytany 10995 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: 2012
« Odpowiedź #30 : 2005-10-07, 18:09 »
Co ma być to będzie.
A martwić się 7 lat na zapas jest bezsensowne.. Nie macie ciekawszych rzeczy do roboty?

Pożyjemy, zobaczymy 8)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: 2012
« Odpowiedź #31 : 2005-10-07, 21:56 »
Dopiero za siedem lat koniec swita troche późno.
My już wszyscy pzrezyliśmy tyle konców swita ze ja nie moga.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Ellen

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #32 : 2005-10-09, 14:51 »
"Ma to byc 21 grudnia 2012 r."

Kurcze no, a mnie sie ostatnio snil luty 2012... chyba maja zle obliczenia wobec tego :lol: Snil mi sie tez grudzien 2016 (albo na odwrot, luty 2016, grudzien 2012, bo to bylo w tym samym snie) oraz na czerwono w kalendarzu 32 (?) grudnia w srode. Ide sie zapisac na 0 700 jako medium ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: 2012
« Odpowiedz #32 : 2005-10-09, 14:51 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: 2012
« Odpowiedź #33 : 2005-10-09, 14:58 »
Ellen - moje gratulacje, proroku, przepowiesz mi teraz przyszłość? :P :lol:
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: 2012
« Odpowiedź #34 : 2005-10-09, 19:30 »
MI też mi też :lol: Ale czy podasz nam inny numer telefonu- 0 700 nie dość ze drogie to na rachunkch wyglada jakby sie dzwonilo do pan lekkich obyczajow :P
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #35 : 2005-10-09, 22:33 »
a może ten koniec świata nastąpi jutro?? :P zaczynam się bać :P
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: 2012
« Odpowiedź #36 : 2005-10-10, 07:56 »
Wszystko jest możliwe.Nie bądźcie tak sceptyczni!Może to prawda?
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #37 : 2005-10-10, 09:32 »
Ludzie...
słuchajcie!
dzisiaj o 15, ludzie zamienią się w pomidory...
to straszne!!!
co mam robić? ;(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: 2012
« Odpowiedź #38 : 2005-10-10, 09:52 »
koniec świata dzieje sie codziennie, tylko nieliczni sa tego świadomi...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: 2012
« Odpowiedz #38 : 2005-10-10, 09:52 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: 2012
« Odpowiedź #39 : 2005-10-10, 10:36 »
   Każdego tygodnia powstaje w świecie średnio 5 nowych sekt, przy czym zjawisko to dotyczy głównie USA.
Szacuje się, że na świecie jest ponad 100mln  wyznawców różnych sekt. Stanowią oni ok. 2,2 % ludności świata.
Co druga z nich  głosi jakiś rychły koniec swiata. Jakbyśmy tak spisali ...to lepiej się od razu obwiesić a nie czekać :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: 2012
« Odpowiedź #40 : 2005-10-11, 21:04 »
Ludzie...
słuchajcie!
dzisiaj o 15, ludzie zamienią się w pomidory...
to straszne!!!
co mam robić? ;(

Napisać petycję z prośbą o zmianę w ziemniaka :lol:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: 2012
« Odpowiedź #41 : 2005-10-11, 21:26 »
Ja chce byc marchewka!!! :P A faktycznie moze bysmy zrobili tu taki kalendarzyk wszystkich znalezionych przepowiadanych gdzies koncow swiata? :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: 2012
« Odpowiedź #42 : 2005-10-13, 14:54 »
Tarunia, jestem za. Może w końcu ludzie przestali by wierzyć, że od 3 dni jesteśmy pomidorami :roll:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Elven

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #43 : 2005-10-13, 15:53 »
niewiem czy dobrze robie czy nie, ale polecam do poczytania.

http://forumzn.katalogi.pl

EDIT:
O proszę, przybliższmy sytułejszyn - http://forumzn.katalogi.pl/temat2165/ - wiecie co, to fajne mieć takie wyobrażenie... no cóz - pewno Pani się ojarała i głupoty gadała :P.
« Ostatnia zmiana: 2005-10-13, 15:59 autor Elven »
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #44 : 2005-10-14, 11:09 »
Cytuj
KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE w 2012r



Dlaczego ?



