Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: okropny widok!  (Przeczytany 5431 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
okropny widok!
« Odpowiedź #30 : 2002-09-02, 19:06 »
Cytat: dora750
Myszko, miła, ja się nie kłócę, tylko uświadamiam  ;)
Pozdrowionka  
 :wink:


Więc uświadamiaj z nieco większym wyczuciem. W regulaminie tez pisze coś na temat nie wszczynania kłótni.
Cytuj
Milka, dziecino wiesz w czym tkwi twój problem? W tym, ze nie umiesz przyznać się do tego, że ktoś ma większą rację niż TY!

To nie było zbyt miłe i jako osoba dorosła powinnaś zdawać sobie z tego sprawę.

Milko, prosze o nieco więcej opanowania. Fakt, nie każdy jest ideałem, nawet mnie się zdarzy strzelić byka. Krytykę trzeba przyjmować z godnością  :idea:  :wink:  :wink: i nie obrażać się z byle powodu  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bomba

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #31 : 2002-09-03, 13:13 »
Dajcie Dorze spokój , Dora jest w porządku i nie wszczyna kłótni , tylko się broni . I z tą dietą ma całkowitą rację . Można eksperymentować na sobie , nie na podopiecznych czy dzieciach .
Zapisane

myszka

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #32 : 2002-09-03, 15:47 »
Bombuniu popieramy Dorę zasadniczo, nie chcemy tylko tonu awantury, jasne, że z dietą jest tak, ale nie chcemy krzyczenia na siebie nawzajem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #32 : 2002-09-03, 15:47 »

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #33 : 2002-09-03, 19:20 »
Cytat: Bomba
Dajcie Dorze spokój , Dora jest w porządku i nie wszczyna kłótni , tylko się broni . I z tą dietą ma całkowitą rację . Można eksperymentować na sobie , nie na podopiecznych czy dzieciach .



Bombo kochana dziękuję za duchowe wsparcie..miaułłł  :)  :)

Myszka.xww"To nie było zbyt miłe i jako osoba dorosła powinnaś zdawać sobie z tego sprawę."

Owszem, ale z niektórymi trzeba prosto z mostu, bo inaczej nie dociera. To tak jak uderzyć w twarz histeryka. Pozdrowionka :)

Myszka:"Bombuniu popieramy Dorę zasadniczo, nie chcemy tylko tonu awantury, jasne, że z dietą jest tak, ale nie chcemy krzyczenia na siebie nawzajem."

Dziekuję za poparcie i dodam, że jeszcze nie krzyczę, tylko bronię swoich racji.

 :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #34 : 2002-09-03, 21:27 »
Ok ok  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
okropny widok!
« Odpowiedź #35 : 2002-09-03, 21:34 »
:)  :)  Myślę, że na tym można zakończyć ten spór. Są tacy, którzy sie od nas mogą wiele nauczyć, więc dajmy im taką możliwość  :idea:  :wink:

Dora, nie twierdzę, że nie miałaś racji, podpytałam weta, i odradził stanowczo wegetarianizm u mięsożernych, ale uważam, że każdy ma prawo mieć własne zdanie. My możemy się z tym zgodzić lub nie.

Stawiam  8)  8)  za dalszą miłą dyskusję  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bomba

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #36 : 2002-09-04, 12:02 »
Mrau , mrrrrr , mrrrrrrrr , mrrrrrrr
Zapisane

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #37 : 2002-09-04, 13:27 »
Cytat: Myszka.xww
:)  :)  Myślę, że na tym można zakończyć ten spór. Są tacy, którzy sie od nas mogą wiele nauczyć, więc dajmy im taką możliwość  :idea:  :wink:

Stawiam  8)  8)  za dalszą miłą dyskusję  :lol:  :lol:



No więc po  8)    :wink:
Zapisane

milena

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #38 : 2002-09-21, 23:11 »
Koty, psy i inne drapiezniki jedza mieso. Maja taki uklad trawienny i juz.  Z ludzmi jest juz troche inaczej. maja dłuższy układ trawienny, podobnie jak roślinozercy, mają zeby trzonowe, kły. Wyglada na to, ze czlowiek moze jesc mieso i rosliny. ma tez wolna wole i od niego zalezy co bedzie jadł. Jest sporo wegetarian od urodzenia, zyja i maja sie dobrze.
Dora mowi, ze trzeba wiedziec jak zbilansowac diete wegetarianska. Ale czy to samo nie tyczy sie diety miesnej? Przeciez jedzac mieso tez powinnismy wiedziec jak komponowac posilki. Np nie jestem pewna czy pajda chleba ze smalcem jest dobra pod wzgledem odzywczym. Wegetarianie z racji tego, ze robia inaczej niz wiekszosc, łamia pewne kanony, zdobywaja większa wiedze, bo wiedza, ze moga sobie zaszkodzic zla dieta. W rezultacie wiedza o wiele wiecej na temat zywienia niz miesozerni i uwazam ze dzieki temu lepiej sie odzywiaja. A czy dieta wegetarianska jest droga? To zalezy. Drogie sa gotowe pasztety sojowe, sosy. ALe to wszystko nie jest za smaczne i do tego ma pełno konserwantow. Lepiej samemu przygotowywac. Ktos powie, ze to czasochłonne. No nie wiem, studiuje na dwoch fakultetach, mam sporo zajec ale mam czas na udotowanie obiadu. Mysle, ze to kwestia praktyki. A przygotowanie posilkow miesnych tez zabiera sporo czasu. Kiedys ja i moje wspołlokatorka w tym samym momencie zabrałysmy sie za gotowanie obiadow. Ja myłam juz naczynia po swoim, gdy ona dopiero nakładała na talerz.
Nie namawiam nikogo do wegetariniazmu ani nie potepiam miesozernych, kazdy ma wolna wole i sam wybierze co bedzie chcial. Chcialam tylko napisac cos o czestych stereotypach o diecie wegetarianskiej. Na koniec jeszcze dodam, ze przeszlam na semiwegetarienizm w wieku 15 lat, a potem stopniowo, az do weganizmu. MAm robione co roku kompleksowe badania krwi, wczoraj odebrałam wyniki, są z roku na rok lepsze  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

okropny widok!
« Odpowiedz #38 : 2002-09-21, 23:11 »

dora750

  • Gość
okropny widok!
« Odpowiedź #39 : 2002-09-21, 23:38 »
Mileno, uważam, że dieta wegetariańska jest bardzo smaczna i bardzo zdrowa ( stosowana w sposób racjonalny). A co do wyników Twoich badań- gratutluję. Ja jestem mięsozerna (no nie jem wędlin, bo nie lubię) a z roku na rok mam coraz większą anemię... :oops: I wcale nie należę do jakichs anorektyczek, wręcz przeciwnie- tu i ówdzie ciałka nabrałam. I co ani buraczki, ani marcheweczka, ani preparaty żelaza- nic nie pomaga. Anemiczna jestem i tyle. :lol:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
blee
« Odpowiedź #40 : 2002-09-22, 13:44 »
Czy widziałaś już może te dwa biedne kotki?
Posłuchajcie my tu mamy gadać o tych trzech(a raczej dwóch, a możę już jednym)kociakach, a nie o wegetarianiźmie:)
 :D

Moja kotka wcina mięsko,a dzisiaj nawet mi myszkę przyniosła:)
Ona beż mięsa to chyba by umarła:)

Pozdrawiam
Pinczerka i Viki
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 28 zapytaniami.