Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: szukam piosenki ale nie znam jej nazwy.. czyli wątek wzajemnej pomocy :)  (Przeczytany 115379 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
nmo niestety, kiedyś miałam ale gdzieś zapodziałam
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
techno jakieś ale txt "tylko biedronka nie ma ogonka, nie ma ogonka biedroooooooonka"  zna ktoś?
albo jeszcze jedna "i dalej jedziemy na maksa hej poprostu dalej jedziemy na maxa! didirara didirara didirara hip hop!" zna któś?
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Cytuj
techno jakieś ale txt "tylko biedronka nie ma ogonka, nie ma ogonka biedroooooooonka"  zna ktoś?

To nie jest przypadkiem TO
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Tak, to to xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Potrzebuję taką jedną, nową piosenkę Kasia Kowalskiej w refrenie jest "dlaczego nie wierzyc mam, że bedzie lepiej" czy cos takiego..
Zapisane

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Potrzebuję taką jedną, nową piosenkę Kasia Kowalskiej w refrenie jest "dlaczego nie wierzyc mam, że bedzie lepiej" czy cos takiego..
http://teksty.org/k/kasiakowalska/
Masz jej teksty to sobie poszukaj a może znajdziesz xD To napewno nie Antidotum, Co może przynieśźć nowy dzień ..
Potem moge ci troche poszukac, ale może wiesz coś więcej o tej piosence? Wsłuchaj sie :)
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
szukam piosenki nie wiem nawet jakiej autorki. Anglojęzyczna, ma taki zachrypnięty głos, w teledysku jest taka mała dziewczynka która śpiewa do dzieci, z przesłaniem do jednego maluszka. I coś tam jest  w refrenie że ok babe, sweet sweet babe, i'm your lady'
POMOCY bo piosenka przednia
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
a ja szukam nowej piosenki Pink.
Czesto w radiu leci, taka fajna rockowa jest. Pomoooocy!!!!!!
Ma ktos te piosenke????
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Sche- Wa - moze tez chodzić o "I like you" ten no takiego DJ nie wiem jak się nazwywał z tego co mówisz to kojarzy mi sie bardziej z tym jakis Tam DJ niż z Bow Wowem
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Forum Zwierzaki

DnW

  • Gość
a ja szukam nowej piosenki Pink.
Czesto w radiu leci, taka fajna rockowa jest. Pomoooocy!!!!!!
Ma ktos te piosenke????
tytułto U + Ur Hand (ew. You and Your Hand)
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
 :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze:

DZIEKI URATOWALES MI ZYCIE

ide sciągqac piosneczke
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
A co to jest :
utwór Kelly Clarkson. Wiem tyle ze jakoś tak Kelly tam na scenie śpiewa. A i na autostradzie wychodzi i jakiś gościu tańczy do jej piosenki... Nie wiem co to bo tylko tata mi tyle powiedział ...
Zapisane
Yes, This is a Cult

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Szynszylka a ta piosenka jest taka raczej powolna czy bardziej skoczna?
bo z Twojego opisu na razie niewiele wiem :)
opisz troszke dokladniej jesli mozesz. Mam 7 piosenek Kelly moze tą tez mam :P
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Poszukuje pewnej piosenki ;)
Czesto leci ona w radiu zet
Na początku spiewa meski chor cos w tym stylu <ajajajaiejaoojajajoajaajau i inne tego typu dźwięki> potem spiewa kobieta <i stidi lajf> i coś tam dalej :P :lol:
Jedyne co moge wiecej powiedziec ze leci ona b. czesto w radiu zet i to chyba jakaś nowa piosenka (slysze ja w radiu od ok.3 mies) POMOCY :(
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Znam, znam. Hum, jak przypomnę sobie tytuł to podam, albo i prześlę:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Dzięki :) Aha i jak masz tą piosenkę to wyślij mi na psiarka25@wp.pl  :prosze:
A jak nie to zapodaj tytuł to ściagne ;)
Jeszcze raz dzieki :cmok:
Zapisane

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Szynszylka a ta piosenka jest taka raczej powolna czy bardziej skoczna?
bo z Twojego opisu na razie niewiele wiem :)
opisz troszke dokladniej jesli mozesz. Mam 7 piosenek Kelly moze tą tez mam :P

Dość dynamiczna :D
Zapisane
Yes, This is a Cult

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
eee to chyba nie to o czym mysle :)
bom myslala o 'breakaway' ale to powolna piosenka a Twoj opis zblizony do teledysku :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Szynszylka, piosenka nazywa się Walk Away :)
Zapisane
Why so serious?

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Dzięki spradzę :D A masz to ?? To przesłałabyś mi ?? sonia.zar@tsi.net.pl
Zapisane
Yes, This is a Cult

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Szynszylka, przesłałabym, ale mi od paru dni mail szwankuje :(
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Hmm... jest taka piosenka w "4400" jest na samym początku filmu. Jest świetna :kocham: ma ktoś? Albo zna nazwe .. byłabym baardzo wdzięczna ;) za nią.
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Ja bym mogła spytać, co to za piosenka leci w Radiostacji Roscow na końcu odcinka, w którym Kim wyjeżdża do PAryża :lol: ale pewnie tylko ja to oglądam xDD
Zapisane
Why so serious?

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Hmm... jest taka piosenka w "4400" jest na samym początku filmu. Jest świetna :kocham: ma ktoś? Albo zna nazwe .. byłabym baardzo wdzięczna ;) za nią.

To jest "Worry about you"
Zapisane
Yes, This is a Cult

alune

  • Gość
jest taka piosenka sistars z kimśtam, /chyba/ cały czas klaszczą, tekst jest po angielsku. klip chyba kecony w jakiś spożywczaku-warzywniaku czy coś ;>
zna ktoś, czy mi sie pomyliło? ^^
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
nie chodzi ci przypadkiem o piosenkę 'Freedom'? :D bo właśnie tak skojarzyłam po 'opisie' teledysku ;)
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

alune

  • Gość
o, całkiem możliwe. dzięki^^
Zapisane

gena

  • Gość
więc ja poszukuję tytułu piosenki z reklamy noble bank ; ]
kojarzy ktoś ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wunderwaffe

  • Gość
To jest "Worry about you"

Jestem pewna, że to nie to.
Bo też mnie interesuje piosenka rozpoczynająca 4400
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Moj koffany dog, Wunder - to chyba Amanda Abizaid - A Place In Time
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 28 zapytaniami.