W BIBLI JEST NAPISANE COS W TYM STYLU, ŻE:

będzie wielu proroków, którzy będą głosili koniec świata... nie dajcie się zwieść im przepowiedniom, słowom. Koniec świata nadejdzie w takim momencie, że nikt się nie bedzie go spowiedział ani nie bedzie wiedział o nim.



NIE WIEM CZY DOBRZE ODZWIERCIEDLIŁEM TO CO PISZE W BIBLI ALE SENS NA PEWNO JEST TAKI SAM.
ZA TAKIEGO FAŁSZYWEGO PROROKA MOŻNA UZNAĆ Patricka Geryla.
Kiedy nadejdzie koniec świata, nikt nie bedzie sie go spodziewał ani myślał o tym. Tak więc za dużo ludzi słyszało o 2012r zeby to mogło nastąpić.

Tylko Bóg wie kiedy to będzie.


Czy zgadzacie się z tą "teorią" ??

I wszystko jasne...

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: 2012
« Odpowiedz #44 : 2005-10-14, 11:09 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: 2012
« Odpowiedź #45 : 2005-10-14, 11:18 »
no właśnie...podobno Biblia potrafi odpowedzieć na każdą rozterkę, więc trzeba tylko dobrze poszukać ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: 2012
« Odpowiedź #46 : 2005-10-14, 11:57 »
jesli podpierać się biblią, z tym konem świata, to można powiedzieć , ze początek już się zaczął - fragment z apokalispsy św. jana na temat czterech jeźdźców - "I dano im władze na czwarta częscią ziemi by zabijali mieczem i glodem i morem i przez dzikie zwierzeta" głód panuje(kraje trzeciego świata) wojny panują (Irak, ogólna wojna z terrorystami) zaraza się już nawet do nas zbliża (ptasia grypa), a ostatnio było sporo zagryzień przez zwierzeta - przypadek?

szósta pieczęc - "i stało się wielkie trzęsienie ziemi" - co chwila giną setki w trzęsieniach ziemi (turcja parę lat temu, pakistan ostatnio)

cztery pierwsze trąby - " a powstały grad i ogien - pomieszane z krwią i spadły na ziemię(..) I jakby wielka góra płonąca ogniem w morze została rzucona" - nie wszyscy wiedzą, że pod parkiem Yellowstone kryje się wulkan, majacy opóźnienie wybuchu o kilkaset lat - może wybuvchnąć w każdej chwili, a gdy to się stanie - " I otworzyła studnię czeluści, a dym uniósł się ze studni jak dym z wielkiego pieca i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze"

wniosek - jesteśmy już blisko... bardzo....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: 2012
« Odpowiedź #47 : 2005-10-14, 12:10 »
Iras nie strasz nas. nie dosc ze mmy pomidory :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: 2012
« Odpowiedź #48 : 2005-10-14, 12:11 »
Cytuj
będzie wielu proroków, którzy będą głosili koniec świata... nie dajcie się zwieść im przepowiedniom, słowom. Koniec świata nadejdzie w takim momencie, że nikt się nie bedzie go spowiedział ani nie bedzie wiedział o nim.

podaj mi miejsce gdzie to jest.... bo jak na razie kłóci się to z wizja apokalipsy. Przede wszystkim, według wielu koniec świata to koniec istnienia ziemi - z tym, też mogę się nie zgodzić, ponewaz może to być tylko cofnięcie się ludzkosci do "epoki kamienia łupanego" tak jak się dzieje juz od dawien dawna (cywilizacje starożytne - pozostawiły po sobie monumentalne budowle, same zginęły i wierzcie mi - jest to fizycznie niemożliwe, by przty budowie piramid egipskich/azteków czy innych używano prymitywnych rzeczy jak wtaczanie głazów po drewnianych belach, głazów z których każdy ważył prawdopodobnie po kilka ton, co więcej - w sumie zajmowała im budowa stosunkowo niewiele - np. grobowiec tutenchamona - tutenchamon zako ńczył życie w wieku około 18 lat, i gdy zginął grobowiec był już ukończony )


