Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: RTZOZ wydał już na nie wyrok:(  (Przeczytany 1214 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesio

  • Gość
RTZOZ wydał już na nie wyrok:(
« : 2002-12-15, 05:16 »
Moi drodzy...
Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, a w szczególności Pani prezes tego Towarzystwa wydała na te pieski wyrok śmierci... Słowami :      „Schronisko radomskie ich nie przyjmie, jedyne wyjście z sytuacji to je uśpić"

Jak łatwo przez niektórych niby miłośników zwierząt wydaje się takie rady. Jednak my jako Organizacja Obrony Praw Zwierząt nie pozwolimy na to. Więc zwracamy się do Was z apelem prześlijcie tą wiadomość o tych pieskach gdzie tylko możecie. A może ktoś z was będzie je chciał przygarnąć.

Szczegóły tej dramatycznej akcji OOPZ na stronie: http://gesio74.blog.pl Wątek z dnia 2002.12.04 i 2002.12.10  

Informacji w sprawie piesków udziela Przewodniczący OOPZ:
Tel. 503444553
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
RTZOZ wydał już na nie wyrok:(
« Odpowiedź #1 : 2002-12-15, 10:13 »
Ja mam pytanie - dlaczego nie przyjmie i jaki jest status i cel tego schroniska?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

ZEMAT

  • Gość
RTZOZ wydał już na nie wyrok:(
« Odpowiedź #2 : 2002-12-15, 11:39 »
Coś mi się wydaje że instytucji takiej jak getto nie będę pomagał  :grr:
Grześ wybacz  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RTZOZ wydał już na nie wyrok:(
« Odpowiedz #2 : 2002-12-15, 11:39 »

Grzesio

  • Gość
RTZOZ wydał już na nie wyrok:(
« Odpowiedź #3 : 2002-12-15, 23:22 »
Zemat wiesz dlaczego staram się pomagać schronisku w Radomiu?? Ponieważ zwierzęta tam żyjące czemu sa winne że takie.... rządzą nim? A oprócz tego wiesz, ze nie pomagasz tylko przywożąc nam jedzonko temu jednemu schronisku.

A jaki powód podają Myszko xxw.?? Po prostu mówią, ze się przeprowadzają, nie mają miejsc. Chociaz doskonale wiem, że jest inaczej. A przeprowadzka najszybciej odbędzie się na wiosnę.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.