Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Zaproponowanie chodzenia  (Przeczytany 13474 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karolcia

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #180 : 2006-05-21, 20:26 »
Nie mów :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #181 : 2006-05-21, 20:28 »
Ja tez jeszcze nie spotkalam...

Moze kieeeeedys (wciaz nadzieja istnieje :lol:)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #182 : 2006-05-21, 20:29 »
U mnie tylko bardzo, bardzo nikła...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedz #182 : 2006-05-21, 20:29 »

Borderka

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #183 : 2006-05-22, 19:46 »
Mnie ostatnio spotkała bardzo zaskakująca sytuacja. Otóż kolega z klasy oświadczył mi na gg, że podobam mu się już od 1 gim, i od tamtej pory mnie ciągle na lekcjach obserwował i lubił sobie popatrzeć w moją stronę :| Sytuacja jest jeszcze o tyle dziwniejsza, że ja z tym chłopakiem zaczęłam ROZMAWIAĆ w połowie 3 gim, bo dołączyłam do ich ekipy asg (air soft gun), która nazywa się Delta Force. Wcześniej nie miałam z nim tematu do rozmowy, a poza tym nie darzyłam go zbytnią sympatią. Nagle zapytał się mnie, oczywiście na gg, czy ma jakieś szanse. Napisałam, że mi zależy na pewnej osobie itp. Za jakiś czas ni stąd, ni zowąd znowu zapytał się czy ma jakieś szanse, napisałam mu to samo co wcześniej -_- Później dostaję na gronie od niego wiadomość,(temat "Coś śmiesznego :( " ) która brzmiała tak:
" Cześć!
Chciałbym Ci wyznać że nie tylko mi sie podobasz ale zakochałem sie w Tobie. Dobra wygadałem to co mi na wątrobie leżało a Ty zrób z tym co chcesz .
Narazie.  "
Niby co miałam z tym zrobić? W szkole rzucić mu się na szyję? :/
Na koniec poraz trzeci zapytał się, bo chciał wiedzieć tak już na 100%, czy ma szanse. Już nie wyrobiłam i napisałam po prostu "nie". Później zaczął coś gadać, że odchodzi z ekipy, że ma doła, ciągle jakieś pesymistyczne opisy na gg...i co to kurna ma być? Chciał wzbudzić we mnie poczucie winy czy co? :/ Jeśli tak to nie bardzo mu się to udało. Mógł się domyślić jaka będzie odpowiedź na jego "wyznanie", bo wcześniej gadał z moim przyjacielem, który zna mnie już 8 lat i powiedział mu, że pewnie napewno się nie zgodzę, ale jak chce to niech próbuje....

I też uważam, że jeśli dwie osoby się kochają to po prostu ze sobą są bez żadnych "chcesz ze mną chodzić?" ;)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #184 : 2006-05-22, 20:02 »
Nie przejmuj sie tym "poczuciem winy" bo to bezsensu, szkoda sobie nerwów psuć przez faceta. Ja miałam taki czas, to było gdzieś na poczatku gimnazjum, że chłopcy z klasy w pewnym momencie DOROŚLI (oczywiście w ich mniemaniu) i sobie ubzdurali, że muszą koniecznie mieć dziewczyny (chyba każdy). Jak nas zaczęli nagabywać, dziewczyny, to miałyśmy ich kompletnie dość. I całe tygodnie rozpaczali, gdy wszystkie zbiorowo dałyśmy im kosza. Nooo, bez przesady, ale gdy się zna takich czubków już tyle lat...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #185 : 2006-05-22, 20:06 »
Borderka, dobrze ze jestes stanowcza.

Chlopcy sa inteligetnie, probuja poruszyc dziewczece serce czym sie da... ;)

Wiadomo, niespelniona milosc jest bolesna. Jednak bolałaby o wiele wiele bardziej gdybyś dała mu znaki, że jednak ma szansę.

