Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do dołu

Autor Wątek: Ilosc dzieci  (Przeczytany 19901 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #210 : 2005-04-30, 18:30 »
Ja bym chciała mieć dwoje lub troje dzieci. Napewno nie jedno, bo  sama jestem jedynaczką i wiem, że w domu smutno, chociaż spokój przynajmniej.
Zapisane
...

Staffka

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #211 : 2005-04-30, 19:26 »
Nie wiem czy ja mam co¶ do powiedzenia :lol: , ale ja bym chcia³ dwóch ch³opców i dziewczynke, albo na odwrót, tylko ¿eby trójka by³a :mrgreen:

PePe fajnie zobaczyc ze chlopak tez o takim czyms mysli ;)
bo wiekszosc to jest takimi ze dziecie to babska sprawa,
niespotkalam sie jeszcze z chlopakiem który by to tak otwarcie mówil!

Milo mi cie poznac! :)
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #212 : 2005-05-01, 18:53 »
Mi również :)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedz #212 : 2005-05-01, 18:53 »

thrilly

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #213 : 2005-05-03, 18:43 »
na dzięń dzisiajszy nie chce miec dzieci a wszystko zalezy od mojej sytuacji materialnej:
opłakana-0
w miarę stateczna-1
spoko i wyżej-2

w każdym bądź razie nie więcej niż 2!!
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #214 : 2005-05-03, 22:05 »
Jeśli moja sytuacja materialna byłaby:
- opłakana- 0 albo 1 (chcialabym dziewczynke)
- taka sobie- 1 (chcialabym dzieczynke)
- dobra- 1 swoje i 1 adoptowane (Chcialabym 2 dziewczynki)
- świetna- 2 swoich i jedno adoptowane :) (chciałabym swoje chłopca i dziewczynke, a adoptowaną dziewczynkę :) )

Ja bardzo lubię dzieci (takie do 7 roku życia :P ) i chciałabym góra czwórkę... Gdybym miała świetną sytuację materialną to może nawet 2 swoich i 2 adoptowanych... W każdym razie bardzo chciałabym w przyszłości zaadoptować dzieciaczka :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-03, 22:07 autor Psiara »
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

niaania

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #215 : 2005-05-04, 13:51 »
Ilość dzieci zależy od sytuocji materialnej:
 :( opłakana - 0
w miarę dobra - 1 lub 2
dobra - 2 lub 3
świetna - 3, 4, a nawet 5
Lubię małe dziewczynki, najlepiej bliźniaczki. :kocham:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #216 : 2005-05-04, 14:39 »
niaania ja strasznie chciałabym mieć bliźniaczki :P chcę mieć dzieci i dużo zwierząt, żeby od razu miały swojego pieska czy kotka, a nie błaganie mamy o psa (mama nie dała by sie błagać mama od razu setkę przygarnie :P) i chcę uczyć od małego moje dzieci jak postępować ze zwierzętami i ogólnie chcę je uczyć miłości do zwierząt...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

KikerS

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #217 : 2005-05-04, 15:03 »
jeszcze nie wiem :P
jakoś sobie teraz tym głowy nie zawracam..
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #218 : 2005-05-04, 15:42 »
Dzieci... wedłóg tych kryteriów, w tej kolejności:
Zdrowe -> chłopcy -> dwójka -> bliźniaki...
:) A psy chce trzyyy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedz #218 : 2005-05-04, 15:42 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #219 : 2005-05-04, 15:56 »
chcesz chlopców?? ja potwornie chcę dziewczynki i moze w ostatecznosci jednego chłopac tzn. jak już będzie dom roił się od panienek to chciałabym chłopca :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Wega

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #220 : 2005-05-04, 16:00 »
ŻADNEGO !!! nie sądzę, abym miała być dobrą matką...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #221 : 2005-05-04, 16:08 »
Psiara, ja mam beznadziejny chrakter... i jakbym miała coś płuci żeńskiej to bym strasznie zazdrościła, płodości, urody, itp. Pozatym nawet zwierzaki tylko chłopców preferuję, więc coś w tym jest... Ale zapewne koniec końców miała w swoim domku stworzenie płuci żeńskiej i tak bym była szczęścliwa i kochała...

