Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: historia kanarka :)  (Przeczytany 4160 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cieciorka

  • Gość
historia kanarka :)
« : 2006-06-23, 12:34 »
Był zimny dzień. Moja ciocia musiała wyjść na balkon coś zrobić. Nagle patrzy- coś zielono-żółtego lata tuż przed nią.
Okazało się, że to kanarek. A że miała pod ręką pudełko, złapała ptaszka do niego.

Po jakimś czasie moi dziadkowie i ciocia wszystko, co niezbędne mu kupili i nazwali go Singer
Do dziś nie wiemy czy kanarek uciekł, czy ktoś go umyślnie wypuścił. Nie wiadomo było skąd przyleciał i czy miał właściciela.

Obecnie, już staruszek, mieszka u moich dziadków. Kiedyś latał po domu, teraz jego właściciele nie dali rady by go złapać z powrotem, gdyby go wypuszczali...Ptaszynka jednak ma się dobrze.

no, to tyle co chciałam napisac o Singerze :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: historia kanarka :)
« Odpowiedź #1 : 2006-06-24, 20:00 »
Ptaki czesto uciekaja z domu jak zostai im sie otwarte okno. Moja jedna papuga tez uciekla - pol dnia gonilam ja po osiedlu, ale nie udalo mi sie jej zlapac. :( Moja obecna papuga zostala zlapana na balkonie. :(

Twoj Singer mial szczescie, ze zostal zlapany, bo na wolnosci nie pozylby zbyt dlugo.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: historia kanarka :)
« Odpowiedź #2 : 2006-06-24, 20:09 »
Dawno, dawno temu, nasz ówczesny pies zaczął się dziwnie zachowywać. Ujadał i zaglądał za złożone łóżko polowe, stojące pod oknem. Okazało się, że chowa się za nim kanarek... Nie pamiętam szczegółów, wiem tylko, że odnalazł się właściciel i ptaszek wrócił do domu. Pewnie tylko długo pamiętał czarnego krzykliwego potwora, próbującego go dosięgnąć... :shock: 
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: historia kanarka :)
« Odpowiedz #2 : 2006-06-24, 20:09 »

maro

  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: historia kanarka :)
« Odpowiedź #3 : 2011-04-21, 19:43 »
pewnego razu muj kanarek uciekl z domu przez balkon szukalismy go pul dnia (kosztował 500zł rasowy był z wystawy) polecial do biedronki potem na basen na drzewa do sąsiadów ale naszczescie udało się go nam złapać :) tylko najgorszty był widok wrony jak go goniła a ten biedy z trudem, uciekał ;(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.