Data wysłania: 2005-10-14, 11:10
ja straszę? nie, po prostu przytaczam fragmenty biblii jako zaprzeczenie poprzedniego cytatu.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: 2012
« Odpowiedź #49 : 2005-10-14, 12:12 »
Wiesz Iras- ja ogolnie nie przejmuje sie takimi p[rzepowiedniami. Przeciez i tak w tej chwili moze mi spasc na dach przelatujacy samolot. moze jak wyjde naulice zostane potracona? nigdy nie wiemy.

EDIT:
I pewnien BAAAARDZO madry ksiadz owiedzial kiedya " Nie bierzcie Biblii dosłownie- trzeba ja umiec zinterpretowac. No bo przeciez Adam i Ewa mieli dwóch SYNÓW..."
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #50 : 2005-10-14, 12:14 »
Zostało to już wyjaśnione, nikt nie wie kiedy nastąpi, może nastąpić jutro, może nastąpić za dwadzieścia lat, nie ma co się o to kłócić, każde dewizy, spostrzeżenia i artykuły są dobre, ponieważ odzwierciedlają nam całą prawde...
Według mnie, EOT.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: 2012
« Odpowiedz #50 : 2005-10-14, 12:14 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: 2012
« Odpowiedź #51 : 2005-10-14, 12:39 »
a myślisz , że ja sie przejmuję? na podstawie moich doświadczeń z psami, zdązyłam sie przekonać, że życie to cos bardzo kruchego co moze skonczyć sie w każdej chwili, poza tym szczerze mówiąc, nie bardzo mi sie widzi żyć z 80 lat czy ogólnie wejsć do wieku staczego - dlaczego? bo jakoś nie bardzo mam ochotę stac sie ciezarem dla innych,
smierć jest nieodłączną częscia życiazawsze tak bylo, zawsze będzie, bać sie jej? po co, oczekiwać jej ? nie ma sensu, i tak nadejdzie, uciekać? tez nie ma sensu.

ach i zeby nie było off - topa - apropos roku 2012 - jakiś czas temu czytałam ciekawa książke o zarazie która zdziesiatkowała ludzkosć (hmmm... w sumie na całym świecie przezyła dosłownie garstka) i zaraza rozpoczęła się wlaśnie w tym roku. kolejny ciekawy zbieg okolicznosci - główny bohater podaje swój rok urodzenia - 1985 - czyli tak jak ja mam :]


Data wysłania: 2005-10-14, 11:18
Cytuj
I pewnien BAAAARDZO madry ksiadz owiedzial kiedya " Nie bierzcie Biblii dosłownie- trzeba ja umiec zinterpretowac. No bo przeciez Adam i Ewa mieli dwóch SYNÓW

A czy widzisz cos dosłownego w tym co napisałam na podstawie biblii? nie ma tam nic dosłownego,  nie ma czegoś takiego jak czterech jeźdźców, jest napisane"studnia czelusci" a nie wulkan - piszę po prostu moje spostrzeżenia. poza tym, w miarę powstawania biblii zmieniali się jej autorzy, zmieniał się styl pisania, zmienilo się też to , że pisali bardziej doslownie - weźcie pod uwagę, że księga rodzaju to stary testament - nowy jest pisany całkowicie w innym stylu, a apokalipsa św. jana całkowicie odbiega zarówno od starego jak i nowego testamentu.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: 2012
« Odpowiedź #52 : 2005-10-14, 14:53 »
Tak jeszcze co do religiii i koncu swiata...Św. Faustyna napisała, że w jednym z objawień Jezus powiedzial takie słowa (nie przepisuje tego znikad, tylko z pamieci wiec wiadomo ze nie jest to dokladny cytat): "Polske szczegolnie umiłowałem. Jeśli bedzie posluszna mojej woli wyniose ja ponad inne narody. Z niej wyjdzie Iskra, ktora przygotuje swiat na ponowne Moje przyjscie". A troche dziwne wydaje mi sie zeby ta Iskra mial byc ktos inny od JPII
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

