Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Boję się o kotkę po sterylizacji.  (Przeczytany 4965 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

azsatanmo

  • *
  • Wiadomości: 2
Boję się o kotkę po sterylizacji.
« : 2010-02-21, 23:12 »
Witam, boję się o swoją kotkę (8 miesięcy) którą poddałam wczoraj rano (21.02, sobota) sterylizacji. Po powrocie do domu kiedy kotka była jeszcze pod wpływem głupiego jasia zachowywała się typowo- chodziła, chciała skakać. Trochę zjadła wieczorem, mało piła, nie wypróżniała się. Natomiast dzisiaj, czyli po 24 godzinach i w ciągu całego dnia, cały czas leży bez ruchu koło kuwety, prycha jak ktoś się ktoś do niej zbliży. Dłuuugo się wyprózniała, zrobiła malutką kupkę, ale tylko leży bez ruchu. Lekarz dał jej środki przeciwbólowe, które działały tylko 24h i nie dał żadnego antybiotyku. Kotka nie liże rany. Martwi mnie to, że cały dzień się nie rusza, czytałam, że inne kotki starały się normalnie chodzić. Proszę o radę.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Boję się o kotkę po sterylizacji.
« Odpowiedź #1 : 2010-02-22, 15:27 »
A kiedy wet kazał przyjść do kontroli?
Może ją wszystko boli i dlatego nie chce chodzić? :roll:
Miałam kiedyś suczkę po wypadku z raną brzucha i ona tez długo nie chciała chodzić. A jak już zaczeła się ruszać to jedną nogę cały czas miała podkuloną do brzucha bo ją bolało.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

izka53

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Boję się o kotkę po sterylizacji.
« Odpowiedź #2 : 2010-02-22, 17:10 »
Ja siedziałabym juz u weta, bo to nie jest naturalne zachowanie. U mojej kotki najgorsza była trzecia doba po zabiegu, gdzie troche sie oszczedzała i widac było,że ja boli. Czy kotka oddawała mocz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Boję się o kotkę po sterylizacji.
« Odpowiedz #2 : 2010-02-22, 17:10 »

azsatanmo

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Boję się o kotkę po sterylizacji.
« Odpowiedź #3 : 2010-02-22, 19:52 »
Całą niedzielę przeleżała i nie ruszała się, w niedzielę rano pzestały działać leki p.bólowe. Wet powiedział, że dał jej takie na 24 h tylko, bo inaczej za szybko zaczęłaby brykać. Dzisiaj rano zaczęła chodzić, jeść, wypróżniać się. Wszystko powoli, ale wydaje mi się, że dochodzi do siebie. Chociaż pojechałam do weta po leki, to nie podałam ich, bo kotka zaczęła zachowywać w miarę typowo. Teraz dużo leży, śpi prawie cały czas, ale zjadła cztery razy w ciągu dnia i wypróżniała się, więc mam nadzieję, że wszczęłam fałszywy alarm.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.