Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wet na południu Polski  (Przeczytany 3921 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Wet na południu Polski
« : 2005-11-30, 08:40 »
znacie jakiegoś godnego polecenia weta najlepiej na południu Polski? a jeszcze lepiej jak by to było w województwie podkarpackim, lubelskim, małopolskim.
Zapisane

paulettina

  • Gość
Odp: Wet na południu Polski
« Odpowiedź #1 : 2006-11-10, 21:20 »
Bardzo dobrym weterynarzem jest pan Pawel Golonka . wejdz na strone jego prywatnej kliniki w Gliwicach---> tylko sotrzegam jest drogi ale warty kazdej ceny !!! :)   
http://www.szpitalkoni.pl/
pozdrawiam
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Wet na południu Polski
« Odpowiedź #2 : 2006-11-10, 23:45 »
no w sumie to srednio....ja bym Ci polecila Waldka Kalinowskiego (śląsk) ale on jest tez dosc drogi i w sumie ma tyle roboty, ze nigdy na nic nie ma czasu. czasami tak bywa ze wpada na stajnie o 23, 00, 1, 2 a nawet 4 w nocy zeby zobaczyc konie nasze, a jest bardzo bliska osoba...
co do Golonki...niby dobry ale bardziej do operacji. ostatnio moja kumpela dala konia na operacje u niego. wszystko sie udalo jednakze roze chodza o nim zdania. moja przyjaciolka dala kiedys swoja kobyle do Golonki na operacje (bo kobyla lykala i chciala ja tego pozbawic :P ). operacji niby super sie udala, Sandra wydala na to kupe kasy i co?? kobyla jak lyka tak lykala tyle ze ma wyciete nerwy i nawet lykawka juz nie pomaga, bo porostu nie dziala na nia ;/ to samo od Sandry ze stajni golonka wykonczyl 4 kobyly...to jest niby takie, ze niby on jest super i wogole ale jednak jest ryzyko. jesli nie mysliz o operacji tylko o jakims leczeniu konia to ja bym polecila Waldka, tylko tak jak mowie on za dojazd tez sobie liczy i ma tyle klientow w calej polsce ze nie ma czasu zeby byc zawsze i o okreslonej godzinie. on nie jest dobry do naglych przypadkow jednak jakies dluzsze leczenie jest w stanie pzreprowadzic i doskolnale.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wet na południu Polski
« Odpowiedz #2 : 2006-11-10, 23:45 »

paulettina

  • Gość
Odp: Wet na południu Polski
« Odpowiedź #3 : 2006-11-11, 12:40 »
Waldek Kalinowski tez jest bardzo dobrym weterynarzem, czasami przyjezdza do stajni mojej kolezanki i jest bardzo zadowolona z niego.Tez oczywiscie polecam p. Waldka :wink: :wink:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Wet na południu Polski
« Odpowiedź #4 : 2006-11-11, 12:50 »
ten temat jest z tamtego roku.. :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 25 zapytaniami.