joanka

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #53 : 2005-10-17, 16:58 »
Te wszystkie przepowiadane do tej pory końce świata mają wiele wspólnego z numerologią i ludzie twierdzą, że jeśli jest taka niesamowita data, to musi się coś stać - jakiś koniec świata albo coś w tym rodzaju.
No bo zobaczcie: ostatnio przepowiadany koniec świata to był zdaje się 09.09.1999 r. Ludzie stwierdzili - "oooo! tyle dziewiątek! koniec świata! i ludzie uwierzyli". Teraz przepowiadają datę 21.12.2012 - też jakaś dziwna data... tyle jedynek i dwójek... koniec świata! Poza tym numerologicznie wychodzi 11 i niby co tyle tys. lat powtarza się cykl aktywności słońca. To wszystko jest pokręcone. Dziennikarze wzięli trochę informacji od naukowców, trochę od wróżek zajmujących się numerologią i co wyszło? Koniec świata! Taka jest moja koncepcja...
Poza tym, gdyby to była naprawdę jakaś poważna sprawa, to dowiedzielibyśmy się o tym od jakiegoś poważniejszego organu państwa, a nie z gazet, czy informacji w Internecie. I nie sądzę, że organy państwa obawiałyby się paniki w państwie, no bo co jest ważniejsze - panika i chaos czy życie ludzkie?
Zapisane

Acalia

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #54 : 2005-10-18, 15:45 »
joanka- racja, racja...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: 2012
« Odpowiedź #55 : 2005-10-21, 21:37 »
Jedyne co usłyszałam kiedyś daaawno temu, to to, że wykryli asteroidę, czy coś w tym stylu, która w 2016 roku ma uderzyc w ziemie (obliczenia naukowcow :P). Naukowcy podobno ostro wzieli sie doroboty, i za jakis czas ma byc cos wystrzelone, aby ostatecznie zniszczy to cos ;)
A w te końce świata to nie wierzę i tyle :roll:
Są nieudowodnione i sa wymyslem kosciola ;)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: 2012
« Odpowiedź #56 : 2005-10-21, 22:37 »
Vizsla, błąd, jeśli tylko masz na myśli kościół katolicki. Każdy ksiądz i zagorzały katolik powie Ci, że tylko Bóg wie, kiedy jest koniec świata. Trudno więc podejrzewać kościółek, by to on rozdmuchiwał wieści o pomidorach :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: 2012
« Odpowiedź #57 : 2005-10-22, 11:25 »
Kaira zgadzam sie ;) Kosciol wrecz przeciwnie reaguje na te historyjki o koncu swiata. Juz slysze moja babcie (oczywiscie nalezaca do grona uwielbiajacych o. Rydzyka), ktora mowi ze te wszystkie przepowiednie to wytwor szatana i jak moge takie rzeczy czytac :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: 2012
« Odpowiedz #57 : 2005-10-22, 11:25 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: 2012
« Odpowiedź #58 : 2005-10-22, 15:13 »
ja mam tylko pytanie...

ILE jeszcze powstanie tematów dotczących końca świata :| to jakiś obłęd...

bierzcie przykład z Papieża któreg tak bardzo wszyscy kochaliście. On byl przygotowany na koniec świata, koniec swego życia...i wy się przygotujcie i wierzcie tak jak On że pójdziecie do domu Ojca po śmierci.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: 2012
« Odpowiedź #59 : 2005-10-22, 20:53 »
Dobrze powiedziane :)
Ale wiesz, jak jest: ludzie myślą, że jeśli będzie jakaś określona data końca świata, to na tydzień lub dzień przed będą mogli się przygotować. Komu by się chciało przygotowywać codziennie :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.