Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bezsenność?  (Przeczytany 4868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Werona

  • Gość
Odp: Bezsenność?
« Odpowiedź #30 : 2005-12-13, 22:41 »
Ja czasami tak mam. Nawet bardzo często :D
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Bezsenność?
« Odpowiedź #31 : 2005-12-14, 09:05 »
Mona, ja tak mam. I nie wiem czemu, chociaż z kolei moge zxająć w łikend kopmuter pierwsza ;)
A wczoraj padłam, obudziłam się i musiałam syrop wziąć bo spać nie mogłam przez 1h mimo że byłam zmęczona
Zapisane
Why so serious?

Gerda

  • Gość
Odp: Bezsenność?
« Odpowiedź #32 : 2006-02-04, 20:17 »
najlepszym sposobem na zabicie bezsennosci jest wstawanie przez tydzien o 5:00 rano, wierzcie mi zadziala - ja mam teraz praktyki w hotelu, mam busa o 6:30 (prace zaczynam o 7:00 pracuje do 14:00 i tak 5 x na tydzien, mam 10 km do tego hotelu), ale kiedy trzeba wstac, wziac prysznic, zjesc sniadanie, zrobic make up i posiedziec chwile w necie - to troszke to zajmuje czasu :lol: . Chodze spac o 21:00 i nie mam mozliwosci cierpiec na bezsennosc :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bezsenność?
« Odpowiedz #32 : 2006-02-04, 20:17 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Bezsenność?
« Odpowiedź #33 : 2006-02-04, 20:50 »
Mnie się wczoraj nie chciało spać, ale leżałam w łóżku w nadzieji,że  moze zasnę . Już wnerwiona brakiem snu miałam wstawac i pójść sobie ksiażkę poczytać, kiedy moja siostra ocknęła sie ze snu, bo przypomniała sobie,że piecyka u siebie w pracy nie wyłączyła :lol: Tak więc ok 1 w nocy cwałowałyśmy pół miasta bo było zimno niesamowicie. Po przybiegnięciu do domu, ledwo co przyłożyłam łepetyne do poduszki to zasnęłam i spałam twardo :lol: A wiec polecam pobiegać przed snem :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Bezsenność?
« Odpowiedź #34 : 2008-01-09, 22:08 »
A co jest jeszcze dobre na bezsenność? Ja nie raz tak mam, że spać mi się chce bardzo, łeb mnie boli i dalej zasnąć nie mogę...a rano tak mi się nie chce wstawać, że nie raz ustawie sobie budzik+notatke i nawet mnie to nie budzi i wstaje później i do szkoły się spóźniam ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.