Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mój kot ma fiv  (Przeczytany 4879 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Seraphina1

  • *
  • Wiadomości: 3
Mój kot ma fiv
« : 2011-03-16, 13:05 »
Czytałam gdzieś że trzecia faza tej choroby objawia się infekcjami róznego rodzaju,zapaleniami oraz biegunką.Mój kot o dziwo nie am zadnyc infekcji,dobrze je jednak doskwiera mu straszliwa biegunka.Nie wiem co robić poradzcie? Uspic juz go żeby sie nie męczył czy zastowoswać jakieś leki na biegunkę? Jak tak to jakie?Bo naprawdę nie wiem co jest dla niego najlepsze :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedź #1 : 2011-03-16, 15:10 »
A co radzi weterynarz?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Seraphina1

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedź #2 : 2011-03-16, 16:56 »
Byłam juz u kilku jeden mówi uśpic drugi dieta i tabletki na biegunkę a trzeci nawet nie zdiagnozował choroby ;/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedz #2 : 2011-03-16, 16:56 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedź #3 : 2011-03-17, 16:50 »
A co kot jada?
Jeśli innych objawów nie ma to na razie trzeba spróbować zmienić dietę.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedź #4 : 2011-03-18, 12:36 »
Jesli JEDYNYM objawem jest tu biegunka - a poza tym kot czuje sie w miare dobrze, je, pije itp. - to jak najbardziej leczyc.

Co do diagnozy FIV - po tym, ze kot ma biegunke tego sie nie rozpozna. Potrzebne sa tu testy z krwi  - ktore tez tak naprawde nie sa w 100% miarodajne, z tego wzgledu, ze zdarza sie iz wychodza falszywie dodatnie (ze wzgledu na powage choroby test naldezy po pol roku mniej wiecej powtorzyc)

zanim zaczne sie rozpisywacm dywagfowac itp. Napisz co procz tego, ze kal ma rzak konsystencje z kotem sie dzieje.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mój kot ma fiv
« Odpowiedź #5 : 2011-04-01, 19:01 »
Moze biegunka ma inne przyczyny niz FIV . Odstaw wszelkie saszetki . Podawaj przez jakiś czas tylko wode i gotowanego kurczaka. Posilek pokrop mu rozpuszczonym w wodzie Lakcidem.
Jesli kupy sie nie unormuja nalezy włączyc antybiotyk np Nifuroksazyd przez okolo 2 tygodnie.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.