Ehh cięzka sytuacja :?
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #186 : 2006-05-22, 20:08 »
Karolcia "moich" chłopakow (czyt. z klasy ;) ) też tak ostatnio naszło. Tylko że mam takie inteligentne koleżanki w klasie, że się zgadzał z nimi chodzic :lol: :lol: :lol: I były wielce zdziwione kiedy ja nie reagowałam tak samo :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #187 : 2006-05-22, 20:12 »
U mnie to wyglada troche inaczej ;)

Nikt nie robi wyznan na gg, tylko porpostu sie umowi, pogada, dowie sie czy ma szanse - jak nie to nara, nie bede przezywal/a przeciez ;)

I takie podejscie jest moim zdaniem najlepsze.
Przeciez ludzie w moim/naszym wieku nie szukaja jeszcze potencjalnego meza/zony :roll: Bo jesli tak, to powodzenia :P
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #188 : 2006-05-22, 20:17 »
Cytat: Karolcia
Nie przejmuj sie tym "poczuciem winy" bo to bezsensu, szkoda sobie nerwów psuć przez faceta.
A czy ja się przejmuję? :)
U mnie w klasie nie ma żadnych oznak zainteresowania chłopaków dziewczynami (no pomijając jedną taką...), oni wolą z innych klas, szkół, my zresztą też na nich większej uwagi nie zwracamy ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedz #188 : 2006-05-22, 20:17 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #189 : 2006-05-22, 20:21 »
Grunt, ze Ty sie nie obwiniasz ;)

Bo sa i takie, ktore z poczucia winy potrafia przystac na propozycje potencjalnego chlopaka :roll: Żal tyłek ściska, że są takei osoby w moim otoczeniu...
Tyle, z epotem jest jeszcze gorzej.
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #190 : 2006-05-22, 20:24 »
Taaa...albo takie, które się zgadzają na każdym kroku, żeby było później "a ja mam chłopaka" itp. :roll:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #191 : 2006-05-22, 20:27 »
Taaaaaaak... tego to jest jeszcze wiecej :lol:

Naprawde, zal mi takich ludzi... Zal mi ich debilizmu <alez ja jestem dobra... :lol: >

Poprostu nie wiedzą na czym polega parnerski związek, a tkaim zachowaniem usiluja pokazac jakie to one nie sa cudowne... :roll:

No coż, dla mnei wyznacznikiem człowieka ni ejest to czy ma tż-ta...

No, ale nalezy pamietac o znaczacym fakcie, iż są ludzie i kalafiory :P
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #192 : 2006-05-22, 20:33 »
TEż tego nie lubię.

Albo jak zarywają do jakieś dziewczyny ,,dla zakładu"

i ona sie cieszy.

a on sobie bekę z niej grzeje-i ją rzuca.

a ona płacze

i przyjdzie inny i pociesza

i od nowa :)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #193 : 2006-05-22, 21:04 »
Cytat: Vizsla
Naprawde, zal mi takich ludzi... Zal mi ich debilizmu <alez ja jestem dobra...  >
My w ogóle jesteśmy tolerancyjne :lol:
Zakłady też są "dobre" i tu znowu chłopcy chcą udowodnić, że mogą mieć każdą itp. :roll: Jeśli napotka taką słodką idiotkę, która da się nabrać to nie wiem czym tu się szczycić :|
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #194 : 2006-05-23, 17:05 »
U mnie to wyglada troche inaczej ;)

Nikt nie robi wyznan na gg, tylko porpostu sie umowi, pogada, dowie sie czy ma szanse - jak nie to nara, nie bede przezywal/a przeciez ;)

I takie podejscie jest moim zdaniem najlepsze.
Przeciez ludzie w moim/naszym wieku nie szukaja jeszcze potencjalnego meza/zony :roll: Bo jesli tak, to powodzenia :P

No i właśnie fajnie :) A w mojej klasie/szkole? Co to się dzieje, szkoada gadać... Chłopcy ograniczają sie tylko do smsów... Żeby tak się który na spacer umówił... Gdzie tam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedz #194 : 2006-05-23, 17:05 »

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #195 : 2006-05-23, 17:51 »
a'propos.
Fajną karteczkę znalzłam w internecie:

Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #196 : 2006-05-23, 18:19 »
Karolcia dokladnie ;) Tchórzostwo, ot co :P

