Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: sprzedaż szynszyli  (Przeczytany 3586 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KONSTELACJA

  • Gość
sprzedaż szynszyli
« : 2005-08-31, 23:01 »
Chciałam się zapytać czy można zakazać sprzedaży na allegro szysnzyli poniżej 4miesiąca zycia?cżesto sa spotykane ogloszenia ze ktos ma do sprzedania 1,5 miesięcznego szylka lub 2,5 miesiecznego. Przecież to są za mlode zwierzęta!One jeszcze nie sa samodzielne. Allegro powiedzilo,że jesli uda się znaleźć podstawę prawną by wnieść taki zakaz to obiecują,że wniosą go. Jednak nie wiem gdzie moglabym znaleźć informacje na ten temat
 Jseli ktoś znajdzie podstawe prawną, która zakazuje sprzedaży zbyt młodych zwierząt to porosiąłbym o kontkat pod numer gg 871787 lub e-mail konstelka@tlen.pl
 
Jest jeszcze akcja. Jakieś dzieci/dziecko  przyjmuje "w dobre ręce" zwierzęta a potem te zwierzęta odsprzedaja za wygórowane ceny. Ostatnio ofiarą padła ciężarna samica szysznyla w zaawansowanej ciąży. Bardzo cięzko było odkupić zwierzaka, by tym razem na prawdę trafił do dobrego domu. Czy to jest legalne? To jest oszukiwanie ludzi, a przede wszystkim tych, ktorym się wydaje że znalexli "dobry cieply kochający dom".
Zwierzęta są zestresowane, w przypadku samiczki w zaawansowanej ciązy mogło dojśc do poronienia a co gorsze do jej śierci!
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Odp: sprzedaż szynszyli
« Odpowiedź #1 : 2005-09-01, 08:34 »
Konstelacjo, wydaje mi się że jest takie prawo dot. sprzedaży zbyt młodych zwierząt ogólnie, nie jeśli chodzi o same szynszyle. POstaram się coś znaleźć. A allegro jest bardzo ugodową firmą, chętnie zamyka aukcje niezgodne z prawem.

Powiesz mi coś więcej o tym 'dziecku', jeśli możesz wyślij nick z allegro, bo wydaje mi się że mówimy o tej samej osobie. Z jakiego jesteś miasta?
Zapisane

KONSTELACJA

  • Gość
Odp: sprzedaż szynszyli
« Odpowiedź #2 : 2005-09-01, 10:33 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sprzedaż szynszyli
« Odpowiedz #2 : 2005-09-01, 10:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 22 zapytaniami.