Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chłopak  (Przeczytany 1934 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiolqa94

  • Gość
Chłopak
« : 2006-03-19, 10:55 »
Chciałabym się was poradzic, bo mam mały problemik.

Od września chodzę do innej szkoły, bo się przeprowadziłam. Wszystkie dziewczyny widocznie były zakochane (są nadal) w jednym chłopaku z równoleglej klasy. Wszystkie na przerwach zawsze za nim latają i się jak glupie przymilają. Ja go za dobrze zbyt nie znalam. Ostatnio jak byłam w kinie to poprosił mnie o chodzenie. Dziewczyny się na mnie obraziły  :( i jest mi głupio. Gadałam z nim kilka razy i nawet jest spoko. Ale co mam wybrać? Słabsze kontakty z kolezankami czy też może chłopaka, w którym jestem zabujana po uszy? Zależy mi na przyjaźni wszystkich, nie chcę wybierać pomiedzy jednym, a drugim...

Proszę doradźcie mi, bo jestem bezradna...    :/ :/ :/     :|  :(
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #1 : 2006-03-19, 11:17 »
Co to za przyjaźń, jeśli koleżanki obrażają się na Ciebie za chłopaka?. Ale czy nie jest tak, że wszystkie one są zakochane w tym kolesiu, to Ty też musisz...? Gadałaś z nim tylko kilka razy...? Z dośw. wiem że takie chodzenie nie jest "jazzy". Co wy ludzie widzicie w chodzeniu na siłę...Spróbuj poznać się bardziej z tym chłopakiem,pogadać, bo widać na te koleżanki nie ma co liczyć...
Zapisane

wiolqa94

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #2 : 2006-03-19, 11:24 »
Nie, nie jest tak, on mnie poprosił o chodzenie a ja się zgodziłam, wychodzimy na miasto do pizzeri i jest cool, ale ja zdązyłam dobrze juz go poznać i wiem, że to nie jest zauroczenie, w którym idealizuje się chlopaka. To nie jest tak, że są 9-10 latki i chodzą ze sobą "na niby" Mojego chlopaka traktuję przezde wszystim jak najlepszego przyjaciela. I najbardziej podoba mi się w nim to , że akceptuje mnie taka jaką jestem =))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chłopak
« Odpowiedz #2 : 2006-03-19, 11:24 »

metaxa

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #3 : 2006-03-19, 12:59 »
Sorry,ze sie zapytam ale ile macie lat?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #4 : 2006-03-19, 14:38 »
ona ma 12 lat :P My sister... :)

Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #5 : 2006-03-19, 15:22 »
ona ma 12 lat :P My sister... :)
no tak, avathar podobny :P
a co do tego chłopaka to nie wiem co ci doradzić bo to nie moja działka.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #6 : 2006-03-19, 16:07 »
Ja Ci doradze pomysles zanim na cokolwiek sie zgodzisz i jakakolwiek decyzje podejmiesz. CHODZCIE ze soba poki sie sobie nie znudzicie i bawcie sie przy tym doskonale...
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #7 : 2006-03-19, 17:07 »
Magdaland -dokładnie. Wiola, życzę tylko żebyś nie zrobiła tylko czegoś, czego potem bedziesz żałować -jak ja...
Przy takim "chodzeniu" jak juz pisałam pierwszy raz się z chlopakiem całowałam. I jak? Żałuję, że to był właśnie ON!
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #8 : 2006-03-19, 18:11 »
ja bym chodzila z nim :P oczywiscie zycze ci jak najlepiej tak jak kazdej z was i moim zdaniem dobrze robisz ze z nim jestes...nawet jesli to ma byc "przygoda" ale skoro mowisz ze jestes zabujana to nie masz nic na sumieniu :P
ja oczywiscie wierze w to ze jestes rozsadna i nic nie zrobisz nie tak jak trzeba ale przez to zdobedziesz dodatkowe doswiadczenie..takimi kumpelami ja bym sie nie przejmowala, zle ci zycza, obrazaja sie za chlopaka...phi to niech sie bujaja jak sa takie a nie inne :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chłopak
« Odpowiedz #8 : 2006-03-19, 18:11 »

wiolqa94

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #9 : 2006-03-19, 19:09 »
Dzięki :*
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #10 : 2006-03-21, 18:31 »
Dziewczyny, które nie są w stanie zaakceptować tego, że chłopak wybrał Ciebie i że Ty też lubisz jego, ine są według mnie warte Twojej przyjaźni.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #11 : 2006-03-26, 15:05 »
poprostu sa zazdrosne i zapewne przy kazdej okazji Cię obgadują. Ja bym na twoim miejscu, z moim charakterem, gdybym sie wkurzyła to bym im powiedziała co na ich temat myśle i że mam gdzieś to co o mnie mówią, a to, że sie an mnie obrażają bo chodze z chłopakiem który im sie podoba to jest zwykła "zazdrosc" o to, że ich nikt nie chce!
I tyle :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #12 : 2006-03-27, 11:38 »
Kola ja czasami rowniez mam chamski charakter :P ale lepiej nie radzmy Wioli zeby tak robila bo to czesto moze tylko pogorszyc sytuacje....ja bym sie poprostu nie przejmowala nimi i nie dawala tym laskom satysfakcji...wiec poprostu najlepiej zachowywac sie normalnie. nie unikac ich tylko trzymac na dystans. w koncu zrozumieja ze zachowuja sie okropnie i podle.
zamiast zyczyc ci jak najlepiej to tylko probuja jeszcze utrudnic sprawe....ahhh musza zrozumiec ze chlopak wybral ciebie i obejrzec sie za innym :)
Pozdro :) :* :*
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #13 : 2006-03-27, 12:21 »
Kogo wybrac? chlopaka - skoro jakies cizie sie na ciebie obrazily, bo chlopak wybral ciebie - to nie sa warte twojej przyjazni. Powiem ci tak - lepiej mieć jedną szczerą przyjaciółke, niz stado zakłamanych ... a to, ze sie obrazily na CIEBIE za to ze ON cie porposil o chodzenie - wlasnie tak o nich swiadczy - ze sa zaklamane...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #14 : 2006-03-31, 21:34 »
ona już nie ma chłopaka... moim zdaniem bylo to zauroczenie, kocha się teraz w jakimś Rafałku... Mówię jej to ciągle, a ona na to że to miłość :roll: Miłości się nie zmienia jak rękawiczek :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chłopak
« Odpowiedz #14 : 2006-03-31, 21:34 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #15 : 2006-03-31, 21:43 »
Po za tym prawdziwa milosc nie zdarza sie w wieku 12 lat ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #16 : 2006-04-08, 21:49 »
Ten wiek z reguły charakteryzuje się zmiennością uczuć ;). Wiem to z własnego przykładu. Teraz się zestarzałam i jakoś trudniej na jakiegolwiek uczucie.. Sama się sobie dziwie żem taka oschła
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #17 : 2006-04-12, 20:42 »
 ta, prawdziwa miłość: tylko odwzajemniona i trwała ;)
 Choc z tym pierwszym niekiedy ciężko
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #18 : 2006-04-21, 15:56 »
Dla mnie chodzenie w wieku 12 lat jest bezsensowne bo wtedy ludzie raczej nie sa w sobie naprawde zakochani , a zauroczeni...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Chłopak
« Odpowiedź #19 : 2006-04-21, 18:27 »
Niby tak, ja teraz mam burzę hormonalną... Nie bujam się w kilku naraz, czy co chwila zmieniam obiekt uczuć - jak się zabujam i dowiem sie, ze nie mam u niego szans, to po jakimś tygodniu już jestem zabujana w kimś innym...
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.