Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOC CHODZI O KONIA  (Przeczytany 1322 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« : 2004-02-12, 12:55 »
Nie będę tłómaczyć jakiego bo kilka osób domyśli się o co chodzi Ale muszę zdobyć pieniądze na jego kupno i to szybko
Jeśli ktoś chce się więcej dowiedzieć o nim to piszcie valtameri@op.pl Sytuacja jest tragiczna  :cry:  A jedyną rzeczą jaką umiem robić jest malować  i wydaje mi się że całkiem dobrze Rozesłałam swoje prace do różnych galerii ale nie jestem bo ASP i będzie trudno Jeśli ktoś chce pomóc konikowi praktycznie na wykończeniu to bardzo proszę Potrzebane mi pieniądze ale nie chcę ich tak wiecie brać za nic na ładne oczy
Umiem rysować całkiem dobrze pastelami ,akwarelami i ołówkiem kolorowym albo zwykłym Mogą być też techniki mieszane tusz lub flamastry Niestety na farby olejne mnie nie stać Jeśli ktoś chce mieć swojego zwierzaczka na rysunku ale nie tylko kiedyś dla mojej koleżanki taty rysowalam młynki to kawy :) Może być wszystko martwa natura,krajobrazy Architektura Może ktoś z Was wudział coś w internecie co mu się bardzo spodobało i chciałby mieć tego kopie Mogę wykonać też reprodukcję znanych obrazów ale jak już napisałam nie olejami
Jeśli ktoś jest zainteresowany to bardzo prszę o kontakt na maila wtedy mogę opisać historię konika i przesłać kilka rysunków żeby potwierdzić umiejętności :)  Cena niewygórowana birę tylko za materiały i trochę za robiciznę Wiadomo jak sobie ktoś zażyczy najlpszy papaier i np stworzenie człowieka z kaplict sekstyńskiej to będzie drożej Prace są wykonane na prawdziwych papierach malarskich więc nie rozpadną się po tygodniu Są zabezpieczane fiksatywą i w ogóle można powiedzieć fachowo :)
Dobra to tyle mam nadzieję że jesteście miłośnikami zwierząt i sztuki :)
Pomyślcie a ja idę się dalej reklamować :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #1 : 2004-02-13, 10:36 »
czy umialabys namalowac rowniez inne zwierzeta? i jaka mniej wiecej byla by cena za jeden taki obrazek?
Pozdro!
Zapisane

Morticia

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #2 : 2004-02-16, 10:05 »
rysuję wszystko  :)
a teraz proszę zaglądać do mojej prywatnej galerii bo robię konkurs bez nagród :wink: Dostałam odpowiedź z 2 galerii i muszę wysłać najlepsze prace a potem te prace są oceniane przez internautów i chce wstępnie wiedzieć co się może ludzią podobać :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedz #2 : 2004-02-16, 10:05 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #3 : 2004-02-27, 16:59 »
oby ci sie udalo uratować tego konika!! 3mam kciuki!!   ;)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #4 : 2004-03-23, 15:10 »
ile by kosztował taki obrazek, np. z kundelkiem nie musi byc na super papierze!!??
ja bym sie złożyła!
 :roll:  :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #5 : 2004-03-23, 19:55 »
ja tez.
ale to chyba nie o tym temat.. napisz wiecej o tym koniku zamiast rozpisywac sie jakimi technikami malujesz :roll:
Zapisane

Morticia

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #6 : 2004-03-24, 21:21 »
Za bardzo nie mogę o nim opowiadać na forum bo kilka osób mnie zna a ten koń jest doś znany na śląsku i nie chcę siać tzw bezpodstawnych oskarżeń choć wiele osób potwierdzi moją wersję Ale co tam Ogier folbluta kiedyś był mistrzem polski w ujeżdżeniu teraz lepiej na niego nie patrzeć Jest ślepy i ma gronkowca i sprawa jest coraz gorsza a ja mam problemy z internetem tzn nie mam już dostępu
Zapisane

awangarda

  • Gość
POMOC CHODZI O KONIA
« Odpowiedź #7 : 2004-03-25, 19:51 »
wstawiaj swoje prace na allegro...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 24 zapytaniami.