Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Akwa 8l  (Przeczytany 1496 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Akwa 8l
« : 2005-03-02, 11:55 »
Nie znalazłam takiego topicu na trzech ostatnich stronach, więc pozwoliłam sobie założyć ;) mam takie właśnie malutkie akwarium, w którym mieszkają tylko dwie żabki (karliki) Pomyślałam że dobrze by było dokupić jeszcze jakieś rybki, i nie wiem jakie by były w sam raz. No i oczywiście nie wiem za bardzo jak mogłabym tam zmieścić grzałkę, filtr itd. Przecież taki sprzęt zająłby mi pół akwa. Z tego co wiem to Raffy ma też chyba takie podobne akwarium. Jakie rybki bym mogła do niego kupić i jak je urządzić. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Zapisane

Leloo

  • Gość
Akwa 8l
« Odpowiedź #1 : 2005-03-02, 15:22 »
to jest bardzo malutkie akwarium... i raczej nie nadaje sie dla rybek... chyba ze dla narybku zeby go tam wychowywac...mozesz sobie do niego kupic 2 krewetki amano... nie rosna duze ... do 5 cm... a jesli chodzi o urzadzenie... to najlepiej ciemny drobny zwirek, jakies drobne roslinki i jesli bys chciala te krewety to musisz zrobic jakies kryjowki... obojetnie z czego...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Akwa 8l
« Odpowiedź #2 : 2005-03-02, 15:29 »
Cytuj
mozesz sobie do niego kupic 2 krewetki amano... nie rosna duze ... do 5 cm...

amano rosna do 8 cm... a zdarzaja się tez i większe...
z malych to red fire. dorastają do 3-4 cm.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Akwa 8l
« Odpowiedz #2 : 2005-03-02, 15:29 »

Raffy

  • Gość
Akwa 8l
« Odpowiedź #3 : 2005-03-02, 16:50 »
pao - zartujesz... mówisz pewnie o krewetkach filtrujących, one tyle rosną a nie 5cmetrowe amanki. Amano wymagają większego akwa, do małego nadają się red cherry lub tigery.

W 8l trzymam jednego samca bojownika :)

http://img169.exs.cx/my.php?loc=img169&image=p12503810tt.jpg

jak się dobrze dopatrzysz to bojownika znajdziesz :hehe:
Zapisane

Essey

  • Gość
Akwa 8l
« Odpowiedź #4 : 2005-03-02, 16:53 »
No to chyba pozostanę przy żabkach. Szkoda że nie nadają się do niego żadne rybki (najbardziej przydałby się glonojad żeby wstępnie to wszystko porządkował :D) a ile maksymalnie żabek może być w takim akwarium?

P.S. A co te krewetki jedzą ;) ?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Akwa 8l
« Odpowiedź #5 : 2005-03-02, 16:53 »
Cytuj
pao - zartujesz...

nie żartuję
z tego co sobie poczytałam to takie informacje znalazłam... a filtrujące dorastaja ponoć do 12 ale nie wiem, bo żadnej jeszcze nie miałam.
z tego co znalazłam to jedne z mniejszych to fire`ry i takie zamierzam kupic do mego akwa.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Akwa 8l
« Odpowiedź #6 : 2005-03-02, 18:20 »
Cytat: Raffy
pao - zartujesz... mówisz pewnie o krewetkach filtrujących, one tyle rosną a nie 5cmetrowe amanki. Amano wymagają większego akwa, do małego nadają się red cherry lub tigery.

W 8l trzymam jednego samca bojownika :)

http://img169.exs.cx/my.php?loc=img169&image=p12503810tt.jpg

jak się dobrze dopatrzysz to bojownika znajdziesz :hehe:


jaki gąszcz  ;)
ale nie, ładne całkiem akwa
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Flaś

  • Gość
Akwa 8l
« Odpowiedź #7 : 2005-03-02, 20:19 »
Ama jeden Karlik - 2l :;d:
Łatwo obliczyć :wink:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Akwa 8l
« Odpowiedź #8 : 2005-03-04, 18:25 »
Odrzuć jeszcze dwa i będzie ok... :wink: Jeszcze zależy ile dekoracji masz w akwa...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akwa 8l
« Odpowiedz #8 : 2005-03-04, 18:25 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 29 zapytaniami.