Poza tym nie mam skłonności do przebierania w sukieneczki, nigdy nie lubiłam bawić się lalkami... a chłopcy są fajniutcy... małe potworki... gorzej, że kiedyś znajdują sobie dziewczyny i odchodzą... snyyyf...
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #222 : 2005-05-04, 16:13 »
ja mam beznadziejny chrakter... i jakbym miała coś płuci żeńskiej to bym strasznie zazdrościła, płodości, urody, itp.
to jest nawet naukowo udowodnione, że matki często podświadomie są zazdrosne o własne córki
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #223 : 2005-05-04, 16:33 »
charon, a ja właśnie uwielbiałabym to czesanie jej, przebieranie, zabawę itp. potem długie rozmowy przy kominku :P (kiedy będzie nastolatką), chciałabym mieć z córcią dobry kontakt... a chłopcy beee.... takie żule wyrastają i dupa :lol: nie mówię oczywiście o wszystkich, ale wnioskuję na podstawie mojej klasy :lol: 
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #224 : 2005-05-04, 18:08 »
Psiara o ile wiem nastolatki wola siedzieć u "kolegów" w domu, tu dzież z tymi "kolegami" w swoich pokojach, niz slęczeć z matka przed kominkiem i gadac o dupach-marynach :P :lol:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedz #224 : 2005-05-04, 18:08 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #225 : 2005-05-04, 18:14 »
Psiara, zależy jak się dziecko wychowa, i płeć ma tu mało do rzeczy... :)

PePe, co ty wiesz... :P Zalezy od stosunków rodzic-dziecko... Matka może oprócz bycia matką być przyjaciółką, jeśli kontakt jest dobry, córka może na prawdę ufać matce i chcieć spędzać z nią czas... :) 
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #226 : 2005-05-09, 15:53 »
no dokładnie, charon masz rację... ja z moją mamą mam taki sobiekontakt.... ale to chyba ta różnica wieku- 36 lat to bardzo dużo. Nasze poglądy są zupełnie inne... Dlatego chciałabym mieć dobry kontakt z moją córeczką. Na pewno będę pozwalła jej na więcej niż moja mama mnie. Na pewno nie na wszystko- alkohol (od 16 roku życia- na imprezach, od 10- np. do obiadu), papierosy- nie, narkotyki- nie! Seks- będzie dostawać kasę na środki antykoncepcyjne kiedy skończy 16 lat... Tzn. będzie miała możliwość taką- nie każę jej w wieku 16 lat iść z facetem do łózka :P, w każdym razie ograniczenie na seks to tak 16 lat :P Jestem bardzo tolerancyjna więc obojętnie mi kim jej chłopak będzie byle nie jakimś dillerem czy facetem starszym o 10 lat od niej.... Po prostu chcę ją wychowac tak, żeby ominąc moje błędy, ale też, żeby miała większą swobodę niż ja, bo ja na imprezki nie moge chodzić itp itd :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #227 : 2005-05-09, 16:10 »
ostatnio mam taki czas, ze mysle o swojej przyszłości... w szczególności o szkole, bo nie wiem co będzie z moja edukacją, ale w dalsze plany tez się zapędzam.
I doszedłem do wniosku, że nie wiem jaki byłby ze mnie tatuś :P patrzac na to, jak traktuje mnie mój własny ojciec i że mam niemal idealnie taki sam charakter... Gdy pomyślę, że moje dzieci miałyby przeżywac to samo, to wole być bezdzietnym do końca życia...
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #228 : 2005-05-09, 20:12 »
ja bym chciała kiedyś mieć jedno albo dwójkę...no bo do tego jeszcze psa trzeba doliczyć to i tak spora gromadka
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #229 : 2005-05-09, 20:21 »
Ola, ja do mojej gromadki przyszłysz dzieci muszę doliczyć ok. 10 psów(z rodowodem :P), ze dwa konie kilka kózek, królików itp. Ja chcę miec hodowle i ogolnie zwierzyniec :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #230 : 2005-05-10, 10:02 »
no tak...ja się ostatnio śmiałam z chłopakiem że jak on zaprojektuje nam dom ( studjuje architekturę) to musi zrobić tyle pomieszczeń żeby się oranżeria zmieściła taka oszklona itp..na małpkę ;)
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Forum Zwierzaki

Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedz #230 : 2005-05-10, 10:02 »

Agysz

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #231 : 2005-05-14, 22:31 »
Ja bym chciała miec 2 córeczki  lub jedną :mrblue: Tyle mi wystarcza..
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #232 : 2005-05-15, 09:42 »
A tak apropo dzieci : przedstawiam wam Natalie- moją siotrznice i Piotrusia- bratanka. To są dwaj mali terroryści więc niech was nie zmylą słodkie buźki :lol:.