Pytajniczka - kartka suuuper, zapisze ja sobie gdzies :) :D
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #197 : 2006-05-23, 18:30 »
a ja ta kartke widzialem dzisiaj w empiku :P ale zbieg okolicznosci, co? ;d
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #198 : 2006-05-23, 18:42 »
To chyba musze zajrzec do empiku, bo jest super :kocham:

Tylko, ze nikomu jej nie dam ;p
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #199 : 2006-05-23, 18:45 »
Ja ja widziałam chyba rok temu w empidle ;) I od razu mi sie spodobala ;d Tylko szkoda, że nawet nie miałabym komu jej dac... :( Bo ON to by mnie chyba wysmial :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #200 : 2006-05-23, 18:48 »
Ja tam bym dala, jakbym miala komu, ale aktualnie zaden facet nie zaprzata mi mysli ;p

A dalabym w formie zartu, w trakcie rozmowy czy coś ;)
Nie jestesmy dziecmi, za takie cos nie wieszaja na szubienicy :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedz #200 : 2006-05-23, 18:48 »

thrilly

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #201 : 2006-05-23, 19:28 »
a ja nie uznaję kupnych prezentów dla swojego partnera nawet w formie kartki - niech przynajmniej zobaczy, że się starałam, a nie.. ;/  prezent od serca i w który wkłada się wysiłek jest o wiele droższy.. no ale kwiaty,diamenty i perfumy mimo że kupione to zawsze będą urzekać kobiece serca :) :)
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #202 : 2006-05-23, 19:38 »
wieem, że fajna-też tak myślę :)

Nie martw sie tarunia-ja też bym jej nie miała komu dać...:)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #203 : 2006-05-23, 22:42 »
wow...jezeli chodzi o ta kartke to moja przyjaciolka Iwonka dzisiaj ze mna robila porzadki w swoim pokoju i znalazlam taka kartke u niej !! normlanie az nie wierze...a to ta sama na pewniaka :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #204 : 2006-05-24, 00:11 »
kartkę takową w rozmiarze XXL wysłałyśmy z kumpelami z obozu rok temu na welentynki naszemu instruktowowi :P nasąpiła tylko jedna zmiana, tekst "słoneczko - głupie" zastąpiłyśmy "słoneczko - mimo wszystko nadal super :P" a wzięło się to stąd, że mój ukochany koniś nazwany przeze mnie Słoneczkiem, był jednocześnie ulubionym koniem instruktora :D
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #205 : 2006-05-24, 13:11 »
Ananas heh fajnie :D

A instruktor przystojny? :lol:

Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #206 : 2006-05-24, 19:46 »
Ciekawe ;)

Pytajniczka, kartka jest słodka :D

Miłoby było taką dostać, ale bez przesady, znowu ne można sie dać kupić za kartkę...

Wiecie co ja zawsze odpowiadałam chłopakom, gdy prosili mnie o chodzenie??? (bez skojarzeń proszę, ale niestety kolegom z mej klasy zarzało sie to nader często ;)) Mówiłam: "Kochany, o mnie to się trzeba postarać!" I odrzucało kolesia z miejsca.

No cóż, faceci nie lubią sie wysilać. :/
Zapisane

wiolqa94

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #207 : 2006-07-11, 12:46 »
:rotfl: haha
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedz #207 : 2006-07-11, 12:46 »

wiolqa94

  • Gość
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #208 : 2006-07-11, 12:48 »
Ooo Ale macie TRUDNE tematy  :shock: :oops: :x :x :x :| :D :D :D :D :D :jupi2: :sciana: :sciana: :evil: :brawo: :brawo: :Oo: ;d ;d ;d ;d :ganja: :killer: :tazz: :tazz: :tazz: :swinia: :stop: :soczek: :krycie: :?: :slimak: :slonko: :arrow: :tazz: :tazz: :tazz:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Zaproponowanie chodzenia
« Odpowiedź #209 : 2006-07-15, 14:07 »
OStatnio i mam nadzieję że tak zostanie, bo nie wyobrażam sobie inaczej, faceci się o mnie starają. Nie że ja jestem niewinna, ja też coś tam teges ;)
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 28 zapytaniami.