Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jedzenie dla psa ;p  (Przeczytany 9125 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dominika716

  • *
  • Wiadomości: 4
Jedzenie dla psa ;p
« : 2010-10-01, 15:11 »
Hej!
Mam takie pytanko ;p Bd mieć psa i chce sie dowiedzieć,co mu dawać jeść prócz suchej karmy ;p
I takie tam różne jak czesto wychodzić z nim na pole itp. itd. ;D Jest to suczka rasy pekińczyk ;p Bd wdzięczna za odp. ;p
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #1 : 2010-10-01, 18:05 »
no szkoda że dopiero teraz (po podjęciu decyzji że będziesz mieć psa) dowiadujesz się jak się nim opiekować.

jeśli to szczeniak to musisz być gotowa na wychodzenie z nim sporo, nawet w nocy, no chyba że chcesz sobie małego szczocha wychować

w tym dziale jest naprawdę sporo tematów w których mowa co dawać psu, a co nie, poszukaj, poczytaj, po to jest to forum.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

dominika716

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #2 : 2010-10-01, 18:43 »
Mniej wiecej wiem co mu jeszcze dawać,ale wole mieć pewność na 100% i wiem że trzeba sie nim opiekować cały dzień.A na czytanie forum nie mam czasu bo musze sie uczyć na razie,chciałam sie jedynie upewnić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedz #2 : 2010-10-01, 18:43 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #3 : 2010-10-01, 19:53 »
A na czytanie forum nie mam czasu bo musze sie uczyć na razie,chciałam sie jedynie upewnić.
Mam nadzieję, że na opiekę nad psem znajdziesz czas? :P Bo jeśli nie, lepiej zrezygnuj zawczasu...
Zapisane
IBDG Wrocław

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #4 : 2010-10-01, 23:01 »
Mi się udaje jakoś pogodzić wychowanie psa i naukę (no ale mam mamę, która z nim wychodzi jak mnie nie ma ;p ). Początki były aż przerażające ale daliśmy radę. :)
Co do jedzenia: mój piesor uwielbia środek z bułek, rosołek z makaronem, VASA pszenną i banana (ma 3 miesiące). Ogólnie rzecz biorąc - żarłok i pożarłby najchętniej nawet mój komputer :D
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #5 : 2010-10-02, 08:58 »
Loleczka to uważaj, bo mój tez był słodkim żarłokiem który swoim pięknym spojrzeniem wyżebrze od każdego chociaż resztę jedzenia, teraz nam żyć nie daje bo cały czas głodna, ze spaceru jak wróci to nie ma mocnych, trzeba jej dać jeść bo biega i szczeka i na każdy ruch biegnie do kuchni i domaga się głośno nakarmienia :/

duży błąd popełniliśmy nie dając jej o tych samych porach jeść, tylko o różnych, przez to myśli że w każdej chwili może domagać się jedzenia
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

dominika716

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #6 : 2010-10-02, 20:38 »
Dzięki za odpowiedzi ;p Już mam ją w domu,teraz śpi ;p
Byłyśmy już 5 razy na polu ;p Kupiłam jej karmę i ugotowałam ryż z marchewką i trochę mięsa ;p
A i sory to nie jest pekińczyk;p dzisiaj się dowiedziałam że to mieszanka shi-tzu z pudlem i jest kochana! wszystkich liże,z każdym się bawi ;D Miała dzisiaj przy sobie brata na kilka godzin ale niestety musieliśmy go oddać,bo jednak bratankowi nie pozwolili wziąć ;p
Zapisane

Marmolada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #7 : 2010-10-25, 16:09 »
środek z bułek, rosołek z makaronem?
Pieczywo jest źle trawione przez psy, eh rosołek, powiedz że jeszcze taki co my jadamy? przyprawiony? Nie rób tego.
Zapisane

minimini

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #8 : 2011-05-16, 14:40 »
Ja mojemu pieskowi oprócz suchej karmy staram się również dawać różnego rodzaju psie przysmaki. Można je znaleźć na krakvet.pl gdzie jest ich naprawdę bardzo duży wybór. W ten sposób można urozmaicić nieco dietę psiaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedz #8 : 2011-05-16, 14:40 »

krakers

  • *
  • Wiadomości: 1
Jedzenie dla psa
« Odpowiedź #9 : 2012-01-19, 17:26 »
Mój  je wątróbkę i serduszka wołowe – gotowane, czasem wątróbkę smażę. Kostki czasem daje, ale wiem że te z kurczaków nie są zbyt dobre dla psów, za to szyjka z kurczaka z zupy jest dla niego strasznie smaczna. I to na tyle z tych „konkretnych” rzeczy, które je.
Zapisane

Forumowicz11

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #10 : 2012-03-28, 14:27 »
Oprócz suchej karmy możesz dawać mu również mokrą- nie widzę przeszkód. Najlepiej jeżeli jest to urozmaicona dieta. Samemu niewiele gotuję,gdyż pies nie lubi przypraw i "ludzkie" jedzenie w ogóle mu nie służy.
Zapisane

awilkosz

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #11 : 2015-06-23, 07:12 »
Mój piesek od małego nie "trawił" suchej karmy ani żadnych puszek. W związku z tym całe jego życie przyrządzałam mu jedzenie, które sama chętnie bym zjadła, a mianowicie: ugotowany ryż z dodatkiem włoszczyzny i mięsa mielonego, ewentualnie kupowałam w sklepie resztki wędlin i dodawałam do tego ryżu z warzywami (ale nigdy tych wędlin nie gotowałam razem, bo azotany, którymi się je konserwuje są szkodliwe!). Dodatkowo co 2-3 dni wbijałam surowe jajko i dodawałam łyżeczkę oleju. Mój pies był okazem zdrowia przez wiele długich lat.  Niedługo kupuję szczeniaczka i mam zamiar stosować u niego taką samą dietę.
Zapisane
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie" - J. Billings

Konioteka_eu

  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #12 : 2015-07-07, 15:28 »
Na forum jest cały dział w którym możesz znaleźć opinię niemal o każdej karmie dla swojego psa,więc wystarczy tylko poszukać i wybrać tą najbardziej odpowiednią- czy to suchą czy mokrą. Może Acana będzie dobra,co sądzisz?
Zapisane

Fionka_pl

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #13 : 2015-08-21, 16:22 »
Acana to pierwszorzędna karma o bogatym składzie,na pewno wybierając ja nikt nie będzie czuł się rozczarowany,wg mnie warto. Zawsze możesz wziąć na początek tylko próbkę i zobaczyć czy posmakuje Twojemu psu.
Zapisane

iwona.mal95

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedź #14 : 2020-04-12, 16:46 »
Ważne jest żey miało dużo wartości
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jedzenie dla psa ;p
« Odpowiedz #14 : 2020-04-12, 16:46 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 31 zapytaniami.