Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1535353 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #60 : 2003-08-18, 19:15 »
Wymień na "lepszy model" ;):) A powiem szczerze, że ja ze swoim (aparatem oczywiście) to też siem nieźle ściełam, bo zrobiłam Maksiowi sesje a on to poprostu olał i stwierdził, że jemu siem nie chce zdjęć robić. I nie zrobił ... :(:(:(:(. Ale do trzech razy sztuka .... :):)  :lol:  :lol:
Zapisane
GG 1056033

Emilka

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #61 : 2003-08-18, 22:18 »
a czy ja wam juz pokazywalam fotki Gucia? Jak nie to na tej stronie mozecie zobaczyc go i moja kotuchne http://karina.risp.pl/emilka/emilka.html
Zapisane

Monik@

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #62 : 2003-09-01, 09:05 »
Aż mi się nie chce wierzyć, że to kundelek. 8) Wygląda jak papillon.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #62 : 2003-09-01, 09:05 »

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #63 : 2003-11-04, 16:02 »
Czemu tu taka cisza? :(
Trzeba 'odświerzyć' ten temat ;)

Emilko-przepiękny psiak!!! Przeprzeprzepiękny!!! :kocham: Kotek zresztą też :wink:

Ja też mam kundelka schroniskowca (zdjęcie w emblemacie ;) ). To najukochańszy, najbardziej leniwy i strasznie uparty psiak :D
Ostatnio ma problemy z uszkami :( Jest w trakcie leczenia :(

Kundelki są niepowtarzalne... Nikt nie ma drugiego takiego jak my i to jest chyba ich największa zaleta :!!!: :kocham:

Niedawno byłam z Belunią na spacerku i zaczepiła mnie jedna pani 'och jaki piękny, jaka to rasa?'. Odpowiedziałam - kundelek, na co ona 'Niemożliwe! Kundle nie są takie ładne!' :? Echhhhhhhhhhhhhhhhhh
Zapisane

absencja

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #64 : 2003-11-04, 23:54 »
ej, kundelkomani, zaczekajcie na mnie?:) Chociaz ja nigdy za psami specjalnie nie przepadałam(wolę koty chyba jednak), ale zostałam postawiona przed faktem dokonanym:0 tzn. Dzikus stwierdzoł, że on lubi mnie:P
Zapisane

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #65 : 2003-11-05, 13:59 »
Ooo opowiadaj jak to było dokładnie!!!
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #66 : 2003-11-05, 14:15 »
Napisałam ten temat kilka miesięcy temu i nie sądziłam, że ktoś cos jeszcze tutaj napisze ... a jednak :):)

Masz ślicznego pieseczka olc!a - sliczniusi ! W pierwszym momencie tesh myślałam, że to jakiś rasowiec :) Nie wiem dlaczego ludzią (szczególnie z  mista) kundelki kojarzą się z ubłoconymi, wygłodniałymi, marnie wyglądającymi psami - taki niestety jest los większości psów na wsi  :( Ale przecież tak samo może wyglądać zaniedbany golden retriver czy seter irladzki  :? Więc czemu od razu przypisują mieszańcom los "przybłędy" ... ? Ja osobiście uważam, że każdy kundelek ma swój urok, któreg nie znajdzie nikt u rasowego psa :) A zresztą ... czy tu wygląd jest najważniejszy .. ? Przcież chodzi tu o coś więcej niż o psa "na pokaz" - o przyjaciela. O nie ... znowu zaczynam prawić morały  :oops:  :roll:  :oops:

Tak absencja - opowoiedz jak to było  :wink:
Zapisane
GG 1056033

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #67 : 2003-11-05, 14:28 »
Dziękujemy za komplement (ja i Niuńka) :D Serce moje jest z czymś tam wymieszane i przypomina trochę te kundelki sprzedawane w Zakopanem ;) (a, przepraszam, to są przecież bernardyny :roll: )

A o kundelkach źle mówią ludzie, którzy mają psy nie do kochania, ale do szpanowania... :grr: Prawdziwy miłośnik psów nie wyrazi się źle nawet o najbrzydszym mix-ie. Współczuję tym zwierzakom, których właściciele trzymają je tylko po to, żeby mieć się z czym pokazać. Tacy zazwyczaj nie mają czym zaimponować innym, więc kupują psa jakiejś modnej rasy, zakładają mu superwielką kolczatkę i idą 'na miasto' :roll:
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #68 : 2003-11-05, 14:34 »
No tak - jush wiem o czym zapomniałąm napisać - miałam napisać włąśnie, że twoj piesio strasznie przypomina berdardyna :)
A wiesz, że po niej widać, że to suczka  :wink:  :wink:  Od razu sie w oczy rzuca jej śliczna mordka ..  ;)

msh zupełną racje .... niektórzy mają psy to szpanowania a nie do kochana ..  :roll:
Zapisane
GG 1056033

