Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Nowa lista ras niebezpiecznych  (Przeczytany 41237 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #60 : 2005-03-01, 17:17 »
no tak... przecież mam krwiożercze bestie , które jak miały szczeniaki to sie obrazały gdy zostawialiśmy je same z dziećmi. Ostatnio wydarłam się na jedną z tych moich bestii bo szczekała leząc na fotelu - w odpowiedzi usłyszałam walenie ogonem...
A skoro moje "potwory"przy oddawaniu krwi leżą spokojnie bez ruchu, to znaczy że właśnie obmyślaja jak by tu nas  zamordowac ...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #61 : 2005-03-03, 16:09 »
Cytat: fretka13
Jak nie wieżycie to nie wiezcie juz za duzo napatrzyąłam i nasłuchałam i naczytałam się takich żeczy że np. pasterski pies żucił sie na dziewczynke a podobno one sa łagodne i tak wczesniej było a potem co żucaja się na włascicieli. Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.


Fretka kiedys był taki przypadek,że rottweilerka zagryzła właścicicielkę.Wraz z nia przebywał wtedy 8 miesięczny szczeniak.Suke uśpiono.A wiesz co się stało z szczeniakiem?? Obecnie pracuje w policji.Został wytresowany i doskonale sprawdza sie w roli policyjnego stróża.Nie pamietam dokładnie w jakim mieście ale poszukam wieczorem artykułu.Widzisz w tym wypadku nie skreślono psa tylko dlatego,ze matka została źle wychowana.Ty bys pewnie tak zrobiła :roll:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #62 : 2005-03-03, 16:40 »
była tez kiedyś sytuacja ze rottweiler ( kilka lat temu w krakowie) "zagryzł" właścicielke - psa uśpiono, chociaż nie wykazywał ŻADNYCH oznak agresji - no i tu zaczyna się robić niemiło, bo uśpiono , normalnego, łagodnego psa - rany na szyi babki nie pochodziły od zębów, ale od pazurów, okazało się ze kobieta dostała ataku padaczki a pies chciał jej pomóc....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #62 : 2005-03-03, 16:40 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #63 : 2005-03-03, 17:14 »
Cóż chyba wiadomo że nasze władze są bardzo cięte na zwierzaki.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #64 : 2005-03-03, 17:36 »
Ja zawsze powtarzam sobie że to zależy od wychowania psa ale każdy pies może być geoźny.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

olc!a

  • Gość
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #65 : 2005-03-03, 19:49 »
Cytuj

Ja zawsze powtarzam sobie że to zależy od wychowania psa ale każdy pies może być geoźny.

co za nagła zmiana stanowiska... Mam nadzieję, że przemówiły do Ciebie nasze argumenty, a nie powiedziałaś tego dla świętego spokoju...
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #66 : 2005-03-03, 20:19 »
Jakie argumenty nic nie czytałąm  tylko ja tak zawsze mowie a inni mi inaczej mowią ale kazdy pies moze być grożny nawet ten ktory bedzie miły a potem stanie sie groźny  ale nie znamy tak bardzo dobrze psów każdemu moze odpic cos do głowy ludziom tez odbija no nie :)
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #67 : 2005-03-03, 20:45 »
Cytat: fretka13
Wieksze psy mają już to od urodzenia że agresywne mogą być . Może byc na poczatku łągodny a po kilku latach nawet może żucić sie na swojego włąsciciela.

Cytat: fretka13
]Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.
Cytat: fretka13
]Ja zawsze powtarzam sobie że to zależy od wychowania psa ale każdy pies może być geoźny

zdecyduj sie w końcu :?
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

JacoXP

  • Gość
Odp: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #68 : 2005-06-16, 13:36 »
witam, jestem posiadaczem jednej z tych krwiozerczych bestii - bulterriera. rzeczywiscie, tego lizaka, przytulaka i lozkowca to po prostu strach sie bac. zaczynam z niepokojem podejrzewac, ze od nowej listy juz tylko krok do zakazu hodowli a potem posiada nia tzw. psow bojowych, jak to sie stalo w Niemczech. beda dozwolone tylko miksy, czyli psy absolutnie nieprzewidywalne :) gratulacje dla naszych CZŁONKÓW parlamentu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedz #68 : 2005-06-16, 13:36 »

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #69 : 2005-07-08, 19:01 »
kto wymyśla tą liste?!?! to jest czysta paranoja !!!  :? mam dużą styczność ze sznaucerami i są spokojne ....a tutaj sie okazuje ze sznaucer olbrzymi jest na liście psów groznych , te psy są duże ale to chyba nie musi być odrazu powód aby dawać je na liste psów groznych  :sciana: :sciana: :sciana:
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #70 : 2005-07-15, 22:38 »
Cytuj
]Ale jak taki pies poczuje krew to juz konieć nie powstrzyamsz takiego psa.[quote/]


więc w takim razie ŻADNA kobieta nie powinna mieć psa bo już po miesiącu zostałaby zagryziona... fretka masz dziwne rozumowanie....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

preludium

  • Gość
Odp: Nowa lista ras niebezpiecznych
« Odpowiedź #71 : 2005-07-17, 21:49 »
Kochani co do "nowej listy ras niebezpiecznych" to jest to jakiś głupi i beznadziejny żart, bo ta nowa ustawa nie ma mocy prawnej :)

A teraz coś do fretka13. Ostrzegam nie będzie miłe  :grr:
Cytuj
Wieksze psy mają już to od urodzenia że agresywne mogą być . Może byc na poczatku łągodny a po kilku latach nawet może żucić sie na swojego włąsciciela.
Czy ty wogóle zastanawiasz się co piszesz? bo klepiesz takie bzdury że szkoda nawet pisać na ich temat. Nie wiem, kto ci to naopowiadał, ale był kretynem!
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.