Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!  (Przeczytany 4857 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #30 : 2003-08-08, 20:53 »
Zamknięty z powodu urlopu a w tym czasie właściciel wywozi wszystko, niewiem nawet czy pracownica wie o tym, możliwe że przyjedzie do pustego lokalu zamiast do pracy.
Jezeli ktoś wie gdzie leży Gromiec to sklep znajduje sie na paderewskiego 6 w budynku (piętrowy blok)
Zapisane

zly_pies

  • Gość
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #31 : 2003-08-08, 22:17 »
Sluchajcie ten cholerny Gromiec lezy kolo Oswiecimia, jesli zbombardujecie policje telefonami i inspektora TOZu to moze cos da powodzenia!

Pozdr...Zoska!!!

Harpia w poniedzialek wysle Ci wiadomosc na priwa, gdzie masz sie zglosic zeby zdawac na spolecznego inspektora TOZ!!!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #32 : 2003-08-08, 22:21 »
ok juz podzwoniłam na policje tylko zapomniałam im podać numeru do mnie, mam nadzieje że go złapią w końcu nieda sie tak wymyć i to jeszcze z taką wpadką jak w Oświęcimiu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedz #32 : 2003-08-08, 22:21 »

Marika

  • Gość
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #33 : 2003-08-11, 11:48 »
wow ile tu nowych ludzi :( czuję sie nieswojo co tam u was wogóle słychać?? chciałam powiedzieć że byłąm nad mozrem i : na plaży znaleliśmy dwa psy a przy nas pewnego dnia ludize przywiązali na plażowym śmietniku młodego astka słońmce biedakowi grzało  i wogóle  i mój tata pzryniósł mu miske z wodą i tak opieprzył tych ludzi że ash się cieszyłam ale nie na długo to poksuytkowało były to typu około 20 lat i następnego dniua sytuacja się powturzyła pies skuczał i mój ojciec tak się wkurzył i powiedizął że dzwoni do odpowiednich władz i poskutkowało pies miał prawie raj na ziemi ;) mam nadzieje że to nie tylko do naszego wyjazdu :((((
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #34 : 2003-08-11, 12:15 »
Witaj Mariko dobrze że wreszcie ludziszki wracają bo tak pusto jest.
 
Nawiązując do tematu, po telefonie na policje NIC sie nie zmieniło, Na wywieszce jest napisane "zamknięte do 10 sierpnia..." a tu zamknięte, chodzi sobie codziennie i próbuje coś wypatrzyć przez szybe zawsze wieczorem ta nierozłączka uciekinier siedzi sobie na kwiatku w tym samym miejscu :) fajny ptaszek widać że garnie do ludzi.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #35 : 2003-08-17, 16:46 »
Ponawiam, nikt NIC nie robi! ponownie obdzwoniłam i ponownie dostałam taka samą odpowiedz. Sklep nadal zamknięty z taka różnicą że w prawie wszystkich akwariach jakie moge zabaczyć filtry sa przepalone! Jeżeli ktoś natknie sie na niskiego, grubego faceta ostrzyżonego na zero z nazwiskiem Larkowski to nakopcie mu do dupska za mnie.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #36 : 2003-08-19, 11:42 »
Harpia, i co??
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #37 : 2003-08-19, 12:05 »
prosta piłka... przebij mu opony w samochodzie i napisz karteczkę... "nakarm rybki hamie"... policja ma to gdzieś... nie wiesz o tym... nikt cie nawet nie bedzie szukał bo na policji mu powiedzą to samo co by tobie powiedzieli... "mała szkodliwość społeczna"...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #38 : 2003-08-19, 16:16 »
Galago jak bym to zrobiła z czystym sumieniem ale go niema, po prostu tutaj nie przyjeżdza a jak już jest to w nocy napewno bo wczoraj wieczór była kartka a dzisiaj rano szłam do sklepu z rana (7 rano) to już niebyło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedz #38 : 2003-08-19, 16:16 »

Papug

  • Gość
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #39 : 2003-08-29, 21:32 »
i co słychać ?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #40 : 2003-08-29, 21:35 »
"sklep" opustoszał wywiózł po nocach wszystko ze środka, mam nadzieje że ryby nie poszły do kibla.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
PROSZE O POMOC, SZYBKO!!!
« Odpowiedź #41 : 2003-08-30, 11:23 »
Wiesz, jak nie poszły do kibla, to mogły transporu nie przeżyć... Nie wiadomo w jakich warunkach je przewoził (czy w ogóle opróżnił akwa z wody i odłowił ryby..)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 25 zapytaniami.