Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko  (Przeczytany 6878 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vagabundo

  • Gość
« on: Today at 10:24:24pm »    

--------------------------------------------------------------------------------
Na jednej z grup do ktorych naleze (therealpeta) pojawila sie wiadomosc o producencie filmow na ktorych kobiety obdzieraja ze skory zywe zwierzeta.

To sa grupy prducenta tych filmow, zeby sie do nich zapisac nalezy uzyc nie - animalowego adresu I profilu I trzeba byc bardzo ostroznym zeby sie nie domyslil  kim jestesmy, powinnismy zebrac jak najwiecej danych o tym s/e a pozniej zaczniemy dzialac nie robmy niczego pochopnie zeby go nie sploszyc

http://groups.yahoo.com/group/Chris_Creations4/?yguid=107549219

http://groups.yahoo.com/group/femalebutchers/?yguid=107549219

http://groups.yahoo.com/group/femalebutchers2/?yguid=107549219

niektore z jego nickow to Chris (Kefalohori) and Slaughtered001

prosze piszcie prywatne zgloszenia w tym miejscu  www.ifccfbi.gov. Jest to odlam fbi zajmujacy sie zla dzialanoscia na internecie moze ktos z tlumaczy angielskiego bylby w stanie przygotowac jakis skromny liscik (szablon)? zeby siagnac te grupy z netu (ja w tej chwili jestem zajety rozpowszechnianiem tej wiadomosci na hiszpansko jezycznych grupach.) Prosze zachowajcie srodki ostroznosci zeby nie wyploszyc "ptaszkow" logujcie sie na te grupy podajac inne dane zeby wyciagnac jak najwiecej informacji razem na pewno bedziemy mogli cos zdzialac.

zip ze zdjeciami mozna sciagnac w tym miejscu http://www.elvagabundo.org/other_documents/pictures.zipuprzedzam ze sa naprawde wyjatkowo nieprzyjemne dla oka i sluza tylko jako dokument tej sprawy tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Zapisane

Monik@

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #1 : 2002-08-28, 08:54 »
Drogi vagabundo, byłam, widziałam i rzeczywiście nie polecam.
Ale wyjaśnij mi jedną rzecz, bo ona nie wynika niestety z Twojego postu.
Co chciałeś osiągnąć umieszczając go tutaj???????????????????????
Zapisane

Agnieszka

  • Gość
Pierwszy raz o tym słyszę! Okropność!
« Odpowiedź #2 : 2002-08-28, 17:25 »
Straszność!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pierwszy raz o tym słyszę! Okropność!
« Odpowiedz #2 : 2002-08-28, 17:25 »

vagabundo

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #3 : 2002-08-28, 18:49 »
Cytat: Monik@
Ale wyjaśnij mi jedną rzecz, bo ona nie wynika niestety z Twojego postu.
Co chciałeś osiągnąć umieszczając go tutaj???????????????????????

Wlasciwie tylko pomylilem bordy przepraszam, (nikt nie zaprotestowal)
a jesli przeczytasz ten post jeszcze raz napewno znajdziesz wyjasnienie co chcialem osiagnac, nie kontynuowalem tematu z braku zainteresowania z waszej strony 8)  

pozdrawiam
PS w zipie sa juz tylko listy zdjec tak ze jesli ktos chce sie przekona o zawartosci tych list moze poczytac (zdjec nie ma)
Zapisane

vagabundo

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #4 : 2002-08-28, 19:15 »
chcialbym tylko dodac ze wreszci dzis yahoo zlikwidowalo te grupy, dzieki za pomoc
pozdrawiam
Zapisane

Agnieszka

  • Gość
:-)
« Odpowiedź #5 : 2002-08-28, 20:01 »
I bardzo dobrze, że zlikwidowało!   :wink:
Zapisane

Monik@

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #6 : 2002-08-29, 08:35 »
Vagabundo to, co napisałam to nie był protest. Zadałam proste pytanie, Ty na nie nie odpowiedziałeś. Dalej twierdzę, że to z Twojego postu nie wynika. A zanim powiesz, że nie było zainteresowania - zobacz jaka była oglądalność Twojego tematu. Ja uważam, że wzbudził zainteresowanie, ale widocznie zdjęcia są tak obrzydliwe, że nikomu nie chciało się ich komentować.
P.S. I nie przepraszaj, bo ja uważam, że czasami dobrze jest wiedzieć do czego zdolny jest "człowiek".
Pozdrawiam
Zapisane

vagabundo

  • Gość
Re: sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze
« Odpowiedź #7 : 2002-08-29, 19:18 »
Cytat: vagabundo
« on: Today at 10:24:24pm »    

prosze piszcie prywatne zgloszenia w tym miejscu  www.ifccfbi.gov. Jest to odlam fbi zajmujacy sie zla dzialanoscia na internecie moze ktos z tlumaczy angielskiego bylby w stanie przygotowac jakis skromny liscik (szablon)? zeby siagnac te grupy z netu (ja w tej chwili jestem zajety rozpowszechnianiem tej wiadomosci na hiszpansko jezycznych grupach.)


mysle ze ta czesc postu wyjasni w zupelnosci "co chcialem osiagnac" zreszta  osiagnalem, zamknelismy te grupy - na wszelki wypadek gdyby yahoo nie zareagowalo (bo mialem juz takie przyklady) chcialem zdobyc jak najwjecej danych zeby dorwac tego s/a zeby rowniez ktos go gdzies obdarl ze skory. Zdjecia oczywiscie ze sa obrzydliwe, byl to link dla "niedowiarkow" ludzi ktorym niewystarcza slowne wyjaninie...
w tej chwili sa tam juz tylko listy tytulow z opisami,
po za tym dyskusja jest juz troche po czasie, zamknelismy te grupy i przynajmniej ja mam te satysfakcje ze napisalem tych kilka listow to wlasnie byl cel mojego postu ;)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #8 : 2004-01-12, 02:25 »
I co z tego, że juz tego nie pokazują??!! Pewnie dalej to rąbią!! Najchętniej takich "ludzi" torturowałabym godzinami...
Zapisane

Forum Zwierzaki

sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedz #8 : 2004-01-12, 02:25 »

Przemek

  • Gość
Re: sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze
« Odpowiedź #9 : 2004-04-16, 22:06 »
powiem ci tyle osoba obdzierajaca zwierzeta ze skory powinna pojsc siedziec na 100 lat a znim razem rodzina niemoge opisac mysli jakie teraz chodza mi po glowie poprostu wzial bym lopate i zdzielil przez lep te idiotki
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #10 : 2004-04-16, 22:32 »
Zamknąć na 100 lat?? Od razu obedrzeć ze skóry!! Nich cierpią tak jak zwierzęta, które skrzywdzili!! I nie łopatą a siekierą :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #11 : 2004-04-16, 23:37 »
:grr: TYch co obdzieraja zwierzeta zarżnać lub powiesiś lub rozstrzelać publicznie :twisted:
albo pozbawic rąk :grr: wtedy nic juz nie zrobi :twisted: biedne zwierzaki
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
sadystyczne filmy ze zwierzetami, obdzieranymi zywcem ze sko
« Odpowiedź #12 : 2004-04-18, 09:54 »
to potworne co ludzie potrafia zrobić zwierzetom. :(  :(  a takich typów powinno sie poddawać takim samym tortutom jak skrzywdzone przez nich zwierzaki :evill:  :evill:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.