Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Brawo dziadku :)  (Przeczytany 1213 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
Brawo dziadku :)
« : 2004-02-16, 21:23 »
Cytuj
Emeryt wygrał starcie z pitbullem
PAP 11:25

Groźny, półdziki pitbull zaatakował starszego pana koło miasta Kragujevac w Serbii. Człowiek walczył jednak tak zaciekle, że po dwudziestu minutach zmagań udusił agresywnego czworonoga.

Pies ugryzł 74-letniego emeryta w nogę, przewrócił go na ziemię i usiłował przegryźć mu gardło. Mężczyźnie udało się jednak pokonać napastnika.

Pan Gmitar Petrović, choć dotkliwie pokąsany, o własnych siłach dotarł do szpitala.(iza)




Co wy na to ?
Dziadek musialbyc niezly.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #1 : 2004-02-16, 21:31 »
Cytuj
Dziadek musialbyc niezly.

Świetne podsumowanie :lol: :lol: :lol:

A tak poważnie - efekty kupowania silnego psa przez nieodpowiedzialnych ludzi...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #2 : 2004-02-16, 21:34 »
to był jego pies? A co z tym pitbullem? On go udusił na śmieć :shock: :shock:? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brawo dziadku :)
« Odpowiedz #2 : 2004-02-16, 21:34 »

Mlody

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #3 : 2004-02-16, 21:34 »
pies byl "półdziki pitbull "
Zapisane

olc!a

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #4 : 2004-02-16, 21:35 »
No właśnie.. co to znaczy półdziki? :?:
Zapisane

hexe

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #5 : 2004-02-16, 22:06 »
pewnie jakis psiak osierocony bez wlasciciela..poza tym to podziwiam tego dziadka ja bym pewnie zmykala i to migiem ale w sumie w tym wieku to se moge na to pozwolic kto wie co bedzie za 70 lat :)
mnie kiedys zaatakowal doberman i przyznam sie wam ze do dnia dzisiejszego boje sie tych psiakow wiem ze nie wszystkie sa takie ale mimo to czuje respekt i nie potrafie sie do nich zblizyc....nie zdecydowalabym sie na chodowle takiego psiaka....
Zapisane

Mlody

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #6 : 2004-02-16, 22:27 »
Ogolnie powinni sie wziasc na swiecie za zaostrzenie przepisow dot. mieszncow ponad 'xx' kg i psow takich jak amstafy, pity, niemce itd.... Niestety, wlasciciele i milosnicy mowia ze psy sa kochane, mile i spokojne ale do takich psow trzeba miec podejscie, ja bym moze dal rade jakiemus psu ale jak moja siora wyjdzie z psem na poel :/....
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #7 : 2004-02-16, 23:37 »
Ehh... no dziadek spox  :wink:  Ale prfzeraza mnie to i wk****... zeby rozdrazniac takie psy i na ulice! A tam to co za roznica kogo ugryzie, kogo zagryzie  :grr:  :grr:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #8 : 2004-02-17, 08:43 »
Dziadek był pewnie z tych Strong men'ów :P

Kiedyś też miałam głupią sytuację z psem (nie moim). Szłam sobie spokojnie do szkoły (przez park) a tu nagle zza krzaka ( :P) wybiega owczarek niemiecki. Skoczył na mnie! Na szczęście nie udało mu się mnie powalić na ziemię. Jakimś cudem zwiałam (aż się za mną kurzyło).
I wyobraźcie sobie minę właściciela tego psa. Tak się ze mnie zlewał, że myslałam że go uszkodzę :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brawo dziadku :)
« Odpowiedz #8 : 2004-02-17, 08:43 »

Asiulek

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #9 : 2004-02-17, 09:01 »
Cytuj

I wyobraźcie sobie minę właściciela tego psa. Tak się ze mnie zlewał, że myslałam że go uszkodzę

Bożę kochany ... no takiemu włascicielowi to tylko przylać w mordę za przeproszeniem  :grr:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #10 : 2004-02-17, 12:08 »
Trzeba było zadzwonić na policję. Chłop miałby wieeeeelkie problemy. Zastanawia mnie jedna rzecz - jakim cudem zwiałaś o wiele szybszemu i silniejszemu zwierzakowi?
Zapisane

Mlody

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #11 : 2004-02-17, 12:31 »
Miala w kieszeni pokemona :mrgreen:
W sumie tez mnie to zaciekawilo ale coz :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #12 : 2004-02-17, 13:19 »
Pies miał kaganiec.
Jak człowiekowi strach zagląda w oczy to nigdy się nie wie jak zareagować. To była moja reakcja.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #13 : 2004-02-17, 13:44 »
Niezły dziadek o sporej sile  :mrblue:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #14 : 2004-02-17, 13:48 »
u nas w lecznicy wisi taki mądry plakat , a sens jest jego taki, że  widać zdjęcia psów agresywnych ras podpisane rasą i że są agresywne i te zdjęcia ułożone są wokół napisu " otoczmy je szczególną opieką". po tym zdarzeniu możnaby tam wkleić jeszcze zdjęcia tego uduszonego pitbulla i duszącego dziadka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brawo dziadku :)
« Odpowiedz #14 : 2004-02-17, 13:48 »

AgaŚ

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #15 : 2004-02-17, 14:15 »
Cytat: cholka

Jak człowiekowi strach zagląda w oczy to nigdy się nie wie jak zareagować. To była moja reakcja.

Co sadzis o dolaczeniu do naszej szkolnej sztafety przelajow :P? Trenerka ma duzego (zle wychowanego) agresywnego ONa wiec nie bedzie problemow :P  :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #16 : 2004-02-17, 17:03 »
boszzzz.......... fajny facet .........
nie wiem co ja bym zrobiła :? :? ....... :grr:
pewnie bym zwiewała do najbliższego sklepu ....... :roll: albo bym skuliła sie i zasłoniła głowe rękoma ......... <to jest najczęsciej podawane w prasie i wogole .... no to zeby sie skulić i coś tam coś tam jakos nie jestem do tego przekonana> :roll: ....... a wy ??  :roll:
Zapisane

navel

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #17 : 2004-02-17, 18:16 »
:shock:  :shock:  74 letni emeryt udusił psa?  :shock: i to jeszce pitbulla? :shock:  rzeczywiście jakiś strong men  :lol:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #18 : 2004-02-17, 18:53 »
Cytat: Taraa
Co sadzis o dolaczeniu do naszej szkolnej sztafety przelajow :P? Trenerka ma duzego (zle wychowanego) agresywnego ONa wiec nie bedzie problemow :P  :wink:

Eeeee... :hmmm: ? Ironia..., żart.... :mysli: ?
Zapisane

Mlody

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #19 : 2004-02-17, 21:10 »
"....... a wy ??"

Kop w jaja jak byl to pies a potem spierda.... no uciekamy ;)...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Brawo dziadku :)
« Odpowiedź #20 : 2004-02-17, 21:33 »
Cytat: cholka
[..]


Eeeee... :hmmm: ? Ironia..., żart.... :mysli: ?

Powazna propozycja  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brawo dziadku :)
« Odpowiedz #20 : 2004-02-17, 21:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 28 zapytaniami.