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #68 : 2003-11-05, 14:34 »

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #69 : 2003-11-05, 15:04 »
Cytat: Rusty
No tak - jush wiem o czym zapomniałąm napisać - miałam napisać włąśnie, że twoj piesio strasznie przypomina berdardyna :)
A wiesz, że po niej widać, że to suczka  :wink:  :wink:  Od razu sie w oczy rzuca jej śliczna mordka ..  ;)

Nio, niezłą laskę mam :) Wszystkim chłopakom (psiakom) z osiedla się podoba :)
Cytat: Rusty
msh zupełną racje .... niektórzy mają psy to szpanowania a nie do kochana ..  :roll:

U mnie to bardzo częste... :? Gdzie nie spojrzę, tam widać jakiegoś dresiarza z amstaffem lub amstaffopodobnym psem... Psy szczekają na wszystko co się rusza, mało tego-są zachęcane do szczekania :?
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #70 : 2003-11-06, 13:33 »
Mhm ... byłam świadkiem pewnej kłótni na temat tego czyj pies mocniej gryzie i głośniej szceka  :? Najgorsze to, że właścicielami byli bardzo młodzi chłopcy, a wiadomo, że takim brak odpowiedzialnośc i rozumu ..  :roll:
Zapisane
GG 1056033

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #71 : 2003-11-06, 13:39 »
Skończyło się tragedią? (tj. walką psów) :(
Współczuję psom... Żadne zwierzę nie zasługuje na TAKIEGO właściciela :cry: :cry:
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #72 : 2003-11-07, 23:26 »
Ja mam sunię Sarę i Korę ,pierwsza to czystej rasy kundelek mieszanka ratlerka z ....a może chihuahuy z....a Kora już sama nie wiem.Myślałam że jamniczka ale na forum uświadomiono mi że jak nie ma papierów to kundelek .A mi osobiście to.....i tak jest śliczna.Od zawsze miałam kundelki,takie maleńkiej budowy.Sarę wzieliśmy ze schroniska i cała moja rodzina uważa że takiej drugiej nie ma na świecie hi hi hi.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #73 : 2003-11-07, 23:30 »
I taka jest największa zaleta kundelków! Nie ma na świecie dwóch takich samych :wink:
Całuski dla Twoich psic :)
Witaj w klubie kundelka ;)
I super masz emblemat :)
Zapisane

EWASARA

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #74 : 2003-11-07, 23:42 »
olc!a dzięki ,już ktoś pisał że po twoim piesku widać że to suczka .Ja też rozpoznaję czy to suńka czy piecho.Przyznam szczerze że kocham wszystkie pieski ale suczki to moja WIELKA miłość.Pozdrowienia dla suńki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #74 : 2003-11-07, 23:42 »

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #75 : 2003-11-08, 00:00 »
Ja wcześniej miałam psa (chłopczyka ;) ), ale teraz chciałam suńkę :) No i jestem bardzo zadowolona :) Suńki są mniej konfliktowe w stosunku do innych psów (na ogół) i w ogóle łatwiejsze w prowadzeniu. Chociaż ja i Niuńka czasem mamy problem z dojściem do porozumienia... Mamy takie same charakterki-obydwie nie lubimy ustępować :) Na szczęście ja jestem bardziej uparta niż ona i prawie zawsze wychodzi na moje :wink:

Niunia mówi nawzajem :wink:
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #76 : 2003-11-08, 18:03 »
Ja tesh od zawsze miałam kundelki :) I to w sumie z jednej rodziny - zawsze było ze wsi od mojej babci - o przepraszam - jeden był ze schorniska :) I zawsze miałam psy (jeszcze nigdy nie byłam właścicielka suni), jakoś tak wychodziło ... :) Niunia wygląda na sunię bardzo inteligentną (i na pewno jest) i że zawsze musi postawić na swoim (tak jak pisałaś - jest uparta). Jednym słowem jej mordka odzwierciedla cały jej charakter ...  ;)
Zapisane
GG 1056033

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #77 : 2003-11-08, 23:04 »
Rusty, masz zdjątko swojego psiaka? :D

Niunia dziękuje za wszystkie komplementy i pozdrawia Wasze pieski. Teraz jest na mnie trochę obrażona, bo wstrzykiwałam jej do uszu lekarstwo, a ona tego bardzo nie lubi :) No ale to jest zło konieczne :/

Wasze pieski lubią zimę? Moja Belunia bardzo :wink: Zresztą nic dziwnego, ma taaaakie futro... ;)
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #78 : 2003-11-09, 14:33 »
Jasne, że mam - miałam kiedys jako emblemat ale cos mi siem zepsóło ..  :(  Maksio bardzo lubi zimę, a szczególnie tarzanie się w śniegu i latanie za śnieznymi kulkami, któe mu rzucam :):);)


Kurcze ... nie wiem jak dodać tutaj zdjątko  :cry:  Help... !
Zapisane
GG 1056033

Annn

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #79 : 2003-11-09, 17:28 »
Kundel Bary... :D
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #80 : 2003-11-09, 17:41 »
Zapisuje sie do kundelkomaniaków :) Koffaam kundlee!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #80 : 2003-11-09, 17:41 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #81 : 2003-11-09, 18:22 »
Suuuper Wiki - Serdecznie witamy !