« Ostatnia zmiana: 2005-05-15, 14:29 autor Aujeszka »
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #233 : 2005-05-15, 10:33 »
a ja bym chciala mieć po dwie pary bliźniąt:P 2 dziewczynki i dwóch chłopców :P mam nadzieje że geny mi w tym dopomoga :P innego specariusza jakos nie widze:P  narazie :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #234 : 2005-05-15, 11:00 »
Aujeszka,śliczni Ci terroryści ;) A ja bym chciała dwie dziewczynki :;d: - mogą być blizniaczki
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #235 : 2005-05-15, 11:51 »
A ja bym chciała dwójkę: chłopca i dziewczynkę :)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #236 : 2005-05-15, 12:00 »
to ja tez mam takiego terrorystę w rodzinie :P mój siostrzeniec cioteczny :P Marcel, heh. Nie dość, że wygląda niemal jak ja w jego wieku, to jeszcze ma identyczny charakter... Juz wiem dlaczego osoby, które mnie wychowywały tak narzekają na moje zachowanie gdy byłem mały :lol22: zdałem sobie sprawe z tego, jakim byłem wampirem :P
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #237 : 2005-05-15, 13:18 »
Ja też mam takiego terrorystę. Szymon, lat siedem, mój siostrzeniec. Zawsze jak go widzę to myślę sobie, że nigdy nie będę mieć dzieci. Jest straszny :grr: :P .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedz #237 : 2005-05-15, 13:18 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #238 : 2005-05-15, 13:30 »
A ja nie mam takiego terrorysty choćbym chciała... lubię zabawy z małymi dziećmi :) mam takiego kuzyna w Bytomiu który ma chyba 5 lat a jeszcze dobrze nie umie mówić (bo ten wujek z ciocią to tacy ze tak powiem idioci) ciągle się na niego drą i jak tam byłam a on potworrnie chciał na "pacielek" to wzięłam go na jego małym rowerku prowadziłam, a po godzinie on był taki szczesliwy i w ogole, ja potem juz padnieta, a on w ogródku jeszcze "goń mnie" to jeszcze go goniłam i sie z nim bawiłam... szkoda mi tego dzieciaczka :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Ilosc dzieci
« Odpowiedź #239 : 2005-05-15, 14:49 »
Szkoda Psiara ze mieszkasz az w Walbrzuchu bo bym ci podrzuciła taką Natalke na 3 dni i byś zabawe z dziećmi zaczeła nienawidzić :evil: :lol: 
Nata  sie na wszystkich wiesza, skacze,  pisze mi po książkach , po zeszytach, idze do mnie do pokju i wywala mi wszystko z szafek, biega, wrzeczy,  piszczy, gwiżdże gwistkiem, skacze po kanapach, ostanio wyrwała mi jeden glosnik z kompa, połamala słuchawki, zawsze mnie musi czymś wymazać, ciągle łazi za mną, marudzi, rozsadza ja energia a jak już wkońcu usiądzie to zadaje 100000 pytań na minute....ona jest niemożliwa,  moge wymianiec jej wybryki w nieskączoność....a jak sie na nią krzyknie to robi smutną minke, dzie do mamy i " Aga na mnie krzyczy..a ja nic ni zrobiłam..."  oczywiscie wszystko jest na mnie...Aga jest ta zla która krzyczy na Bogu docha winne dziecko....eh... :|
Piotruś...ma 1 miesiąc, urządza nocne serenady, jak go wezme na ręce to jest greczny, albo spi albo się rozgląda a jak tylko go położe to w ryk!!! Znowu musze go brać ma rece, kołysać(ręce mi  odpadaja) kłade go...znowu płacz...
Terrorysta rosnie jak nic! :evil:

czy wszystkie dzieci sa takie?  :| :help:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-15, 14:51 autor Aujeszka »
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 28 zapytaniami.