Widze, że coraz więcej tu nas :wink: może na niedługo klub kundelka dorówna w powodzeniu sznaucerkom ;)
Zapisane
GG 1056033

Gerda

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #82 : 2003-11-09, 18:55 »
Olcia twój piesek kojarzy mi się z kaukazem troszkę, a trochę z Owczarkiem Środkowoazjatyckim z uszami :P sweeet jest  :wink: Gutek też cudo :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #83 : 2003-11-09, 19:10 »
Gucio jest w typie mojego Toffika, tylko kolor ma inny. Śliczny psiak! A Toffika możecie zobaczyć w mojej galerii. Zapraszam!  :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #84 : 2003-11-09, 21:16 »
Nio taak - mojego Maksia tesh możecie zobaczyć w mojej galerii (zapomniałam :oops:  :P )  ;)
Zapisane
GG 1056033

olc!a

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #85 : 2003-11-09, 23:29 »
Gerda-moja Niunia właśnie z kaukazem albo z azjatą jest wymieszana (prawdopodobnie) i dziękujemy za komplementy :)
Wiki-witamy w klubie miłośników kundelków ;)

Zaraz obejrzę zdjątka :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #86 : 2003-11-10, 10:42 »
wiecie co fajnie tu jest :P ja już byłam na spacerku z Tinką, tyle nawąchała się tych zapachów, że chyba ma już dość :lol: jejku mój psiur taki sweeetaśny jest :kocham:
Zapisane

Ania-Zabrze

  • Gość
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #87 : 2003-11-10, 12:21 »
Przyłączam się do waszego grona!! mam kundelka, którego sąsiad wyrzucił gdy pies skończył 4 lata... obecnie Mikuś ma 11 i jest zemną już 7 lat.. jest strasznym uparciuchem no i typowym psem włuczęgą.. ;) ale nie zemną takie numery już bardziej się słucha ... a ucieczki zdarzają mu się bardzo rzadko .... ale jak ucieka to tylko do domku .. wkońca tam gdzie jego miejsce

Czego nie lubi?
zimy ... nie lubi wychodzić na zimne powietrze czy deszcz


Czego się boji?
petard  :cry:  gdy był malutki kochan edzieci wyszczelili mu petarde tuż koło łapek
burzy ...

Co Kocha?
Jeść  :lol: spać  :lol: i  leżec całymi godzinami na patrapceie.. i ślinić szyby  :lol:

Raowy czy kundel?

To zalezy każdy kupuje to co chce... ale jeśli miałabym wybrać rasowego z bazaru czyt. kundla to jade do schroniska... jeśli zalezy mi na danym psie o danych cechcach wybieram rase i kupuje z dobrej hodowli... ale ja już się napatrzyłam  na smutne mordki w boksach ... i wybrałabym kundelka ze schroniska!! To psy które umią się odwdzięczyć... gdy ide z psem ze schroniska na spacer... ta chwila dla niego jest taka ważna.. i jest taki szczęśliwy...

Kundle są THE BEST!!!!!!!!!!!!![/b]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #87 : 2003-11-10, 12:21 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #88 : 2003-11-10, 18:40 »
Hm ... super, ze jest nas więcej :) Szczerze powiedziwszy, dużo ludzi ma psy rasowe bez rodowodu, czyli ogólnie rzecz biorąc kundelki :) I tak jak to powiedziałą Ania - co za różnica czy weźmie się pieska ze schroniska czy wyda się kilka lub nawet kilkaset złotych na psa niby rasowego.  A ja wiem z własnego doświadczenia, że pies ze schroniska naprawdę potrafi się odwdźwięczyć. Miałam kiedyś pieska (kundelka) którego wzieliśmy ze schroniska dlatego, że miał już 9 lat i chcieli go uśpić. Pomimo swojego wieku, potrafił okazać tyle wdzięczności i przywiązania ... . Niestety nie pożył bardzo długo u nas (tylko 3 lata) ponieważ zaatakował go jakis nowowór i trzeba go był uśpić  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
GG 1056033

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #89 : 2003-11-10, 20:07 »
Potrafi się odwdzięczyć, apeluję(my :mrgreen: ) o zabieranie doroslych piesków ze schroniska!!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 28 zapytaniami.